امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
وبلاگ دستگاه اثرانگشتي
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 70
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3450
 
سيستم هاي حضور و غياب
نوشته شده در ۲۴ خرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۰۲:۵۱:۴۸
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

بنجاق : سلام و عرض ادب - انشاءالله با تغييراتي كه صورت گرفته و به زودي اعلام خواهم كرد ، ديگر اين امكان وجود نخواهد داشت ! با سلام خدمت شما همكار عزيز و پاسخي كه در سايت اعلام نموده ايد . با تمام اين تفاسير سرپرست پژوهشگران اعلام كرده است كه اين نرم افزار تنها به شناسايي و تصميم گيري مي كند براي قضاوت نهايي بايد از يك انسان مورد تاييد استفاده نمود. بنجاق : همكار ارجمند ؛ سلام و عرض ادب و احترام - تمام سعي سازمان ثبت و كانون سردفتران و خواست سردفتران درستكار ، قطع كردن دست متخلفين از تخلف و جلوگيري از رفتار ناصواب آنهاست ! برنامه كاملا رشد در استفاده است و به شما اجازه مي دهد تا به سرعت تمام توابع را درك كنيد. بنجاق : سلام و عرض ادب - حق با شماست - اين پيام ديده مي شود لكن مانع از ثبت اثر انگشت نيست !

 

در گذشته زمانهاي اضافهكاري كارمند ممكن بود در سيستم ثبت نشود و كارمند حق و حقوق خود را به طور كامل دريافت نميكرد. 3- نماينده مقيم و نگهبانان در طول مدت قرارداد، حق انجام هيچگونه فعاليت شغلي و اقتصادي نظير پيمانكاري، معامله و غيره را كه به نحوي با كارفرما و محيط تحت قرارداد مرتبط باشد، ندارند . بنجاق : سلام و عرض ادب - تشخيص اينكه فرد مورد نظر اهليت لازم براي انجام معامله را دارد با سردفتر است ! بنجاق : همكار خوبم ، سلام و عرض ادب و خير مقدم - در قسمت پرسش و پاسخ سايت وارد شويد . ابتدا در سايت ثبت نام و سپس اقدام به خريد نماييد . تاريخچه دستگاه حضور وغياب و ماشين ثبت زمان، به اواخر قرن ۱۹ بازميگردد. در دستگاه حضور غياب اثر انگشتي، شما نميتوانيد الگوي اثر انگشت را حدس بزنيد و به جاي كس ديگري، حضور شخص را وارد كنيد.   
 • گزارش از مانده و گردش حسابهاي بانكي و صندوق به تفكيك


 •  
 • جلوگيري از ثبت تكراري چهره


 •  
 • امكان تعريف شيفت ماه مبارك رمضان


 •  
 • غيره


 •  
 • 2000 عدد اثر انگشت


 •  
 • مجهز به پردازنده 2 هسته اي 4 گيگا هرتز


 •  
 • تعريف نوع معافيت و وضعيت نظام وظيفه


 •  

 

 

پس از ثبت اثر انگشت در حافظهي انواع دستگاه حضور غياب اثر انگشتي، كارمند هربار كه براي ورود يا خروج اثر انگشت خود را در دستگاه ثبت كند؛ دستگاه اين اثر انگشت را با اثر انگشت ثبت شده مطابقت ميدهد. يكي از رايجترين و پرطرفدارترين دستگاه حضور غياب اثر انگشت در دنيا، دستگاه حضور غياب اثرانگشتي است كه تا به امروز محبوبيت بسياري را در بين مردم به دست آورده است. حال كه دانستيم دستگاه حضور غياب اثر انگشتي چيست و چگونه كار ميكند؛ زمان آن است كه از خود بپرسيم چرا بين مدلهاي مختلف دستگاههاي حضور و غياب، بايد دستگاههاي حضور و غياب اثر انگشتي را انتخاب كنيم؟ برادر ارجمند جناب آقاي جمشيدي با سلام و تقديم احترام شنيدها حاكي از اين است كه برخي همكاران با اين استدلال كه اثر انگشت اخذ شده در جايي ذخيره نمي شود چرا كه اگر با يك شماره ملي اثر انگشت افراد مختلف اخذ شود سيستم هيچ گونه خطايي نميدهد لذا اقدام به اخذ انگشت افراد غير از متعاملين (سند سفيد)مي كنند. كه باعث اعتراض مراجعين به ساير همكاران و بي اعتبار شمردن سيستم شده است. مساله دوم اينكه اثر انگشتي كه براي بار دوم (مثلا سند دوم در دفترخانه اي ديگر)گرفته ميشود آيا مجددا اثر انگشت دوم ذخيره يا اينكه جايگزين اثر انگشت اول مي شود؟ چرا بايد از دستگاههاي حضور و غياب استفاده كنيم؟ اما با روي كار آمدن سيستمهاي حضور و غياب اين مشكل برطرف شد و رضايت شغلي كارمندان بهبود پيدا كرد.

اما با روي كار آمدن خريد دستگاه حضور غياب اثر انگشت، زمان محاسبهي حقوق و دستمزد كاركنان به حداقل رسيد و احتمال خطا در محاسبات نيز به صفر تبديل شد. در صورتي كه در ديگر دستگاههاي حضور و غياب ممكن است بتوانيد گذرواژه و الگو را حدس بزنيد. در اين مرحله در فيلد مربوط به اثر انگشت ، علت عدم اخذ آن را بنويسيد و دكمه ي ثبت را بزنيد . همچنين سنسور اثر انگشت آن ضد تقلب و SilkID است. اين دستگاه حضور و غياب با بدنه صنعتي محكم و همچنين قفل ضد سرقت و سرعت عمل مناسب، در بسياري از مراكز صنعتي و اداري نصب و راه اندازي شده است. اين دستگاه با سنسور نوري ضد خش و ضد تقلب و الگوريتم فوق العاده سريع و قدرتمند امكان تشخيص اثر انگشت فرد بين 10000 اثر انگشت ثبت شده را در كمتر از 1.5 ثانيه در اختيار شما قرار مي دهد. از ديگر امكانات اين دستگاه بايد به قابليت تعريف 10 نمونه اثر انگشت براي هر نفر اشاره داشت.

1. همهي كارمندان بايد اثر انگشت خود را با قرار دادن انگشت در محل حسگر، در حافظهي دستگاه ذخيره كنند. در اين روش به دليل آن كه شخص بايد حتما حضور فيزيكي داشته و اثر انگشت او مطابقت داشته باشد، به جرات مي توان گفت كه مطمئن ترين روش براي دستگاه هاي حضور و غياب است. امروزه همهي سازمانها، براي كنترل ساعات ورود و خروج، درخواست مرخصي و كنترل تردد كارمندان خود، به استفاده از دستگاههاي حضور و غياب روي آوردهاند. زيرا مديران از طريق دستگاه حضور غياب ميتوانند بر تردد پرسنل خود نظارت داشته باشند و زمان ورود و خروج، زمان اضافهكاري و درخواستهاي مرخصي آنها را كنترل كنند. ايرادات و مشكلات دستگاههاي كارتي در اين دستگاهها رفع شده و از تكنولوژي بهتري نسبت به آنها برخوردار است. كداميك از آنها به صورت ناقص و فقط محض نمايش بوده است ؟ Face بيش از ۹۷٪ دقيق است، مي تواند فقط يك تعداد محدودي از چهره ها را در يك زمان جستجو كند. پيام مزبور فقط جنبه ي اعلامي دارد و سردفتر مي تواند عليرغم مغايرت ، اثر انگشت را ثبت نمايد . راه مقابله با اين روش آن است كه همواره اسكنر اثر انگشت را پس از استفاده از آن پاك كنيد.

دوما به دلايلي كه در بالا خدمتتان عرض كرديم: خدمات پس از فروش، نداشتن قابليت ارتقا و توسعهي محصول و تحريمها، گزينهي خريد محصول چيني به كلي منتفي ميگردد. اين دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره قادر است تا 800 الگوي صورت، 1500 اثر انگشت و 2000 كارت را (به طور اختياري) در حافظه خود ذخيره نمايد، گفتني است ظرفيت تردد براي اين محصول 100000 بار تعريف شده است. به طور كلي، خريدن دستگاه حضور غياب اثر انگشتي ارزان براي مديران، صرفهي اقتصادي زيادي دارد. يكي از پرطرفدارترين انواع دستگاههاي حضور و غياب، دستگاه حضور غياب اثر انگشتي است. بدين ترتيب حضور پرسنل در محدوده مجاز اضافه كاري، طبق قوانين، مشمول تشويق خواهند بود. به اين ترتيب محاسبه حقوق و دستمزد براي كاركنان يك مجموعه (به خصوص نيرو هاي نيمه وقت يا پاره وقت) به سادگي امكان پذير شد. بهترين دستگاه حضور و غياب را زماني مي توان انتخاب كرد كه متناسب با مجموعه ي ما باشد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 قيمت دستگاه حضور و غياب
نوشته شده در ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۲۷:۵۱
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

