پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 92
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3472
 
نرم افزار اكسس كنترل ويسمن
نوشته شده در ۳۱ شهريور ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۲۰:۵۰
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

سپس شما هر موقع اقدام به بازگشايي قفل گوشي كنيد، دوربين گوشي اطلاعات موجود را با موارد ثبت شده مقايسه مي كند و در صورت تطابق با نمونه ثبت شده اقدام به بازگشايي قفل گوشي مي كند. اين دوربين هاي مدار بسته در مقايسه با ساير دوربين هايي كه وجود دارند هزينه نسبتا بالايي دارند و شما براي خريد آن بايد بودجه زيادي داشته باشيد. شناسايي افراد ناشناس: هنگامي كه يك سازمان (به عنوان مثال اداره پليس) مي خواهد چهره اي را شناسايي كند، از الگوريتم هايي براي مقايسه آن چهره با پايگاه داده اي از چهره ها استفاده مي كند. برنامه به اشتباه دو بخش از تصوير را به عنوان چهره شناسايي كردهاست. اما فرا افزار حسابي از خجالت اين ايراد كسل كننده درآمد و سير تا پياز پروسه شناسايي را در نيم ثانيه ي ناقابل رفع و رجوع كرد . تا قبل از ارائه ي PCA براي تشخيص چهره, بيشتر كارها روي شناسايي ويژگي هاي بخشهاي صورت مانند چشمها, بيني, دهان و … و تعريف روابط بين اين اعضا متمركز بود. مقاله او طوري طراحي شده بود كه جزييات نه نمونه متمايز اثر انگشت را به زبان لاتين با استفاده از تصاوير و توضيحات مربوطه به نمايش ميگذاشت. قفل چهره فرايند هاي اسكنر اثر انگشت، پين يا الگو براي باز كردن قفل گوشي ندارد.

همزمان در بريتانيا، نيروهاي پليس برخي مناطق به صورت آزمايشي از تكنولوژي تشخيص چهره براي پيدا كردن افراد در بين تماشاچيان راگبي و فوتبال، در خيابانهاي شهر، در بزرگداشتها و جشنوارههاي موسيقي استفاده ميكنند. زيرا در هنگام تبديل عكس رنگي به سياه سفيد، ابعاد آن تغييري پيدا نميكند و در نتيجه مشخصات مكاني چهره نيز ثابت ميماند. 3-وجود باطري UPS در دستگاه حضور و غياب بسيار حايض اهميت است در هنگام قطع برق اين باطري UPS است كه برق مورد نياز دستگاه حضور و غياب را تأمين مي نمايد. يك اسكنر خوب در هنگام ذخيره سازي تصويري از اثر انگشت بايد آن را رمزگذاري كند. چگونه ميتوان تشخيص داد كه در تصويري چهره انسان وجود دارد يا نه؟ ويژگي هاي انتخاب شده عمدتاً حاصل ارزيابي هاي ذهن انسان بودند و پياده سازي آنها كار مشكلي بود. اين پيشرفت به گونه اي بود كه آنها ميتوانستند وضعيت كاري كارمندان را با رنگهاي متمايز جهت اضافه كاري و يا كسر كار به طور مستقيم بر روي كارت حضور و غياب مشخص نمايند.

  1. داراي راهنماي Online
  2. قابليت حفظ اطلاعات دستگاه در صورت قطع برق و باطري
  3. امكان تعيين دو سطح دسترسي جهت كاربر و مدير
  4. قابليت ذخيره سازي ۳,۰۰۰ اثر انگشت و ۱۰۰,۰۰۰ تردد
  5. امكان مشاهده احكام پرسنل زير مجموعه
  6. ابعاد و اندازه ها
  7. بلوتوث نسخه 3.0

