پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 104
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3484
 
ساعت : ۰۱:۴۶:۰۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

با اين نرم افزار سياست هاي حضور و غياب، قوانين ورود و خروج به سيستم، مرخصي و تعطيلات را براساس نياز شركت خود شخصي سازي نماييد. در تب كنترل سطح دسترسي امكان ثبت و ويرايش محدوده زماني، ثبت و ويرايش گروه، ثبت و ويرايش تعطيلات و شناسايي تركيبي وجود دارد. ابزاهاي بسياري همچون GPS در حال حاضر براي كنترل كارمندان استفاده مي گردد. بخش هاي اداري عاشق توانايي هستند كه با سامانهي زمانگيري بدست مي آورند و مي توانند دقيقا كار هفتگي را محاسبه كنند و دقيقا براي همان زمان به كارمندان خود حقوق دهند. با استفاده از اسكنر انگشت آيفون يا آيپد ميتوانيد فرآيند تاييد هويت و عبور از قفلهاي امنيتي را به سادگي و تنها با قرار دادن انگشت خود بر روي اسكنر يا همان تا آيدي پشت سر بگذاريد. با مشاهده پيغام فوق، پروسه تاييد مشخصات انگشت شما به عنوان اثر انگشت قابل اعتماد در دستگاه به پايان رسيده است. فرودگاهها از نرمافزار تشخيص چهره براي جستجوي چهره افراد تبهكار و همين طور مقايسه تصاوير گذرنامه با چهره افراد براي تاييد هويت استفاده ميكنند. يكي از راههايي كه براي اين كار وجود دارد اين است كه بردار وزنهاي عكس ورودي را با بردار وزنهاي عكسهايي كه قبلاً به سيستم آموزش داده شده بودند مقايسه كنيم.

 

نتيجه ي مقايسه ميتواند مثبت يا منفي ( True/False ) باشد. و درصورت مثبت بودن جواب ماژول تصميمگيري هويت شخص را كه بر اساس نتيجه مقايسه ماژول طبقهبندي بوده است را تأييد ميكند. 5. شما قادر هستيد كه به ازاي هر شخص دو نونه از انگشتهاي شخص را در سيستم ثبت نماييد. شما جز كدام دسته از خريداران هستيد؟ كليد هاي روي دستگاه از اولويت بالاتري نسبت به حالت هاي تعريف شده براي دستگاه حضور و غياب برخوردار مي باشند. دفاتر متعدد سازمانهاي بزرگ كه مقررات آنها در مركز اصلي انجام ميشود با نرم افزار حضور و غياب آفلاين ميتوانند از سامانه حضور و غياب بطور مستقل و بدون ارتباط با دفتر اصلي استفاده كنند. با موبايل كمك همراه باشيد. براي اين منظور مي توانيد از كارشنايان افق فرا ويژن كمك بگيريد . با كمك آنها مي توانيد دسترسي به يك رايانه را براي همه كاربران كه با استفاده از وب كم بر روي دستگاه كار مي كنند، فراهم كنيد.

 

روشي جديد براي تشخيص چهره با تركيب روش هاي PCA و گابور ارايه شده است. PCA يك تبديل خطي است كه ابزار قدرتمندي براي تجزيه و تحليل داده هايي است كه داراي تغييرات خطي مي باشند؛ ولي براي تغييرات غيرخطي چهره ناشي از تغييرات حالت، روشنايي و ژست در تصوير چهره، مطلوب نمي باشد. در چهره نگاري ويژگي هايي كه با گذشت زمان به طور قابل ملاحظه اي تغيير نمي كنند، اندازه گيري مي شوند. در صورتي كه الگوي كاري انتخاب شده از نوع «دوره اي» باشد، مي توانيد متناسب با شروع تخصيص الگوي كاري در روز تقويمي مورد نظر، آفست انتخاب نماييد. اگر هكر حرفهاي باشد، نيازي به استفاده از تصوير اثر انگشت، ايجاد نسخهاي جعلي از آن و بازگشت به سوي دستگاه نخواهد داشت. بنابراين يك هكر مي توانست با استفاده از اين پسورد به راحتي به اطلاعات موجود در اسكنر اثر انگشت دست پيدا كند. اين عمل را چندين بار تكرار كنيد تا نهايتا با پيغام و تصوير زير رو به رو شويد. هنگامي كه سطح انگشت و برآمدگيهاي آن با سطوح رسانا تماس پيدا ميكند، در ميزان بار ذخيره شده در خازن تغيير ايجاد ميشود. با توجه به توضيحات بالا، هركسي كه بتواند يك كپي از اثر انگشت فرد مورد نظر داشته باشد قادر به هك كردن دستگاه حضور و غياب خواهد بود.   
 • شما به دنبال چه نوع دستگاه حضور و غيابي هستيد ؟


 •  
 • 18دستگاه حضور و غياب مدل UF100


 •  
 • قابليت چند زبانه بودن


 •  
 • شركت علم و صنعت | امكان ارائه گزارش دقيق در هر زمان


 •  
 • زمان شناسايي كمتر از 1 ثانيه


 •  

 

 

 

در اين نوع دستگاه حضور و غياب شماره هاي اختصاص داده شده مربوط به هر يك از پرسنل بر روي شماره گير بزرگ دايره شكلي تعبيه شده بود. امروزه اكثر دستگاههاي حضور و غياب بصورت تركيبي هستند، مثلاً كارت-اثر انگشت، كارت-تشخيص چهره و يا هر سه آپشن با هم بر روي يكدستگاه هستند. تنها با يك مرتبه كشيدن انگشت روي اسكنر، كار را براي هكر دشوار و تقريبا غير ممكن خواهيد كرد. سپس از شما خواسته ميشود تا انگشت خود را با زاويه و به شكلي بر روي اسكنر قرار دهيد كه لبههاي آن قابل تشخيص باشند. به احتمال زياد با انجام اين عمل، مشكل عملكرد اسكنر انگشت (Touch ID) آيفون يا آيپدتان رفع ميشود. اگر با انجام مراحل فوق، مشكل عملكرد اسكنر انگشت (Touch ID) آيفون يا آيپدتان رفع نشد، پيشنهاد ميكنيم كه با ورود به حالت DFU نسبت به ريستور دستگاه اقدام كنيد. بر اساس ويديوي كامل و واضحي كه چندي پيش منتشر شد، اسكنر اثر انگشت گلكسي اس 10 با يك اثر انگشت شبيهسازي شده فريب خورد!

 

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،[ ]