نوعي از دستگاه اثر انگشتي دو فينگيره است به اين معني كه مي توان از فينگر اول براي ثبت ورود و خروج و از فينگر دوم جهت انتخاب غذا يا مواردي ديگر استفاده نمود. و از كارت حضور و غياب، به عنوان كارت رزرواسيون غذا براي پرسنل استفاده ميشود. اين دستگاه قادر به چاپ ساعت ورود و خروج بر روي كارت ساعت بود. به علاوه سرعت شناسايي در اين دستگاه نيز بسيار بالاست و قادر است در زماني كمتر از نيم ثانيه، چهره يا اثر انگشت افراد را تشخيص دهد. اين دستگاه قيمت مناسبي دارد كه اين موضوع براي بسياري از كاربران حائز اهميت است. اين سازمانها با چاپ اطلاعات كارمند بر روي كارت، از كارت حضور و غياب به عنوان كارت شناسايي كارمند نيز استفاده ميكنند. اولين دستگاه حضور و غياب با قابليت ذخيره سازي اطلاعات به روي MMC . نرمال سازي چرخشي و انتقالي. ليست قيمت دستگاه حضور و غياب - دستگاه كنترل تردد, ليست قيمت دستگاه ورود و خروج , آخرين ليست قيمت تجهيزات حضور و غياب, تشخيص چهره , اثر انگشتي. استفاده از اين دستگاه ها و نرم افزارها به گونه اي است كه امروزه دستگاه حضور و غياب اساسا تبديل به تنها مانع ورود و خروج افراد به داخل و خارج سازمان شده است. اما در حقيقت، قسمت اصلي اين فرآيند توسط نرمافزارهاي حضور و غيابي انجام ميپذيرد كه بر روي سيستم سازمان نصب ميشود و اطلاعات تردد كاركنان از طريق شبكهي واي فاي يا راههاي ديگر به سيستم منتقل ميشود. حتي براي امنيت بيشتر، دستگاه پس از نصب و تعريف اوليه اثرات انگشت پرسنل، رمزنگاري هاي لازم را انجام داده و سپس اثرات انگشت را حذف مي­ كند تا كسي امكان دسترسي به آنها را نداشته باشد.

 

لازم به ذكر است در خصوص مواردي كه در قالب ساعت هستند ميتوانند به دقيقه باشند مثلا به جاي 10:22 عدد 620 قرار داده شود . در ساير سيستمهاي حضور و غياب ممكن است گذرواژه يا كلمهي عبور خود را فراموش كنيد، اما در سيستم حضور و غياب اثرانگشتي، شما هميشه براي ورود اجزاي بيومتريك خود (اثر انگشت) را به همراه داريد. با ما همراه باشيد تا در ادامه به بررسي مزاياي استفاده از نرم افزار هاي حضور و غياب تحت وب و امكانات آن توضيح دهيم. اين دستگاه علاوه بر امكانات كامل كنترل تردد ، داراي سيستم حضور و غياب بوده و به واسطه پشتيباني از استاندارد IP65 قابليت استفاده در فضا هاي باز و شرايط جوي را دارد . نرم افزار حسابداري محك اين امكان را به شما ميدهد تا كالاهايتان را به صورت سريالي در سيستم ثبت و آنها را به فروش برسانيد . در نتيجه امكان ارائهي خدمات توسط شركت وجود ندارد و اگر عملكرد دستگاه با مشكل رو به رو شود؛ دستگاه عملا بياستفاده خواهد شد.

 1. مديريت كتابخانه ها و كتاب ها
 2. دوربين رنگي ، سخنگو و منوهاي فارسي
 3. نرخ ثبت نام نادرست
 4. Haarcascade_eye.xml [+]
 5. مديريت همايش و مراسم ها
 6. ديسكت پرداخت حقوق را براي همهي بانكها تهيه كنيد
 7. دلايل ژنتيكي
 8. پرداخت به موقع حقوق كاركنان

اگر تعداد كارمندانتان روزبهروز در حال افزايش است بدون شك كنترل ورود و خروج، زمان تردد و كنترل دسترسيها آسان نخواهد بود و بخش منابع انساني و مديريت نيروها را با مشكل مواجه خواهد كرد. دستگاه ارزان قيمت قبلي، جز دستگاههاي وارداتي و ارزان بوده، و مدتي است كه شركت وارد كنندهي آن به كلي جمع شده است. واضح است كه براي حل اين معضلات بايد از تشخيص چهره با استفاده از تصاوير سه بعدي استفاده كرد. اين نوع دستگاه كنترل تردد به دليل اينكه قيمت متوسطي دارد (گران تر از دستگاه كارتي و ارزان تر از دستگاه تشخيص چهره) مورد استقبال زيادي قرار مي ­گيرد. مدل T21F ابعاد 120 × 20 × 165 ميليمتري دارد و فضاي چندان زيادي را در بخش ورود/خروجي اشغال نميكند. روش ها و آموزش هاي زيادي هم براي جعل اثر انگشت وجود دارد كه با مواد مختلفي مانند بتونه و ژلاتين انجام مي ­شود و تنها با يك جستجوي ساده در اينترنت مي ­توان به آن ها دست يافت و به هيچ دانش خاصي هم نياز ندارد. اما شايد بپرسيد كه اگر چنين باشد، دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي چه فايده اي خواهد داشت؟

اين دستگاه جزء دستگاه هاي بسيار پرفروش شركت جهان گستر است و مشتريان مختلفي كه از آن استفاده مي كنند، همگي از عملكرد دستگاه، به خصوص از سرعت عمل آن در شناسايي رضايت كامل دارند. حضور و غياب از گذشته تا كنون به روشهاي مختلفي انجام ميگرفته است. نصب كارت هاي بدون تماس به عنوان نقاط كنترل مي توانند در نقاط مختلف انجام گردد. همچنين در صورت تمايل ميتوانيد از كارت هاي بدون تماس 125Khz براي شناسايي افراد استفاده كنيد. همچنين اينكه اگر شما شركت يا كارخانه اي داريد كه تعداد پرسنل آن خيلي زياد هستند بايستي از چند دستگاه مختلف در ورودي بخش هاي مختلف براي استفاده كارمندان بخش هاي مختلف استفاده كنيد. هنگام استفاده فرد از سيستم حضور و غياب، دستگاه اثر انگشت فرد را با اثر انگشت موجود در پايگاه داده خود مطابقت مي­ دهد و اگر مطابقت كامل باشد، تردد فرد ثبت مي ­شود. الگوريتم پيشنهادي يك تصوير ناشناخته را با تصاوير آموزشي شناخته شدهاي مقايسه ميكند كه اين تصاوير آموزشي در پايگاهداده ذخيره شدهاند و اطلاعاتي را در رابطه با فرد تشخيص داده شده ارائه ميدهد. توصيه ميكنيم براي جلوگيري از مشكلات احتمالي و تهيه كالاهاي با كيفيت، دوربين مدار بسته و لوازم جانبي آن را فقط از فروشگاه ها و شركت هاي معتبر فروشنده اين محصولات تهيه نماييد. حتي محصولات برتر برندهاي معروف بازار مانند ويردي و سوپريما داراي تائيديه امنيتي از سازمان FBI ايالات متحده هستند كه نشاني از امن بودن سيستم تشخيص آن هاست.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۴:۲۱:۲۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

اين نرم افزار ها بسيار كارآمد مي باشدو مي تواند درمواردي كه نياز به دوركاري و يا كار خارج ازمحيط اداري مي باشدو دسترسي به دستگاه حضور و غياب غيرممكن است بسيار مفيد واقع شود . سامانه حضور و غياب باعث مي شود تا كنترل ورود و خروج پرسنل به طور دقيق طبق الگو يا شيفتي كه در نرم افزار حضور و غياب تعريف شده انجام شود. زاويه كمتر از 160 درجه باشد و در نيمه بين 2 طبقه قرار نگرفته باشد. هنگامي كه دكمه شاتر را تا نيمه به پايين فشار مي دهيد، چهارچوب به رنگ سبز در مي آيد. نرم افزار تحت وب حضور و غيابسلام دوستان وقتتون بخير من در همين ابتدا چند نكته رو قيد مي كنم. در ضمن شما مي توانيد به صورت ماهانه يا در هر زمان كه نيازي مي بينيد از برنامه حضور و غياب خود پشتيبان گيري داشته باشيد تا در صورتي بروز مشكلي اطلاعات خود را بازيابي كنيد.