از اين طريق پرسنل از كارتهاي بدون تماس (RFID) جهت ثبت ورود و خروج استفاده مي كنند. سنسور شناسايي چهره در اين دستگاه به ويژگيهايي در چهره اهميت مي دهد كه حداكثر انعطاف با تغييرات چهره يك فرد را داشته باشد. دوربين هاي مدار بسته امكانات و ويژگي هاي متعددي دارند و شما مي توانيد با توجه به نياز خود يك دوربين مدار بسته مناسب براي خود انتخاب كنيد. با داشتن يك منبع مناسب و معقول از عكس ها، اين ويژگي بايد براي بازكردن قفل تلفن با چهره شما به خوبي كار كند. البته همراه با دستگاه يك عدد DVD آموزشي و دفترچه راهنماي فارسي ارسال مي شود كه شما مي توانيد قبل از استفاده از دستگاه فيلم آموشي آن را ببينيد. اگر فيلم هاي جنايي و پليسي را ديده باشيد فرآيند هاي تشخيص چهره را در اين گونه فيلم ها ديده ايد. اگر شما با برنامه هاي قفل چهره اندرويد بيشتري آشنايي داريد و يا تجربه استفاده از اين گونه برنامه ها را داريد مي توانيد تجربيات، نظرات و پيشنهادات خود را در بخش ديدگاه اين پست با ما در ميان بگذاريد.

 

سپس نحوه استفاده از برنامه AutoInput براي قفل تشخيص چهره اندرويد را آموزش مي دهيم. براي فعال كردن Trusted Face و باز كردن دستگاه اندرويد با استفاده از تشخيص چهره، بايد وارد تنظيمات امنيتي گوشي خود شويد. اگر به قفل كردن اثر انگشت علاقمند هستيد مي توانيد پست نحوه خاموش و قفل كردن صفحه نمايش اندرويد با استفاده از حسگر اثر انگشت را مطالعه بفرماييد. برنامه IObit Applock به تازگي قفل چاپ اثر انگشت و قفل صفحه نمايش را براي محافت از حريم خصوصي اضافه كرده است. يك حافظه مربوط به ثبت ترددها و حافظه ديگر محل نگهداري نمونه اثر انگشت يا چهره مي باشد. حجم محاسبات براي استخراج ويژگي هاي يك اثر انگشت بسيار بالا مي باشد. دستگاه هايي كه Android 8.0 Oreo دارند يك متن سبز خواهند ديد كه از شما مي خواهد AutoInput را فعال كنيد. بيشتر قسمت ها حداقل به مديري براي بررسي اين برگه ها قبل از ارائه به بخش كارپردازي نياز دارند. شايد بدانيد كه در آن زمان بيشتر افراد در اروپا و آمريكا به جاي داشتن كسب و كار شخصي در كارخانه هاي بزرگ مشغول به كار مي ­شدند و كنترل تردد و ساعت حضور و غياب كاركنان، اهميت بالايي داشت.

 

اگر فايلهاي شما در مسير ديگري وجود دارند حتما آدرس صحيح فايل را در ابتداي كد وارد كنيد و توجه داشته باشيد كه در آدرسها به جاي استفاده از علامت Backslash از علامتSlash استفاده كنيد. در سال 1888 نوع ديگري از دستگاه حضور و غياب توسط دكتر الكساندر دي اختراع شد كه به دستگاه حضور و غياب دي شهرت يافت. Face ID و برنامه هاي مشابه: براي راه اندازي فيس اي دي (يا سيستم ها مشابه) رو تلفن همراهتان، عكس هاي مختلفي از صورت شما ثبت مي شود و فاصله بين ويژگي هاي صورت را اندازه گيري مي كند. نخستين كار در سيستم كنترل ورود و خروج پرسنل، جمعآوري اطلاعات تردد پرسنل با سرعت و دقت كافي ميباشد. وصل مي شود، ورود و خروج كارمندان را كنترل مي كند. همين نكته باعث شده تا هنگامي كه به امنيت بالا در سيستم­ هاي كنترل دسترسي نياز است، تكنولوژي­ هاي بيومتريك بيش از پيش مورد توجه باشند. دستگاه حضور و غياب بيومتريك به يك سنسور الكترونيك براي ثبت تصوير ديجيتالي الگوي اثر انگشت وابسته است. سنسور اثر انگشت خازني نوعي از سنسور هاي اثر انگشت هستند كه بجاي استفاده از فناوري اپتيكال و يا فناوري هاي پيشرفته سنسور هاي پليمري از مجموعه از خازن ها براي تشخيص الگو هاي آثار انگشت استفاده مي كند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،[ ]