پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 61
ديروز : 199
افراد آنلاين : 2
همه : 3441
 
قيمت خريد نمايندگي دستگاه حضور غياب RADEN
نوشته شده در ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۳۹:۴۱
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

در ليزر موهاي زائد رنگدانه هاي تيره مو مورد هدف قرار مي گيرند و با تابش اشعه از رشد مجدد فوليكول مو جلوگيري مي شود. دستگاه ليزر الكس با طول موج ٧۵۵ نانومتر نوعي ليزر اختصاصي جهت جذب توسط رنگدانه هاي مو (ملانين)، منحصرأ جهت از بين بردن موهاي زائد مي باشد. ۶- ممكن است دقيقا بعد از ليزر ريشه هاي سياه رنگ مو را روي پوست خود ببينيد كه در واقع ريشه موي سوخته شده است و بعدا مي ريزد. از اين رو تشخيص چهره يك فعاليت سطح بالا در بينايي ماشين (بينايي كامپيوتر) بوده و مي تواند خيلي از روش هاي بينايي اوليه را شامل شود. اگر براي اين نواحي از ليزر استفاده كنيد، كاملا نتيجه ي عكس خواهد داشت. هدف آن اين است كه شما عكسي به كامپيوتر بدهيد و او تشخيص دهد كه آيا چهره اي در عكس مشاهده مي كند يا خير. اين اطلاعات بصورت جداگانه و يا در كنار هم ، هم براي به خاطر سپردن و هم براي بازشناسي به كار مي روند. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان در يك محيط كاري به كار ميرود تا با توجه به كاركرد هر يك از پرسنل مديران بتوانند حقوق و دستمزد پرداخت كنند. سنسور استفاده شده در برخي از دستگاه حضور و غياب از نوع نوري (Optical) و مدل suprema sfm3520 مي باشد. گاها ديده شده كه برخي افراد از ليزر موهاي زائد ناحيه بيكيني ترس دارند، به اين علت كه مبادا در آينده توانايي بارداري از آنها سلب شود!

 

اين استخراج اطلاعات با به كارگيري تركيبي از گزينش بهترين عكسهاي گرفته شده در دوربين هاي مخصوص پاناسونيك و تكنولوژي تشخيص چهره در نرم افزار سرور در سطح بالايي از دقت صورت مي گيرد. در حال حاضر در سيستم هاي درماني ايران از برندهاي آسياي شرقي ( چين و كره و…) تا برندهاي اروپايي (ايتاليايي) و نيز برندهاي امريكايي ليزر “الكساندرايت” موجود مي باشد. بدون شك زماني كه در مورد برترين برندهاي دستگاه حضور و غياب صحبت ميكنيم، بايد به برند نيتجن نيز اشاره كنيم كه يكي از محبوبترين و شناخته شده ترين برندهاي موجود در بازار ايران است. همچنين مي توانيد با استعلام از شركت پرتو درمان صميمي نمايندگي رسمي كمپاني كندلا آمريكا در ايران مطمئن شويد دستگاه كندلا آن مطب و يا كلينيك اصل هست و يا خير؟ استفاده از دمنوش گياه پنج انگشت مشكل پريود نشدن و قاعدگي نامنظم را نيز درمان ميكند. اما اين ليزر براي نواحي سبزه و گندمي بدن طراحي شده و مي توان اين نواحي را با توان بالا ليزر كرد.

علاوه بر اين، مزاياي دمنوش گياه پنج انگشت به دليل توانايي اين گياه براي متعادل كردن هورمونها در بدن است. اين نرم افزار علاوه بر كنترل عبور و مرور و تردد اشخاص، قابليت مديريت داده هاي حضور و غياب و امور مرخصي و مأموريت پرسنل را نيز دارد. علاوه بر اين، اين گياه خطر ابتلا به سرطان پروستاتِ ناشي از بالا بودن سطح هورمون تستوسترون را نيز كاهش ميدهد. دمنوش گياه پنج انگشت دمنوش ايدهآلي است براي زنان شيرده چرا كه افزايش توليد شير يكي از فوايد اين گياه است. چرا نمي توان پوست هاي برنزه به وسيله آفتاب يا سولاريوم را ليزر كرد؟ اما در اين بين، مدل هاي دستگاه حضور غياب تشخيص چهره امنيت بالاتري دارند و تمام صورت فرد را اسكن مي كنند تا از وجود خود شخص مطمئن شوند. اميدواريم اين مطلب براي علاقمندان اين زمينه، مفيد واقع شود. اگرچه هزينه­ استفاده از كارتها بسيار پايين بوده و كاهش شديد قيمتها در سالهاي اخير، حجم سرمايهگذاريهاي لازم براي خريد كارت را كم كرده است، مزيت اصلي حذف آن­ها­ كاهش حجم كارهاي مديريتي مي ­باشد.   
 • سيستم كنترل دسترسي كامل و آسان