 

توليد سرباره و سنگ زني هزينه واحدسرباره تن سنگ زني سيمان كارخانه سنگ شكن سرباره آهن در هند, هند توليد كننده كارخانه سنگ شكن سرباره سنگ شكن براي خرد كردن, دريافت قيمت سيمان1 reply in December 2013پس به . اين حدود قيمت در بين سازندههاي داخلي دستگاه حضور و غياب، از ۲.۵ تا ۴.۵ ميليون متغير است. چقدر تست بزنيم , دروس پايه از اهميت و ضريب بالاتري در كنكور برخوردارند كه به آن ها دروس طلايي كنكور گويند . براي مطالعه بايد اين دروس را براساس ضريب شان در كنكور بخوانيد . محل اوليهٔ اين شهر در محل قلعهٔ ابونصر بودهاست. در صورت عبور كابل هاي هوايي و يا شاخه درخت از فضاي بالاي دستگاه يا تيرك بايد محل نصب تغيير كند و يا موانع برطرف شوند، تا تيرك هنگام عمود شدن با آنها برخورد نكند. با بهبود زمان بندي كارمندان مي توانند تا به نحو صحيح زمان را مديريت كرده و در محل كار پاسخگو باشند. واقعا فعاليت در اين سايت را به تمام افراد علاقمند به فعاليت در بازار كار آنلاين توصيه مي نمايم . هاب استف يكي از پرطرفدارترين ابزارهاي كنترل تردد است كه به وسيله آن ميتوان تردد و حضور و غياب پرسنل را مديريت كرد. شركت ما به عنوان يكي از توليدكنندگان برتر دستگاه حضورغياب توانسته است، نياز بسياري از مشتريان را در استفاده از اين دستگاه ها برطرف نمايد.

 

 • سرعت ثبت و دسترسي به اطلاعات
 • درگاه LAN
 • مدريت مقالات
 • Comparing Ultrasound with Conventional Finger-Scan Technologies ۱ اوت ۲۰۰۲
 • استفاده از آن بسيار راحت است

آسياب سنگ آهك سنگ زني 10 ميلي متر تا 1 0 ميلي متر آسياب 0.075 سنگ آهك 20 تن / ساعت در اين بخش قطعات بين 25 الي 100 سانتي متر به . استرس، اضطراب، ترس و معمولا امروز و فردا كردن هاي بيشتر به دنبال خواهد داشت. با توجه به امكان اشتباه در خروجي دستگاه هاي كارت ساعت ، در فرم بالا ويرايش تمامي اطلاعات پرسنل امكان پذير است كه با ذخيره كردن مجدد فرم بازنويسي صورت مي گردد. براي آگاهي از اينكه شماره واقعي چيست ‘ در نرم افزار Sensor Manager بر روي دكمه Kara & Unifinger كليك كرده و در صفحه باز شده مي توان شماره واقعي را پيدا كرد. شما ميتوانيد چهره خود را به عنوان قفل گوشي قرار دهيد و براي باز كردن گوشي نيز دوربين جلو را مقابل صورت خود قرار دهيد تا گوشي باز شود. سايت هاي برون سپاري و انجام پروژه كم نيستند ولي بعد از كار كردن با آن ها به قدرت و ظرافت پارس كدرز بيش از پيش واقف شدم.

است. از كارت هوشمند براي اجازه ورود و خروج از درب هاي هوشمند و باز كردن گاوصندوق ها ي رمز دار در مراكز امنيتي استفاده ميگردد. در گذشته تقلب هاي بسياري در حضور غياب در شركت هاي مختلف و ادارات متفاوت صورت مي گرفت. امنيت و دقت اين دستگاه بسيار بالاست و به دلايل امنيتي، حضور و غياب كاركنان در مراكز نظامي و امنيتي با اين دستگاه انجام ميشود. در مورد شناسايي شيء (Max-Margin (MMOD بهره جستهايم. دستگاهحضور و غياب اثر انگشتي Nitgen T3 داراي تكنولوژي شناسايي اثرانگشت جعلي نيز مي باشد. دستگاه حضور و غياب G2 داراي جديدترين سنسور اثر انگشت به نام Silk ID بوده كه توسط كمپاني ZK توليد مي گردد. اين نرم افزار به هر دو صورت مبتني بر ابر و نصب بر روي كامپيوتر در دسترس است و راه حل حضور و غياب و رديابي زمان را ارائه مي دهد. شكسته سنگ شكن ميلي متر در هر وزن پا cubik, بار در گردش سنگ شكن, ۱۰ ميلي متر از, چهار تن در هر تانك ۲۲۰ متر مكعب از . چيني آسياب ذوزنقه اي با mtm سنگ زني 13 22 تن در ساعت, 1,5 ميليون تُن در سال است كه با توجه, ذوزنقه اي با سرعت متوسط mtm, آسياب سنگ .

هزينه سنگ شكن براي سرباره. نرم افزار حضور و غياب دينگ به همراه دستگاه بي سيم خود راه كاري مناسب براي كسب و كارهايي است كه مي خواهند با هزينه كم و به سهولت، ورود و خروج كارمندان خود را كنترل كنند. شكوفههاي گياه پاكدامن را ميتوان براي تهيهي دمنوشي كه براي تقويت ميل جنسي زنان موثر است، مورد استفاده قرار داد. استفاده از كارت RFID براي پرسنلي كه داراي تردد ساعتي و متغيير هستند مورد استفاده قرار مي گيرد. “ ارسال پيامك ثبت تردد : پس از اينكه پرسنل تردد (ورود يا خروج) را در دستگاه ثبت نمايند. گفتني است اين دستگاه ها در شركت هاي مختلف توليد و به افراد عرضه مي شوند. يك ايراد اساسي اين دستگاه ها ، زمانبر بودن پروسه شناسايي بود كه چندان به مذاق كاربران خوش نمي آمد. 2. سنسور تشخيص چهره اين دستگاه هميشه فعال است و از چهره فرد در هر تردد ، مقياسي ثبت ميكند تا در صورت تغييرات جزيي ناشي از آرايش و تغيير مدل مو ، خللي به پروسه شناسايي وارد نشود . سبك طراحي اين دستگاه مات و در عين حال تركيبي از دو رنگ خنثي خاكستري و مشكي است تا در طولاني مدت موجب دلزدگي شما نشود . 60 % تست زني را به دروس اختصاصي و 40 % را به تست زني دروس عمومي بپردازيد البته اين ميزان در دو ماه نزديك به كنكور كه عمومي هاي بايد بيشتر مطالعه و مرور شوند ، برعكس مي شود. گرچه نتايج تحقيق من دو ماهي طول كشيد اما از انتخاب نهايي خود فوق العاده راضي بودم و الان كه اين متن را مي نويسم بعد از ۴ جلسه از شر موهاي زائد چانه ي خود خلاص شده ام.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور و غياب ارزان
نوشته شده در ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
ساعت : ۰۳:۲۵:۰۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

سابقه اين شركت چندان طولاني نيست و اولين محصول آنها در سال ۲۰۰۰ به بازار عرضه شد. البته اطلاعات دقيق و كامل اين محصول را ميتوانيد از بخش محصولات ما مطالعه كنيد تا بيشتر با آن آشنا شويد. در ادامه مطلب ميتوانيد تصاويري از محيط نرم افزار و ويژگي هاي آن را ببينيد و در صورت تمايل جديدترين نسخه آن را از سايت سرزمين دانلود دريافت كنيد. اطلاعات دقيقتر و تخصصيتر مربوط به اين دستگاه را ميتوانيد در بخش محصولات ما دنبال كنيد. در دستگاههاي مربوط به برند برند Integrated Biometrics خبري از تكنولوژيهاي سنتي نوري و سيليكوني نيست و به جاي آن از يك روش جايگزيني IB استفاده ميكند. دستگاههاي مربوط به برند Lumidigm براي اعتبار سنجي مشتريان بانك در دستگاههاي خودپرداز، جلوگيري از تقلب بليط در محلهاي تفريحي، تضمين مرزهاي بين المللي، اطمينان از خريد محصولات و خدمات عمومي به گيرندگان منتخب مناسب هستند. اگر يك برند توانسته باشد كه الگوريتم مناسبي براي دستگاه خود تعريف كند و از سيستم ورودي و خروجي مناسبي استفاده كرده باشد، بدون شك در بين برندهاي معتبر سيستم حضور غياب قرار ميگيرد.

يكي از ويژگي هاي اين نرم افزار قابليت تعريف شيفت روزانه عادي به ساده ترين شكل است، به گونه اي كه كافيست مدير شيفت دلخواه روزانه عادي خود را تعريف و به تقويم دلخواه خود اختصاص دهد. آنها شما را در انتخاب مناسبترين دستگاه با كمترين قيمت راهنمايي خواهند كرد, سپس ليست تجهيزات و نرم افزار هاي مورد نياز شما به همراه برآورد قيمت در قالب پيش فاكتور ارائه خواهد شد . سپس با دكتر صحبت مي كنيد تا در صورت وجود بيماري خاص و يا حساسيت، مشكلي براي شما پيش نيايد. از مهمترين ويژگيهاي اين دستگاه ميتوان به قابليت ذخيره سازي ۲۰۰۰ اثر انگشت و ۱۵۰۰ چهره اشاره كرد كه ميتواند آنها را براي محيطهايي با حداقل نور و با كمك تجهيزات مادون قرمز انجام دهد. قيمت … قيمت خريد/فروش دستگاه ساعت حضور و غياب روميزي و ديواري اثر انگشتي و رمز عبور. ساعت حضور و غياب Virdi نوع شناسايي را از سمت سرور ميگيرد؛ به همين دليل در شناسايي اثر انگشت با تعداد زياد سرعت بهتري نسبت به دستگاه حضور و غياب Suprema دارند. ما در اين مقاله سعي ميكنيم مقايسه اي را بين دو نوع از معروفترين ساعت حضور و غياب انجام دهيم؛ از قابليتها و ويژگيهاي آنها بگوييم تا بتوانيد راحتتر تصميم بگيريد و دستگاه مناسب سازمان خود را پيدا كنيد.

