پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 102
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3482
 
دستگاه حضور و غياب افق فرا ويژن
نوشته شده در ۶ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۵:۲۵:۳۰
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

● اطلاعات بصورت داده اي وارد نرم افزاري ميشوند كه ميتوانند بصورت پيوسته آنها را وارد تسويهي ليست حقوق خود كنند. دستگاه Biostation A2 به گونه اي طراحي شده است كه امن ترين حالت استفاده را براي كاربر فراهم مي آورد. دستگاه حضور و غياب يكي از پر كاربرد ترين ابزار هاي كنترل تردد است كه با هدف ثبت دقيق ساعات ورود و خروج شركت ها و ادارات طراحي و توليد شده است. اگر همه پرسنل شما در همه روزهاي كاري ثبت تردد كنند، تعداد ترددهاي ثبت شده در يك روز حداقل 1000 تردد (حداقل يك ورود و يك خروج)خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. بايد درخواست خود را به مسئول حضور و غياب خود ارائه دهيد تا ايشان مورد را بررسي نمايند و جهت اصلاح تردد ناقص بايد نامه رسمي از واحد مربوطه به اداره منابع انساني ارسال گردد. دستگاه حضور و غياب زد كي تي اكو مدل G3 داراي حافظه ۱۰۰۰۰۰ ركوردي براي ثبت تردد است.

  • آپلود و اشتراك گذاري فايل ها
  • مقدار مربوطه در نقطه 2 برابر با A + B است
  • درگاه خروجي جهت كنترل ادوات خارجي(گيت، راه بند و...)
  • 18دستگاه حضور و غياب پيشگامان ماندگار مدل چهره Eagle Eye
  • آيا نمايشگر سيستم شما داري چراغ مي باشد ؟

نوع ارتباط: دستگاه هاي حضور و غياب يا از طريق شبكه اطلاعات خود را به منبع ارسال مي كنند يا بصورت بي سيم عمل كرده و يا تنها سازگار با استفاده از كارت هاي حافظه (فلش) هستند. ويژگي ها در واقع مستطيل هايي هستند كه نشان دهنده بخش هاي مختلف صورت ميباشد و بر روي عكس ها با روند تكراري قرار ميگيرند. بخش نرم افزاري تعبيه شده در اين گوشي با استفاده از دوربين سلفي دستگاه اقدام به ثبت عكس هايي از چهره ي كاربر مي كند. استان كردستان هم در اين مجموعه با ارزش داراي يك نماينده است؛ «سيد راشد حسيني» (متولد سال ۱۳۷۱ شهر سنندج) توانسته نام خود را در اين كتاب ثبت كند. حتي با نوسانات قيمت دلار، قيمت دستگاه حضور غياب هم نوسان داشت چرا كه قيمت اين محصولات كاملا وابسته به قيمت روز دلار است. دستگاه هاي حضور و غياب تحت وب به طور معمول چند روش براي تاييد هويت ارائه مي دهند، كه عبارتند از: رمزعبور، كارت، تشخيص اثرانگشت بيومتريك، تشخيص چهره بيومتريك، تشخيص عنبيه بيومتريك.

دانلود نرم افزار حضور و غياب رايگان

يكي از سيستم هاي ميكرونيزه تك روتوره با ظرفيت 2 تن در ساعت مش . ظرفيت تن در ساعت وتوليد . امروزه، اين تكنولوژي كاربردهاي مختلفي دارد؛ از جمله اينكه شما ميتوانيد قفل موبايلتان را باز كنيد، در گيت امنيتي فرودگاه شناسايي شويد و از فروشگاه خريد كنيد. اين دستگاه علاوه بر ثبت ورود و خروج پرسنل قابليت باز كردن درب را نيز دارد. گسترش اين سيستم در ايالات متحده ي آمريكا نسبت به چين كمتر است و دليل آن شايد بيشتر، حفظ حريم خصوصي باشد، اما باورها بر اين است كه آسايش و راحتي در اولويت قرار دارد. دستگاههاي تشخيص چهره بيشتر براي مكانهايي كه به صورت كارگري -توليدي -كارخانجات كه اثر انگشت پرسنل به دليل كارهاي سخت از بين رفته مورد استفاده قرار مي گيرد. من توانستم با دمبلهايي به وزن ۵ كيلوگرم در مدت ۱۰ ساعت به تكرار ۲۱ هزار و ۱۸۰ كه معادل ۱۰۸ تن بود، اين ركورد را جابهجا كنم.

من توانستم ۵۳ ساعت را به ۶۰ ساعت ارتقا دهم و اين ركورد را به اسم كردستان در كتاب گينس ثبت كنم. اين ركورد قبلا توسط يك ورزشكار انگليسي به صورت رسمي به مدت ۵۳ ساعت در كتاب گينس به ثبت رسيده بود. امروزه با پيشرفت دانش و تكنولوژي و نياز به بالا بردن سطح امنيت در همه سازمان ها و شركت ها، به كارگيري دستگاه هاي كنترل دسترسي و حضور و غياب، رواج زيادي پيدا كرده است. در زمان شناسايي يا ورود شخص جديد ابتدا تصوير آن گرفته شده و پس از انجام پيش پردازش مورد نياز ،ويژگي ها استخراج مي شود. وقتي با كسي صحبت مي كنيم ، معمولا به چهره و يا به عبارت دقيقتر به چشم هاي او نگاه مي كنيم. كليپ تصويري | چگونه كارت ساعت زني باعث افزايش هزينه هاي كارخانه مي شود؟ براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني كه تمايل به پرداخت نقدي هزينه سفارش خود دارند، فروشگاه اينترنتي مدرن الكترونيك امكان پرداخت نقدي در محل را نيز فراهم آورده است. به اين ترتيب با استفاده از اين ابزار امكان محاسبه حقوق و دستمزد، پاداش ها و تاخير ها براي كاركنان يك مجموعه (به ويژه نيرو هاي نيمه وقت يا پاره وقت) به سادگي امكان پذير شده است. نكته اصلي اين است كه امروزه تقريبا اكثر شركت هاي توليدكننده دستگاه حضور و غياب به تكنولوژي خاصي دست يافته اند كه هيچكدام از روش هاي جعل و كپي اثر انگشت بر روي آن ها اثر ندارد.

در اين قسمت به برخي از نكات كليدي كه شما را در انتخاب دستگاه حضور و غياب متناسب با نيازهايتان كمك خواهد كرد، اشاره خواهد شد. از اينجا بخوانيد : تعريف شناسه كاربري در نرم افزار حضورو غياب به چه معناست؟ راه هاي تماس جهت كسب اطلاعات بيشتر درباره نمايندگي دستگاه حضور و غياب مشهد چيست؟ در تناژ هاي 120 تا 200 تن, مورد استفاده در . 4- حداكثر سطح قالب مورد استفاده 20 و 30 . در مورد ميكا سنگ زني . گرد و غبار سنگ شكن تا 200 مش . از سابقه ورزشي خود و موفقيتهايي بگوييد كه در حوزه ورزشي تا امروز داشتهايد. توصيه مي شود هنگام بررسي يادداشت الگوي كاري مورد نظر سازمان خود به انواع بازه كاري كه در روزهاي مختلف تكرار شده است توجه نماييد. خيلي خوشحالم كه توانستم نتيجه زحمت ۲ ساله خود را ببينم و ركوردم در كتاب گينس با اسم استانم، كردستان، ثبت شود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،[ ]