پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 67
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3447
 
ساعت : ۰۶:۴۹:۵۱
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

جلوگيري ازجابجا شدن اطفالي كه تازه بدنيا آمده اند از جمله كابردهاي بسيار حساس اين فن آوري ميباشد. در انبار شيميايي كه تاريخ اعتبار اهميت بسياري دارد، استفاده از اين برچسبها نزديك شدن تاريخ انقضاي مواد شيميايي را آلارم ميدهد تا بتوان قبل از فاسد شدن، از آنها استفاده كرد. در حالت روميزي، نرم افزار كارمند كنترل به محض روشن شدن سيستم، اقدام به ارسال اطلاعاتي مش كند كه نشان مي دهد كارمند مذكور در جاي خود قرار گرفته و به سيستم لاگين شده است. دستگاه هاي حضور و غياب مي توانند داده هاي خود را به صورت خودكار به نرم افزار حضور و غياب انتقال دهند و باعث كاهش خطا هاي انساني مي شوند. در ادامه نحوه اتصال نرم افزار حقوق و دستمزد با دستگاه هاي كارت ساعت زني توضيح داده شده است. امكان هك كردن يا تغيير اطلاعات اين كارتها و سيستمها بسيار كم است، اما ممكن است كارت شناسائي كاركنان در اختيار ساير افراد قرار گيرد و در نتايج آن دخل و تصرف داشته باشد. يكي از ويژگي هاي اين نرم افزار قابليت تعريف شيفت روزانه عادي به ساده ترين شكل است، به گونه اي كه كافيست مدير شيفت دلخواه روزانه عادي خود را تعريف و به تقويم دلخواه خود اختصاص دهد.

 

 

اين سيستم حضور غياب قابليت كار كردن با هر دو سنسور كارت خوان بدون تماس و اثر انگشت را دارد. همچنين Suprema face station 2 علاوه بر قابليت حضور و غياب از طريق تشخيص چهره، مي تواند از طريق كارت نيز حضور و غياب كاربران را انجام دهد. § به شركت هايي كه كاركنان آنها زمان زيادي را در بيرون از شركت صرف مي كنند، اجازه مي دهد از طريق نسخه هاي حضور غياب مبتني بر موبايل، فرآيند ثبت حضور و غياب را انجام دهند. دستگاه حضور و غياب FP-ED-307 يك دستگاه حضور و غياب اثرانگشتي و كارتي مي باشد كه قادر به تشخيص سريع اثر انگشت در كمترين زمان و كمترين خطاي ممكن است. با توجه به نوسانات قيمت ارز لطفا براي دريافت ليست قيمت دستگاه حضور و غياب به صورت … قابليت ثبت 3000 الگوي چهره 2000 اثر انگشت و 100000 عدد ركورد. اين تجهيزات عبارتند از : پايه پلكسي گلاس : كاربرد پايه علاوه بر زيبايي آن, قابليت جابجايي براي مكانهايي است كه امكان تصب دستگاه بصورت دائم وجود ندارد و يا محل تردد افراد تغيير مي كند. جعبه محافظ: كاربرد اين جعبه براي مكانهايي است كه تمايل به جلوگيري از دستكاري دستگاه توسط افراد مختلف داريد.

 

اين تفاوت ها مي توانند در زمينه كيفيت تصوير، ميزان در هم ريختگي پشت زمينه، تغييرات تصاويري كه بايد تشخيص داده شود، در دسترس بودن يك معيار خوب براي تشخيص يا مطابقت تصاوير موجود با تصوير مورد نظر باشند. توجه : براي اينكه برنامه با بانك اطلاعاتي ارتباط برقرار كند از سري Sql Express فقط 2008R2 را بايد روي سيستم خود داشته باشيد. ارسال كارنامه در همه پنل ها وجود دارد اما كاربري آن و امكاناتي كه فراهم مي نمايد از مواردي است كه بايد به آن توجه نمود. در دسامبر سال 2004 همايشي با شركت اعضاء ياتا و با هدف زمينه سازي كاربردي IT در شركتهاي هواپيمايي در خاور ميانه برگزار گرديد كه البته عمده توجه خود را بر تسهيل امور صنعت هواپيمايي معطوف نمود . در اين مدل هم از طريق USB و هم از طريق شبكه (TCP/IP) مي توان اطلاعات ترددها را دريافت نمود. به منظور انتخاب مناسب ترين و بهترين نوع دستگاه حضور غياب، بهتر است شناخت كافي از محيط، دستگاه، انواع مدل ها و كارايي هر يك صورت بگيرد و يك سري نكات ضروري رعايت شود.

4. ارائه مدل اقتصادي مناسب برنامه ريزي براي تامين منابع مالي مورد نياز به گونه اي كه منافع تمامي همكاران و ذينفعان اجراي طرح در نظر گرفته شود. تمام اين موارد نيز محدوديت هايي را براي شما ايجاد خواهد كرد. ويولننواز اتريشي در ابتدا به زبان انگليسي به حضار خوشآمد گفت و سپس از مترجمش دعوت كرد تا در كنارش قرار بگيرد و صحبتهاي او به زبان آلماني را به فارسي ترجمه كند. اين فن آوري بسيار جالب از هنگام ورود بيمار توسط يك دستبند كه كليه اطلاعات بيمار در آن قرار مي گيرد در يك بيمارستان مجهز آغاز مي شود. مسئول نگهبانان ميتواند با استفاده از كامپيوتر و كابل رابط اطلاعات دستگاه را از طريق كامپيوتر خوانده و از فعاليت نگهبانان خود آگاه شود. پروژه سوم، شناسايي و كنترل بار و اثاثيه مسافران با استفاده از مهمترين بخشهاي بررسي شده درباره اين پروژه در ذيل ارائه شده است. اين سيستم به راحتي با چسباندن تگ بر روي بار مسافران و قراردادن يك سري آنتن و در نهايت خواننده در اطراف و نيز قفسه هاي نگهداري بار مسافران به راحتي قابل اجرا مي باشد. پروژه سوم تأئيد شده در اين مجمع با عنوان شناسايي و كنترل بار و اثاثيه مسافران با استفاده از فركانسهاي راديويي RFID به اعضاء معرفي گرديد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،[ ]