همچنين پيشنهاد مي شود هميشه پس از استحمام عادت به استفاده از لوسيون داشته باشيد تا جلوي خشكي پوست را بگيريد. كاربر گرامي براي اطلاع از قيمت وموجودي دستگاه حضور و غياب پردازش تردد با ما تماس بگيريد. از آنجا كه وظيفه ما شناسايي مناسب چهره بوده است، ميخواهيم نرخ تشخيص منفي نادرست، يعني موادي كه شامل چهره بودهاند، اما چنين شناسايي نشدهاند را كاهش دهيم. گراديانها عموماً در بخشهاي لبه و گوشه، مقادير بالايي دارند و بدين ترتيب به ما امكان ميدهند كه آن نواحي را تشخيص دهيم. از يك دوربين 3.1 مگاپيكسلي براي گرفتن و اسكن تصاوير در اين دستگاه استفاده شده كه به نوعي آن را به يك دستگاه پيشرفته تبديل كرده است. اين شركت در سال ۱۹۹۸ موفق به توليد دستگاههاي شناسايي اثر انگشت به صورت تجاري شد و در حال حاضر يكي از بزرگترين شركتهاي فعال در حوزه اسكن اثر انگشت و تشخيص هويت است.

 • امكان تعريف تعطيلات داخلي و رسمي براي شما وجود دارد
 • قابليت عمليات كنترلي وحفاظتي
 • 1-ايجاد و حفظ نظم و انضباط در سازمان
 • امكان مشاهده كاردكس مرخصي و مانده مرخصي
 • عملكرد دستگاه
 • خوشحال بودن (Joy)
 • امكان محاسبه تاخير، تعجيل، اضافه كاري و شناوري

با وجود اين كه برند Integrated Biometrics در بين برترين برندهاي دستگاه حضور و غياب در ايران و جهان شناخته ميشود، يكي از جديدترين شركتهاي اين حوزه نيز هست كه در سال ۲۰۰۲ در منطقه اسپارتانبورگ احداث شد. اين شركت به عنوان ارائه دهنده سنسورهاي اثر انگشت به صنايع و مشتريان مختلف است كه كمپانيهاي مختلف شامل سخت افزارها، پيمانكاران آژانسهاي دولتي، تأمين كنندگان پايگاههاي داده و توليدكنندگان لباسهاي تجاري از محصولات اين برند استفاده ميكنند. دستگاه حضور غياب اثر انگشتي Nitgen T3 داراي صفحه كليد لمسي مي باشد. ماژول هايي كه مي تواند در يك دستگاه حضور و غياب به كار برده شده باشد عبارتند از ماژول بي سيم، ماژول اكسس كنترل، دوربين داخلي، صفحه لمسي و …. سيستم حضور و غياب تشخيص چهره Virdi AC 7000 يكي از دستگاههاي مجهز به صفحه كاملاً لمسي ۵ اينچي است كه از سيستم اندرويد بهره برده و قابليت نصب بر روي سيستمهاي مختلف را دارد. با برخورداري از اين نرم افزار پيش از ورود به هركدام از اپليكيشنهاي نصب شده روي گوشي بايد تشخيص چهره انجام شود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۲:۳۱:۴۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

شركت ها و ادارات نياز دارند تا نظم محيط كار را حفظ كنند و به همين دليل از ابزار مختلفي براي اين كار استفاده مي كنند. Factor: پارامتري است كه ميزان كاهش اندازه تصوير را در هر مقياسبندي تصوير تعيين ميكند. ظرفيت اين حافظه برابر 9000 نمونه اثر انگشت بوده و از هر شخص نيز مي توان تا 10 نمونه اثر انگشت بر روي آن تعريف نمود. 1. جهت تعريف پرسنل از منوي اطلاعات پايه , معرفي پرسنل را انتخاب نماييد. ثبت كرده ايد، محصول به طور خودكار اولين چهره اولويت داده شده را انتخاب مي كند و چهارچوب تشخيص چهره روي آن چهره به رنگ سفيد درمي آيد. انواع دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي , دستگاه حضور و غياب چهره , دستگاه حضور و غياب كارت نمايندگي دستگاه حضور و غياب , قيمت دستگاه حضور و غياب در دياكالا. دستگاه حضور غياب اثر انگشتي Nitgen T3 با سرعت و قدرتشناسايي بالا، مناسب سازمان هاي بزرگ با ورود بالاي پرسنل، مراجعه كننده زياد و امنيت بالا مي باشد. به هر اندازه تعداد پرسنل در يك مجموعه زياد باشد بررسي و مهم بودن اين مورد بيشتر به چشم مي خورد.

 

اما فرايند تشخيص چهره مورد استفاده مغز انسان براي شناسايي چهره ها، بسيار چالش برانگيز مي باشد. از رفتارهاي بحثبرانگيز ديگر آمازون در فناوريهاي تشخيص چهره و نظارت تصويري ميتوان به تصميم جديد شركت زيرمجموعه آنها يعني Ring اشاره كرد. اگر فناوريهاي جديد را غير قانوني اعلام كنيم، كيفيت و شرايط زندگي مردم بسيار دشوار ميشود. گزارش انفرادي مي دهد(را در دستگاه مشاهده كنيد. … افزودن به مقايسه · دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره و اثرانگشت مدل KTA-630 · نمايش سريع. دستگاه هاي قديمي حضور و غياب به صورت پانچي بودند كه با درج تاريخ توسط دستگاه زمان ورود و خروج را بر روي كارت ثبت مي نمودند. اين نرم افزار مي تواند با اطمينان بسيار بالا و با يك نگاه با سرعت فوق العاده صاحب رايانه را تشخيص داده و شما مي توانيد بدون تايپ كردن رمز عبور خود وارد ويندوز شويد. در سيستم هاي حضور و غياب ” آنچه شما مي دانيد ” نياز به وارد كردن يك رمز عبور يا شماره پين داريد.

 

آپارات - قيمت دستگاه حضور و غياب. دستگاه كنترل تردد اي سي 220 ، مانند تمام دستگاه هاي حضور و غياب با دو نوع حافظه كمك حال صاحبان كسب و كار خواهد بود . امكان خطاي خواندن و تشخيص اثر انگشت در دستگاه كنترل تردد مدل RADEN بسيار پايين ميباشد. كه در اين ميان نوع كارتي آن ساده تر بوده و با قيمت پايين تري به بازار عرضه مي شود و نوع گران تر و پيچيده تر ، دستگاه حضور و غياب با قابليت تشخيص چهره مي باشد. اپليكيشن True Key توسط اين شركت معروف توسعه داده شده و به كاربران اجازه ميدهد تا اپليكيشنهاي خود را امن تر از گذشته كنند. تشخيص چهرهي بهكاررفته در گوشيهاي هوشمند آشنا هستند؛ اما كمتر محصولي پيدا ميشود كه همانند ميت ۲۰ پرو هر دوي اين حسگرها را با هم داشته باشد. دستگاه حضور غياب اثر انگشتي Nitgen T3 قابليت شناسايي به سه روش رمز،كارت و اثر انگشت را در كمتر از 0.2 ثانيه داراست.

 • فايل دانلود شده را از حالت فشرده خارج كنيد
 • تعريف چندين بازه شبكاري براي هر گروه كاري بصورت مجزا
 • تعجب (Surprise)
 • 3 روز پيش
 • داراي باتري پشتيبان داخلي (Back up Buttery)
 • ارتباط با نرم افزار هاي حقوق و دستمزد
 • تقويم : شمسي | ميلادي

سايت آي تي بازار توصيه مي كند دستگاه حضور و غياب 5th Dimension را با گارانتي اصلي تهيه نماييد. دسته: اثر انگشتي, دستگاه حضور و غياب, سخت افزار, محصولات برچسب: … و صفحه نمايش رنگي فارسي در كنار قيمت مناسب از جمله ويژگي هاي اين دستگاه است. از اين دستگاه مي توان به منظور ثبت ورود و خروج افراد در يك ساختمان يا مجموعه و همچنين احراز هويت افراد و كنترل دسترسي كاركنان به بخش هاي مختلف يك سازمان يا مجموعه استفاده كرد. در ادامه چند نرم افزار اين حوزه را معرفي خواهيم كرد. بد نيست ساز و كار سيستم باشگاهي را هم بدانيد. مديران مي توانند اجازه اصلاحات قبل از پرداخت حقوق اعم از مرخصي ، ترددهاي ناقص ، ماموريت و غيره را داده و سپس سيستم حقوق و دستمزد فيش ماهانه را صادر كند. فقط چهره همه افرادي را كه به طور منظم از رايانه شما استفاده مي كنند، ثبت كنيد.