 •  
 • پشتيباني از شبكه و USB


 •  
 • ارسال پيام كوتاه به اساتيد


 •  
 • آسياب چكشي مدرن


 •  
 • نام كاربري


 •  
 • سيستمي شدن فرآيند تردد كاركنان


 •  
 • بانك اطلاعاتي Paradox , SQLServer


 •  

 

 

در حقيقت ، فناوري تشخيص چهره توجه قابل توجهي را به خود جلب كرده است زيرا اين امكان را براي طيف گسترده اي از برنامه هاي مربوط به اجراي قانون و همچنين ساير شركت ها دارد. اين سنسور داراي CPU 400 MHz و حافظه 4MB مي باشد. دمنوش گياه پنج انگشت داراي خواص آنتياكسيداني است و ميتواند بدن را در مقابل آسيب راديكالهاي آزاد محافظت كند. اين دستگاه ها داراي سنسورهاي قوي و حساس به دود بوده و در هنگام آتش سوزي، يك دستور به قفل ارسال شده و درب باز مي ماند. استفاده از دمنوش اين گياه خطر ابتلا به سرطان پروستات را كاهش ميدهد. ۵. خواص گياه پنج انگشت - علائم يائسگي را كاهش ميدهد. عوامل خارجي يا داخلي زيادي وجود دارند كه ميتوانند شما را در معرض خطر ابتلا به سرطانهاي خاص قرار بدهند. امروزه با پيشرفت روز افزون تكنولوژي و مشكل زمان بر بودن دستگاه هاي قبلي، در اغلب سازمان ها از نرم افزار حضور و غياب تحت وب استفاده مي شود كه امكانات و مزاياي زيادي دارد. امكانات تهيه پشتيبان و بازيابي آن نيز در نرم افزار وجود دارد. اما حالا حدود ۱۹۰ هزار تومان قيمت دارد اين در حالي است كه نمونه فيك آن تقريبا بدون تغيير قيمت نسبت به سال قبل، چيزي در حدود ۳۰-۴۰ هزار تومان مي باشد. اين دستگاهها ميتوانند امنيت بيشتري براي كسب و كار و ساير كاركنان فراهم آورند، زيرا فقط كارمندان تأييد شده اجازه ورود به ادارات و ديگر مناطق امن را دارند.

اﻛﺴﻞ هوشمند ﺣﻘﻮﻕ و ﺩﺳﺘﻤﺰﺩ تمام امكانات يك سيستم حقوق و دستمزد را دارا مي باشد. مشاهده لحظه اي ورود و خروج كارمندان; امكانات جامع همراه با سادگي استفاده; قيمت مناسب و … امكان ثبت آسان ورود و خروج، تنها در نزديكي دستگاه دينگ … محاسبه ساعت كاري. با اين نرم افزار مي توان جمع حضور، اضافه كار، كسر كار، اضافه كار روز تعطيل، غيبت موجه يا غيرموجه، ماموريت و مرخصي را از تاريخ تا تاريخ براي هر شخص محاسبه و گزارشگيري كرد. از ديگر فوايد خريد دستگاه حضور غياب اين است كه ديگر نيازي نيست واحد حسابداري انتهاي هر ماه ساعت هايي كه به صورت دستي در كاغذ نوشته شده براي حقوق كارمندان محاسبه كنيد. اين امر ثابت ميكند كه گياه پنجانگشت در كاهش و كنترل حملات صرعي موثر است. دمنوش گياه دارويي پنجانگشت به كاهش حملات صرع كمك ميكند، و اين يكي از تواناييهاي فوقالعاده و خواص درماني شگفتانگيز اين گياه است.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،[ ]