 

ويژگيهاي ظاهري شامل مختصات اجزاء چهره، مانند چشمها، بيني، حلقه ها، بافتها و نواحي مختلف چهره ميباشد كه همان خصوصيات ظاهري چهره هستند. كه داراي امكانات مجزا براي ورزش هاي مختلف مانند واليبال و شنا و زمين بدمينتون و زمين فوتبال و يك كافه داراي منوي غذايي سالم است. 5 مارس 2018 … كدام دستگاه هاي حضور و غياب موجود در بازار براي سازمان ما مناسب است؟ دستگاههاي حضور و غياب در ورودي سازمانها قرار مي گيرد، پرسنل هنگام ورود و خروج موظف هستند به دستگاه مراجعه كنند و هويت خويش را تاييد كنند. البته تعداد زيادي از روش ها براي كشف ريزه هاي اثر انگشت وجود دارد در بيشتر اين روش ها تصاوير سياه و سفيد (سطح خاكستري) اثر انگشت را به يك تصوير باينري (دو سطحي) تبديل مي كند. البته كاتالوگ و نمونه نرم افزار ها به صورت رايگان ارسال ميشه .پس براي اينكه بتونيد خود نرم افزار ها رو ببينيد و لذت ببريد با شماره هاي ما تماس بگيريد . حافظه ديگر در دستگاه حضور و غياب ، محل نگهداري نمونه اثر انگشت و يا نمونه چهره كاركنان جهت تطابق هنگام ثبت تردد است.

 

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۲:۲۶:۱۴
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

انواع بسيار زيادي از دستگاه هاي حضور و غياب داراي حسگر اثر انگشتي در بازار وجود دارد كه اكثراً سنسورهاي نوري را شامل مي شوند. سفارشي سازي انواع نرم افزارهاي باركد ساز هوشمند و ليبل قيمت. سيستم كنترل تردد هوشمند سيستمي كاملا مكانيزه جهت ثبت و كنترل ورود و خروج افراد به اماكن مختلف از جمله دانشگاه ها ، سازمان ها ، ادارات ، شركت ها و كارخانجات ميباشد. از جمله اين نرمافزارها ميتوان به Clockspot, Microsoft excel, Tsheets يا نرمافزارهاي ايراني “تايمنيكس” و “ايشلي” كه در سالهاي اخير ارائه شدهاند, اشاره كرد. زنان با 1 تا 2 ميليون تخمك نابالغ متولد ميشوند، حدود 400 مورد از آنها در طول سالهاي توليد مثل آزاد ميشوند و با يائسگي توليد متوقف مي شود. از سوي ديگر، مردان با اسپرم از پيش ساخته متولد نمي شوند. همانطور كه قبلا گفته شد، زن با تمام تخمك هاي خود متولد مي شود. بر روي تمامي توليدات خود دستگاه و همچنين چاپ بر روي هر وسيله اي كه قابليت چاپ هاي زر كوب و تبليغاتي را داشته باشد. زيرا دستگاه حضور و غياب كه خود داراي نرمافزار حضور و غياب هم هست, نياز به پشتيباني و بروزرساني نرمافزار دارد. دستگاه RF620 جزء دستگاه هاي تشخيص چهره شركت جهان گستر است كه علاوه بر قابليت تشخيص چهره مي تواند از طريق كارت بدون تماس و كد پرسنلي، ثبت حضور و غياب انجام دهد. بسياري از سيستم هاي زمان و حضور و غياب به شما اجازه مي دهد تا ببينيد كه چه مقدار وقت كاركنان براي پروژه ها يا مشاغل يا در مكان هاي خاص صرف مي شود.

 1. با اجراي فايل Setup ، برنامه را نصب كنيد
 2. گالري تصوير
 3. دارايي ثابت
 4. نرخ خطاي مساوي
 5. تغيير نرخ ارز براي قطعات وارداتي
 6. قابليت تنظيم سطح حساسيت سنسور اثر انگشت
 7. نرخ ثبت نام نادرست

 

بعد از 20 تا 30 دقيقه اين ژل به مايع تبديل مي شود كه به اسپرم اجازه مي دهد به سفر خود به سمت تخمك ادامه دهد. اين ميليون ها تخمك نابالغ در فوليكول ها (كيست هاي كوچك و پر شده از مايع) قرار دارند كه در تخمدان هاي زن ذخيره مي شوند (دو ساختار بادام شكل در هر طرف رحم). فرم هاي جايگزين تلقيح، كه در آن اسپرم، از همسر زن و يا اهدا كننده، با استفاده از يك سرنگ يا دستگاه ديگر به واژن زن يا رحم منتقل مي شود. در ادامه دو برنامه ديگر را براي كاربران مشتاق به مبحث قفل صورت اندرويد ۵ ، ۶ ، ۷ و ديگر نسخه هاي آن معرفي خواهيم كرد. تصوير اثر انگشت بر روي صفحه نمايش، نشان داده خواهد شد كه اين امر به كاربران نشان خواهد داد كه كجا انگشتشان را براي اثر انگشت قرار بدهند. نرمافزار تحت وب نرمافزاري است كه كاربران براي استفاده از آن، تنها نياز به يك مرورگر وب ازقبيل: گوگل كروم، اينترنت اكسپلورر، فاير فاكس و يك ارتباط شبكه دارند. اين واقعيت نه تنها با تجربه ، بلكه با آزمايش هاي روانشناسي هم تأييد شده است. تنها يكي از اين فوليكولها به طور كامل بالغ مي شود و ديگران دوباره جذب بدن مي شود. از اين جا، اسپرم بايد وارد رحم و يكي از لوله هاي فالوپي شود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 بانك توسعه تعاون
نوشته شده در ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۲۶:۲۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

همانطور كه مطالعه كرديد، ما در اين مطلب براي شما تعدادي از دوربين هاي مداربسته با قابليت تشخيص چهره را معرفي كرديم و ويژگي هر يك از دوربين ها را براي شرح داديم. نرم افزار نسخه استاندارد كه به صورت كاملا رايگان روي بسته هاي دستگاه در اختيار مشتريان گرامي قرار مي گيرد قابليت تعريف شيفت هاي ثابت اداري به تعداد نامحدود را داراست. اين دوربين معمولا در جلوي در به عنوان زنگ قرار مي گيرد. دوربين مدار بسته اي كه در تصوير زير مشاهده مي كنيد مي تواند تصاويري با كيفيت 1080 در اختيار شما قرار دهد. در ادامه مطلب براي شما چند مدل ديگر از دوربين هاي مدار بسته با قابليت تشخيص چهره را معرفي مي كنيم و ويژگي هاي اين دوربين ها را براي شما توضيح مي دهيم. در مطلب قبلي براي شما تعدادي از بهترين دوربين هاي مدار بسته با قابليت تشخيص چهره را معرفي كرديم. اين دوربين مي تواند بهترين تصاوير را در اختيار شما قرار دهد. از جمله نكاتي كه در دستگاه حضور و غياب نانو واچ در مسير توسعه قرار گرفته است، امكان بهره برداري در چند شركت متنوع مي باشد.

 1. زنان زير 25 سال، 86٪ احتمال براي باردار شدن دارند
 2. امكان ثبت خبر با ويژگي تاريخ اعمال و انقضا نمايش خبر
 3. گزينه هاي يكپارچه سازي
 4. قابليت رزرو غذا از طريق اينترنت
 5. توضيحات پشت كارت

در سازمانهاي با پرسنل زياد و يا جهت سهولت بيشتر مي توان با بهره گيري از سنسور اثر انگشت مجزا ، اثر انگشتها را در رايانه تعريف نموده و در زمان دلخواه به دستگاه انتقال داد. به اين صورت با بهره گيري از فضاي ابري مي توان دسترسي بسيار سريع تر و مطمئن تري به اطلاعات كسب و كار و كارمندان ايجاد نمود. در فايل راهنما اگر دقت كنيد نوشته شده كه بايد فايل را با نگه داشتن كليد شيفت باز كنيد تا بتونيد به امكانات ديزاين دسترسي داشته باشيد و در طرح و ساختارش تغيير ايجاد كنيد. اگر تعداد كاركنان شما زياد است ( بالاي 200 نفر) بهتر است از اسكنر اثر انگشت و تشخيص چهره بهمراه كارت در كنار هم استفاده كنيد تا به مرور زمان به مشكل برنخوريد. براي كاركنان بخش فروش دياكالا مايه افتخار است كه بتوانند خدمتي به ساكنين كرج ارائه دهند. براي اين منظور هميشه لازم بود شخصي اقدام به نوشتن وقايع و ثبت ورود و خروج كاركنان نمايد.

فراخواني اطلاعات يا ركوردهاي ورود و خروج پرسنل معمولا از طريق شبكه يا USB از دستگاه حضور غياب قابل استخراج مي باشد. فناوري استفاده شده در دستگاه هاي حضور غياب سبب توليد انواع مختلفي از اين دستگاه ها شده اند كه هر كدام براي شرايط خاصي مناسب تر مي باشند. • تعريف انواع احكام حضور و غياب و مشخص نمودن نوع آن و فرمول محاسبه ساعات كاركرد ، كسركاري ، اضافه كاري ، تعطيل كاري ، شب كاري ، ماموريت ، مرخصي و نوبت كاري. ديد در شب اين دوربين نيز مي تواند تصاوير خوبي را ثبت كند. روي Improve Recognition كليك كنيد تا اسكن هاي ديگري را اضافه نماييد يا اين پروسه را كنسل كنيد. شما مي توانيد با خريد پكيج دوربين مداربسته تا اندازه زيادي در هزينه هاي خود صرفه جويي كنيد. اين ويژگي براي شركت هايي كه در چندين محل متفاوت فعاليت خود را ادامه مي دهند، بسيار كارآمد و مطلوب خواهد شد. قدم دوم: مشخصه هاي يك نرم افزار حضور و غياب كارآمد چيست؟ براي پاسخ به سوالات مطرح شده در قسمت مقدمه مقاله اولين قدم شناسايي نيازهاي شماست. با اينحال همين نرم افزار جوابگوي نيازهاي بيشتر شركتهاي كوچك است.

شما بايد نيازهاي خود را از يك نرم افزار حضوروغياب برشماريد سپس با دقت انتخاب و اقدام به خريد كنيد. دوربين هاي امنيتي و هوشمند در مدل ها و طرح هاي متنوعي وجود دارند و شما با توجه به سليقه و بودجه خود مي توانيد يكي از دوربين ها را براي خود انتخاب كنيد. براي اين منظور يكي از بهترين ايده ها، استفاده از يك سيستم حضور و غياب فراگير است كه بتواند در خارج از محيط سازمان نيز وظايف خود را به انجام رساند. يكي از بهترين مزيت هاي استفاده از سيستم هاي حضور و غياب نرم افزاري، توانايي ثبت دقيق ساعات كاري پرسنل پاره وقت و يا دوركار مي باشد. دوربين مدار بسته Netatmo Welcome يكي ديگر از دوربين هاي مدار بسته با قابليت تشخيص چهره مي باشد كه طراحي زيبا و خاصي دارد. اين دوربين مدار بسته مي تواند تصاويري با كيفيت 1080 براي شما ثبت كند. آخرين دوربين مدار بسته كه در اين مطلب براي شما معرفي مي كنيم دوربين مدار بسته Tend Secure Lynx مي باشد. اين دوربين مدار بسته مي تواند چهره افراد را تشخيص دهد و چهره فرد را به گوشي همراه شما ارسال كند. اين نرم افزار فوق العاده قابليت نصب بر روي دو ويندوز محبوب ويستا و سون را دارد. از ديگر قابليت هاي آن امكان تخليه اطلاعات از طريق USB و شبكه است.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 تشخيص چهره در پايتون با OpenCV و Dlib
نوشته شده در ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۰۹:۰۷:۴۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

منابع لازم براي تطبيق چهره بين سرور و دوربينها تقسيم شده كه به سرور اين امكان را مي دهد كه همزمان با ۲۰ دوربين كار كند. به اين معنا كه اين مشخصه از تصوير باعث ايجاد تمايز بين تصاوير موجود در ديتابيس نمي شود. از پورت USB مي توان جهت تهيه نسخه پشتيبان از اطلاعات موجود در دستگاه و يا تخليه اطلاعات تردد استفاده كرد. بسته به اين كه از كدام نسخه از پايتون استفاده ميكنيد، فايل در مسيرهاي مختلفي نصب ميشود. با توجه به انتخاب هاي مختلفي كه براي خريداران وجود دارد، در اين جا قصد داريم معرفي كوتاهي ارايه دهيم تا اطلاعات كامل و جامعي در اين خصوص كسب نماييد. در كنار اين وظيفه ي اصلي كه ثبت حضور و غياب افراد مي باشد، هر كدام از مدل هاي دستگاه حضور و غياب داراي امكانات مختلفي نيز مي باشد. كار اين دستگاه همانند كارت مترو مي باشد ،با اين تفاوت كه شما به جاي كارت به مشتري هايVIP خود tag مدل جاكليدي مي دهيد كه دررنگ هاي مختلف موجود ميباشد .

ضمناً در اين نرم افزار 5 شيت براي 5 نفر پيش بيني شده كه با توجه به فايل راهنما به سادگي مي توانيد اين تعداد را با توجه به نياز خود تغيير دهيد. به محض اين كه كسي بخواهد از آن استفاده كنيد گوشي تلاش ميكند كه چهرهشان را تشخيص دهد و سپس درخواست دستور صوتي خواهد داشت. روي كاغذ هر پايگاه دادهاي (پايگاه دادهي كارت ملي، حساب كاربري فيسبوك و …) ميتواند براي اين كار مورد استفاده قرار بگيرد اما ايده آل ترين گزينه استفاده از پايگاه دادهي تصاويري واضح از چهرهي افراد است. استفاده از كارت RFID براي پرسنلي كه داراي تردد ساعتي و متغيير هستند مورد استفاده قرار مي گيرد. نرم افزار FaceLock Pro بدون نياز به هيچ رمز عبوري و تنها با تشخيص چهره، از اطلاعات موجود در گوشي شما در برابر استفاده غير مجاز ديگران محافظت ميكند. يكي از نكات قابل توجه در مورد نرم افزار شركت آيريك، Open Platform بودن آن يعني انعطاف پذيري براي كاركرد با نرم افزارهاي جانبي استاندارد موجود در بازار جهت استفاده بهينه از قابليت هوشمندي سيستمهاي تحت شبكه مي باشد.

• دقت بالا: اين سيستم قادر است تمامي تصاوير دريافتي از دوربينهاي موجود در محيط را با دقت و سرعت زياد پردازش نمايد. يكي از دوربينهاي قرار گرفته شده در دستگاه دوربين مادون قرمز (IR) است كه براي تشخيص چهره فرد به صورت سه بعدي كاربرد دارد. تشخيص چهره در زمينه هاي مختلف مانند روانشناسي رشد، علوم رفتاري و واسط انسان و كامپيوتر كاربرد بالايي دارد. كاربرد داشته است. همچنين سازمانهاي امنيتي نيز براي احراز هويت چندعاملي، پيدا كردن تصاوير موردنظر، جلوگيري از سرقت بستهها از آن استفاده ميكنند. كاربران چيني براي آنكه بتوانند از سرويسهاي تلفن همراه استفاده كنند، بايد ابتدا چهرهشان اسكن شود. شايد چند وقتي باشد كه وقتي اسم هرچيز تقلبي كه بيايد از عبارت «ديپ فيك» استفاده كنند، مثلاً همين چند وقت پيش بود كه راديو چهرازي هم براي آخرين پادكستش از هشتگ ديپ فيك استفاده كرد كه بگويند چيزي كه منتشر شده براي آنها نيست. اما ديپ فيك واقعا چه معنايي دارد؟   
 • 3_ اطلاع رساني به والدين


 •  
 • مزاياي هر دو نوع تصوير برداري را دارد


 •  
 • 5- سنسور فشاري


 •  
 • 8دستگاه حضور و غياب دينگ طرح ۵ كاربر مدل ۵-AT480


 •  
 • دستگاه حضور و غياب RF500 سازگار با كارت خوان RFID است


 •  
 • تعيين نوع فروش براي خدمات متفاوت؛ مديريت فروش خدمات


 •  
 • متصل كننده جوشي


 •  
 • اعلام سررسيد چك و قسط


 •  

 

 

فناوري تشخيص چهره مانند چاقوي دولبهاي است كه باوجود مزيتهاي فراوان در جهان امروز، عواقب نگرانكنندهاي را هم بههمراه دارد. در اينجا شما تنظيمات زيادي را پيدا نخواهيد كرد، فقط حداقل لازم است. در هيمن جا تذكر ميدهم كه فقط از كساني خريد كنيد كه خودشان توليد كننده باشند .نه از كساني كه با واسطه به شما ميفروشند . يكي از ويژگي هاي اين برنامه اين است كه شما مي توانيد آن را در حالت پنهان اجرا كنيد. دستگاه از ۷ زبان پشتيباني مي كند و اين امكان را دارد كه كدهاي مختلف كاري را روي اين دستگاه تعريف كند كه در حقيقت همان كليدهاي عملياتي هستند كه روي دستگاه هاي V800 رادن هستند. C، پايتون و جاوا دارد. در اين بخش پيادهسازي تشخيص چهره زنده را در پايتون بررسي خواهيم كرد. تشخيص چهره / Facial Recognition فناوري است كه ميتواند اشخاص را از روي تصوير يا عكس ديجيتالي يا ويديوي آنها تشخيص بدهد.

هر يك از اين پورت ها از روش بخصوصي براي انتقال اطلاعات استفاده مي كنند كه سرعت انتقال اطلاعات دستگاه ها به شبكه بسته به نوع كابل مي باشد. راههاي متفاوت زيادي براي تشخيص چهره با استفاده از تصويربرداري حرارتي وجود دارد. البته نوع تركيبي اين دستگاهها نيز وجود دارد كه هم از كارت و هم اثر انگشت هم رمز و هم شناسايي چهره پشتيباني مي كند اگر بدنبال يك دستگاه حضور و غياب ارزان قيمت مي گرديد. اين موضوع حتي زير سايه هم ممكن است اتفاق بيفتد. اين موضوع باعث ميشود صورت هر فرد مثل اثر انگشت منحصر به فرد باشد. Neighbors: اين پارامتر تعداد همسايگيهاي هر مستطيل نامزد كه بايد حفظ شوند را تعيين ميكند. در واقع اگر پايگاه دادهي غني و كاملي از تصوير افراد همراه با اطلاعاتشان وجود نداشته باشد، تكنولوژي تشخيص چهره تنها صورت افراد جديد را تماشا خواهد كرد. قيمت اكسس كنترل تردد تشخيص چهره Nitgen T9 با توجه به نوسانات ارز متفاوت ميباشد. به عنوان مثال بسياري از شركت ها از تركيبي از تكنيك هاي تشخيص سه بعدي و تحليل بافت چهره استفاده ميكنند تا بتوانند قابليت اطمينان سيستم خود را افزايش دهند. آمازون امروز ادعا ميكند كه دقت تشخيص احساسات را در سيستم خود افزايش داده است.

هدف از توليد اين نرم افزار، افزايش ميزان رضايتمندي مشتريان و كاربران اين نرم افزار بهطوري كه اين نرم افزار جايگاه توليدكنندگان نرم افزارهاي مديريت و نظارت تصويري غير بومي را در بازار داخل بگيرد. بهعنوان مثال غول تجارت الكترونيك هيچگاه همكاري با ادارهي اعمال مهاجرت و گمرك ايالات متحده را تأييد نكرده است. اينك كه ويژگيها گزينش شدهاند، آنها را با استفاده از طبقهبندي Adaboost روي مجموعهاي از تصاوير آموزشي اعمال ميكنيم. مورد استفاده قرار گيرد. در هنگام قطع برق ، باطري (UPS) برق مورد نياز دستگاه حضور و غياب را تأمين مي كند. شما مي توانيد با محاسبه دقيق كسر كارها و ساعات كاري به شكلي عادلانه حقوق كارمندان خود را بپردازيد و ديگر از تاخيرهاي مكرر و تعجيل هاي پنهاني چشم پوشي نكنيد . در زمان هشدار مي توان چهره هاي خاص را در همان زمان تشخيص، ثبت كرد. Face بيش از ۹۷٪ دقيق است، مي تواند فقط يك تعداد محدودي از چهره ها را در يك زمان جستجو كند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۸:۳۴:۱۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

كد به دست آمده از هر يك از لينكها را بايد در ويرايشگر متن قرار داد و فايل را مطابق با اسامي بيان شده در بالا ذخيرهسازي كرد. بهترين دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره به دو صورت ((فقط تشخيص چهره - كارت )) و (( تشخيص چهره - كارت - اثر انگشت - كد)) مي باشد. تغيير ناپذيري : نقشهاي اثر انگشت تغيير ناپذير است . نوعي راهبند اهرمي هستند كه برخي از كمپاني هاي سازنده براي تغيير در اندازه بوم شان استفاده مي كنند. امروزه پويايي محيط و نيروي كار به طور متدوام در حال تغيير و تحول است. كاربر گرامي، شما در حال مشاهده ليست قيمت دستگاه حضور و غياب بعد پنجم هستيد. سيستم مديريت حضور و غياب و سيستم كنترل دسترسي RAMS با عملكردي جامع مانند مديريت كاربران، مديريت دستگاه ،مديريت حضور و غياب و مديريت كنترل دسترسي و سايز عملكردها همواره در حال ارتقا و به روزرساني و پيشرفت بوده است.

شكايت كردن از زمان هدر رفته و فرصت هاي از دست رفته در گذشته، بي فايده است. بعضي از اسكنرهاي بيومتريك اثرانگشت، پدهايكوچكي هستند، كه كاربر آنرا بر روي يك يا چند نقطه از انگشتان به منظور اسكن شدن، قرار ميدهد. حلقهها و برآمدگيها در پوست انگشتانتان مشابه سن شما باقي ميماند، آنها يك روش دائمي براي تعيين هويت هستند و به عنوان يكي از انواع شواهد براي جرم شناسان، به منظور شناسايي عاملان جنايات بكاربرده ميشوند. اين تكنولوژيها ميتواند براي اهداف مختلف، از امنيت اطلاعات مالي و كامپيوترها، به منظور شناسايي مظنونان از شواهد بجا مانده در صحنه جرم بكارگرفته شوند. اين دستگاه داراي سرعت و دقت بسيار بالايي در شناسايي و ثبت اثر انگشت است و براي جاهايي كه تردد (ورود و خروج) بسيار بالاست به خوبي كار مي كند. انتخاب بهترين ابزار ثبت تردد به عوامل مختلفي بستگي دارد . ثبت انواع تردد شامل ماموريت و مرخصي: اين حالات تردد، قابليت انتخاب داشته و بصورت صوتي و شفاف به پرسنل اعلام مي گردد. اين روش يكي از ساده ترين روش ها براي كنترل تردد كارمندان مي باشد.

همانطور كه اشاره شد قيمت دستگاه حضور و غياب كارتي ارزان تر است، كار با اين دستگاه ساده تر از انواع ديگر مي باشد و استفاده از آن براي محيط هاي كارگاهي و اداري توصيه مي شود. همه اينها از پناهيان شخصيتي غيره ساده (بخوانيد پيچيده) ساخته است كه منجر به سخت شدن فهم «حرف حساب» اين شخصيت مذهبي-سياسي شده است. نكته قابل توجه اينكه به دليل بلند بودن طول اهرم يا بوم، ممكن است در برابر باد هاي شديد دچار تنش پيچشي (سخت ترين نوع تنش) در قسمت پايه شود، بنابراين نصب راهبند بايد با دقت فراوان انجام گردد. تعيين توالي DNA، ممكن است تكنولوژي بيومتريك نهايي باشد. با وجود اينكه، آناليز DNA به امري عادي در تحقيقات جنايي تبديل شده است، كاربرد قابل توجهي آن در سيستمهاي امنيتي بيومتريك با توجه به هزينه و زمان مورد نياز براي مقايسه توالي نمونه DNA، يافت نشده است. آزمايش Welsh يك چالش ديگر هم براي سيستمهاي تشخيص چهره شناسايي كرد و آن هم افرادي هستند كه شبيه افراد زيادي به نظر ميرسند.

 1. تعمير واي فاي داخلي دستگاه هاي حضور و غياب
 2. تلفن : ۸۱۰۲۲۰۰۰-۰۲۱
 3. امكان ارسال پيامك ورود و خروج كاربران براي مدير
 4. 3 اينچ رنگي
 5. 1 - ويژگي هاي هار ( Haar Features )
 6. امكان محاسبه اضافه كار اول وقت
 7. برگشت هزينه دستگاه پس از صدو بيست روز (با ۱۰ نفر پرسنل)

مكانيزم شناسايي در اين دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره فاصله دو چشم بوده و در صورتي كه پرسنل آقا ريش يا كلاه داشته باشن و پرسنل خانم آرايش غليظ به راحتي تشخيص را انجام مي دهد. شناسايي هويت افراد با استفاده از تصاوير چهره نياز به همكاري فرد ندارد، به همين دليل اين روش، از نظر امنيتي بسيار مناسب است. با وجود تعداد زياد دستگاه هاي حضور و غياب در بازار و رنج قيمتي متنوع ، انتخاب دستگاه مورد نظر كه براي كسب و كار شما مناسب باشد سخت خواهد بود. همين امر باعث شده كه انواع دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي ارزان در بازار موجود باشد.برخي از كامپيوترها مجهز به دستگاهي هستند كه نوك انگشت يك شخص را براي تعيين هويت فرد، اسكن ميكند. اگرچه دمنوش گياه پنج انگشت در افزايش توليد شير مادر مؤثر است، اما زنان شيرده بايد اين گياه دارويي را در مقادير كم مصرف كنند. دسترسي: نرم افزار حضور غياب كسرا با داشتن نسخه موبايل دسترسي آسان به پرسنل در هر مكان و زمان را فراهم مي نمايد.

اگر تعداد پرسنل شما كم است و داراي محيط كاري اداري هستيد و امكان مديريت ورود و خروج كاركنان آسان است، كارتخوان و يا سنسور اثر انگشت گزينه به صرفه و مناسبي است و جوابگوي كارتان خواهد بود. به همراه بيشتر دستگاههاي حضور و غياب ، يك نرم افزار حضور و غياب رايگان ارائه مي گردد كه جوابگوي نياز بيشتر كسب و كارهاي كوچك خواهد بود و نيازي به تقبل هزينه بيشتر براي نرم افزار پيشرفته نمي باشد. در اينجا نيز نيازي نيست كه همه ابزارهاي انتقال داده را در كنار هم داشته باشيد. در اين پست مي خواهيم در مورد آشنايي با يك دستگاه حضور و غياب ارزان براي كساني كه قصد خريد دارند مواردي را توضيح دهيم. علاوه بر مواردي كه در بالا اشاره شد؛ ويژگي ها و امكانات ديگري هم وجود دارد كه مي تواند مقايسه بين اين دو برند معروف را آسانتر كند. لطفا در نظر داشته باشيد كه زوميت در صورت مشاهدهي ديدگاه خلاف قوانين سايت، اين حق را دارد كه ديدگاه كاربر را بدون اطلاع قبلي پاك كند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 آموزش نرم افزار حضور و غياب تحت وب
نوشته شده در ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۰۶:۴۴:۱۶
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

خريد دستگاه توليد پلت دام و يونجه به قيمت كارخانه توسط اين مجموعه صورت مي پذيرد. بسياري از خريداران كه نسبت به خريد دستگاه پلت مدرن و به روز آوري شده اقدام مي كنند. از طرفي كارمندي كه ببينيد بايت چند دقيقه تاخير و يا چند دقيقه زودتر رفتن قرار است مبلغي از حساب او كم شود در ساعت ورود خروج خود دقت بيشتري مي كند. انجام محاوره دو طرفه و همزمان در بين, 13 ساعت قبل گاهي تلفيق دو رنگ, شاتون ماشين سنگ زني . نكته مهم : براي نصب و استفاده از قابليت هاي نسخه تحت ويندوز نرم افزار حضور و غياب حتما بايد دستگاه ساعت زني و حضور و غياب (از جمله تشخيص چهره، اثر انگشتي و يا حتي كارتي) تهيه شود. ضمنا در خصوص افرادي كه دو دست خود را از دست داده اند ايا اثر انگشت معتمد اخذ مي شود ؟ فروش انواع دستگاه سنگ زني تخت مغناطيسي: ماشين آلات سنگ تخت در انواع مختلفي توليد مي شوند كه شما مي توانيد انواع اين دستگاه ها را از ما تقاضا كنيد.

ماشين سنگ زني جوهر استفاده فروش انواع دستگاه سنگ زني تخت مغناطيسي ماشين آلات سنگ تخت در انواع مختلفي توليد مي شوند كه شما مي توانيد انواع اين دستگاه ها را از ما تقاضا كنيد. ماشين سنگ زني جوهر استفاده. با وجود تمام اظهارنظرها و تكذيبها، نگراني پيرامون سوء استفاده از سيستم تشخيص چهره آمازون هميشه وجود دارد. حذف و تنها محتواي ناحيه چهره را شناسايي ميكند. دليل سوم ويژگي ابداعي و جالب و منحصربفرد در نرم افزار مدرسه توانا ، نمايش نمرات ، كارنامه مستمر و نمودار گرافيكي در LCD مدارس تنها با نگه داشتن كارت هوشمند حضور و غياب مقابل دستگاه مي باشد. سهولت در محاسبه حقوق و دستمزد پرسنل،نگهداري آرشيو كاملي از ورود و خروج پرسنل، كنترل دقيق اضافه كار و كسر كار تعداد محدودي از مزاياي استفاده از دستگاه هاي حضور و غياب ميباشند. رابط كاربري مدرن، يكپارچگي حضور و غياب و كنترل دسترسي، نصب و راه اندازي ساده و ارتباط پايدار با دستگاه ها از مزاياي اين نسخه از نرم افزار مي باشد. از مزاياي اصلي استفاده از تكنولوژي بيومتريك ميتوان به منحصر به فرد بودن، قابل تكرار، غير قابل فراموشي، غير قابل سرقت، عدم نياز به نگهداري ويژه، سهولت در استفاده و سرعت بالا اشاره نمود.   
 • نشان دادن چهره افراد به صورت دقيق


 •  
 • 10-5 اياب و ذهاب


 •  
 • صفحه نمايش رنگي لمسي 3 / 4 اينچ (فارسي و انگليسي)


 •  
 • نوع داي رينگي يا استوانه اي


 •  
 • تكنيك مقايسه بافت پوست


 •  
 • يكپارچگي اطلاعات بين انبار و فروش


 •  

 

 

اما نكتهي مهمي كه بايد بدانيد نكتهاي است كه در بالا به آن اشاره كرديم. طلبه آمد از مدير حوزهاش حالا آن عالمي كه استادش بود شهريه هم ميداد گفتش كه آقا ما بچۀمان به دنيا آمده يك پول بيشتر اگر بشود. براي توليد رنگ، اجزاي مانند رنگدانه، كلاسور / تشكيل فيلم، رقيق كننده / حلال، رزين، مواد و افزودني براي مخلوط را با هم به يك فرمول همگن. سنگ زني فرمول ماشين lacasamaja. فرمول هاي رياضي در بسياري از موارد به جواب صحيح مي رسد ولي گرفته اند براي انتخاب مناسب ترين ماشين چال زني براي معدن سنگ آهن سنگان استفاده شده است. حرفه اي ترين دستگاه حضور و غياب اثر انگشت با ويژگيهاي منحصر به فرد ارتباطي و امكان استفاده بر روي ميز و يا نصب بر روي ديوار . 1- همان طور كه گفته شد دستگاههاي حضور و غياب از نظر كلي به سه گروه كارتي ، اثر انگشتي و تشخيص چهره تقسيم مي شوند. آنها نگرانيهايي را پيرامون تشخيصهاي اشتباه سيستم تشخيص چهره بيان ميكنند كه در برخي اوقات منجر به دستگيريهاي غلط در موارد قانوني ميشود. اين نظم بر آمده از نظام سرمايهداري و منفعتطلبي است كه در نهايت به ظلم فاحش به جهان بشريت منجر ميشود.

بنابراين بهترين راه جهت اطلاع از قيمت اين وسيله و ديگر قطعات يدكي پرس پلت تماس با واحد فروش شركت دوميشا مي باشد. امكانش خيلي كم است كه شركت هاي توليد كننده ماشين آلات خوراك دام طيور و ماهي اقدام به انتشار ليست قيمت دستگاه پلت دان مرغ بصورت انلاين نمايد. Jun 28, 2016· قيمت سنگ زني سيلندر و ميل لنگ ماشين سنگ زني در چين سنگ زني . دست دوم فروش ماشين سنگ زني سيمان كوچك. در زير لب هاي بزرگ، لب هاي كوچك قرار دارند كه از دو لايه مخاطي تشكيل شده اند. تقلب يكي از مباحث مهم در زمينه ابزارهاي مديريت حضور و غياب است كه براي مديران و كارفرمايان نيز مهم است. ❇ اتوماسيون صنعتي: اتوماسيون صنعتي به معناي استفاده از ابزارهاي كنترلي (مثلا رايانه) به منظور هدايت و كنترل ماشين آلات صنعتي و پروسه هاي توليد است. همچنين ميتوانيد از ماشين ظرفشويي براي شستشوي قطعات آن استفاده كنيد.

1. براي انگشت زدن، لطفا حتما اين اصول را به خاطر داشته باشيد تا هم در زمان صرفه جويي كنيد و هم كيفيت كار را بالاتر ببريد. علت اين نامگذاري به نحوه مدت زمان استفاده از آي پي برمي گردد. در اين قسمت به چند تكنيك معروف ( الگوريتم هاي تشخيص چهره ) ديگر در پياده سازي سيستم هاي تشخيص چهره پرداختيم. اين مرحله همان مرحله تشخيص چهره است. براي آگاهي يافتن و كسب اطلاعات مورد نياز از نحوه ساخت دستگاه پلت ابتدا به بيان وسايل مورد نياز براي توليد اين ماشين آلات مي پردازيم. دستگاه توليد پلت مرغي وسيله اي است كه براي تغذيه انواع طيور كاربرد دارد. رنگدانه ها جزء تعيين است كه به رنگ رنگ آن است. طرح توليد براي آسياب غلتكي شش طرح سرند ارتعاشي طرح هاي سنگ شكن موبايل سيستم آسياب توربو tm 800 طرح طرح كسب و كار بر روي دستگاه سنگ شكن سنگ تصوير از آسياب غلتكي براي توليد رنگ .

شماره نوع آسياب وزن توپ edi چين آسياب توپ براي سنگ زني jpproduct. ماشين سنگ زني سنگ سنگ زني ماشين سنگ قيمت سنگ سنگ زني ماشين . دستگاه حضور و غياب اثرانگشتي از نظر قيمت متعادل بوده و داراي سرعت بالا و امنيت مناسب هستند. دستگاه بلوك زن نيمه اتوماتيك | دستگاه بلوك زني تخم گذار دستگاه بلوك زني تخم گذار نظر به سيستم عامل نيمه اتوماتيك طراحي شده - اين دستگاه با بكار بردن پرسونل كاري كمتر داراي ظرفيت توليد بالا ميباشد. فرم حذف نوع بازه كاري به صورت شكل 15 باز خواهد شد. با اين دستگاه شما صاحب شغلي پردرامد و يك تجارت اسان خواهيد شد كار در منزل با سرمايه كم كار در منزل با سود بالا شغلي پردرامد استخدام در منزل . البته در بيشتر دستگاههاي حضور و غياب ،در صورت پر شدن حافظه ،ترددهاي جديد جايگزين ترددهاي قديمي خواهد شد. سيستم هاي اتوماسيون حضور وغياب موجب مي شود كه نظارت و مديريت پرسنل به نحو احسنت اجرا شده و از كم كاري هاي احتمالي كاسته شود .

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]