امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
وبلاگ دستگاه اثرانگشتي
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 113
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3493
 
ساعت : ۱۰:۴۵:۱۸
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

يكي ديگر از مشكلات موجود كه منجر به نارضايتي مديران شده عدم ارسال برخي از پيامك ها از طريق پانل مي باشد كه شايد امكان دسترسي و بررسي پيامك هاي ارسالي را به كاربران نمي دهد. اين دستگاه با قابليت تشخيص چهره با كمترين زمان مي تواند دستياري بسيار هوشمندي براي مديران مجموعه هاي گوناگون باشد . همچنين كار با تكنولوژي ­هاي بيومتريك براي كاربر بسيار آسان است. اگر در محل كار يا منزل مسكوني خود، با مورد مشكوكي روبرو شده ايد، تشخيص چهره در دوربين مدار بسته به شما كمك مي كند تا مشكل را حل كنيد. 7. هشدار در مورد تايم كاري: برخي از سيستمهاي حضور و غياب از قابليت هشدار در مورد تايم كاري برخوردارند. نرم افزار تحت وب PWKaraWeb محصول شركت دنياي پردازش يكي از سامانه هاي حضور و غياب آنلاين موجود در بازار است. امروزه سازگاري سخت افزار ها و نرم افزار با معماري سرويس گرا از الزامات واحد فن آوري اطلاعات هر سازمان و هر شركت پيشرو مي باشد. ما با شما تماس مي گيريم. يا پايگاه داده ي چهره ( ذخيره شده اند مقايسه مي شود.   
 • چشمي درب ديجيتالي (5)


 •  
 • رد چاپ پنهان


 •  
 • بيماري آنفولانزاي معده را با اين علائم بشناسيد


 •  
 • 7-5 نحوه احتساب مرخصي در ديگر پارامترها


 •  
 • دستگيره الكترونيكي اثر انگشتي


 •  

 

 

با استفاده از مدل سازي ۳D، مقايسه چهره با تصاوير و تجزيه و تحليل چهره ها با ويژگي هاي جزئي دوربين مدار بسته مي تواند تصاوير را تشخيص دهد. تشخيص چهره به مقايسه چهره ورودي با مدل هايي از چهره هايي كه در يك پايگاه داده از چهره هاي شناخته شده ذخيره شده است اشاره دارد و در صورتي كه همانندي پيدا شد آن را نشان مي دهد. بيومتري را نمي توان امانت داد يا گرفت نمي توان خريد يا فراموش كرد و جعل آن هم عملا غير ممكن است. يك سيستم بيومتري بر اساس ويژگي هاي فيزيولوژيك اصولا داراي ضريب اطمينان بالايي است. سيستم هاي بيومتري مي توانند در دو حالت تاييد و شناسايي كار كنند. در بخش هاي بعدي به چهار روش از روش هاي متفاوتي كه سيستم هاي تشخيص چهره در اين دو ماژول به كار مي برند ، مي پردازيم. ابتدا بايد در احكام كاري ، انتساب قسمت مورد نظر، از تمامي پرسنل برداشته شود ، سپس اقدام به حذف آن كرد ، توجه فرماييد كه اين كار براي تمام سال ها بايد انجام شود. اين ماژولي است كه تصوير چهره ي مورد نظر به سيستم ارائه مي شود. روز به روز با پيشرفت تكنولوژي، روش هاي باز كردن قفل گوشي نيز تغيير مي كند و شايد يكي از آخرين روش ها در حال حاضر با استفاده از تشخيص چهره باشد.

نرم افزار تشخيص چهره

توجه نماييد در صورتي كه بازه هاي كاري در آن روز تعريف شده باشد، با حذف روز كاري آن بازه ها نيز حذف خواهند شد. روز كاري، محدوده ايست جهت دربرگرفتن انواع بازه هاي كاري مي باشد. در صورتي كه نميتوانيد تنها بر زبان بدن و حالت هاي صورت افراد تكيه كنيد، تا اطمينان حاصل كنيد، كه كسي دروغ ميگويد يا خير، نشانه هاي ديگري وجود دارد كه عمدتا مشخص ميكند اشخاص در حال دروغ گفتن هستند. اين دستگاهها داراي يك دوربين هستند كه از چهره افراد تصوير برداري كرده و آن را به صورت الگوهاي رمزنگاري شده ذخيره ميكند. سيستم هوشمند دستگاه اين اطلاعات را آناليز كرده و اطلاعات تصويري را به اطلاعات رمزنگاري شده در حافظه دستگاه تبديل ميكند. تكنولوژي شناسايي چهره در ابتدا چهره افراد را تشخيص داده و سپس با آناليز تصوير بصورت هوشمند مشخصات ظاهري افراد را با دقت بالايي شناسايي كرده و ثبت مي كند.

نرم افزار مديريت كلاس و حضور و غياب رايگان

امروز ديگر افراد اين روش خريد را بيشتر منطبق بر شرايط زندگي مدرن ميبينند. نتايج حاصل از ارزيابي، دقت و مقاومت بالاي روش lgbp را تحت شرايط متنوع پوشيدگي نشان ميدهد. شرايط نور درست باشد. متعادل كردن رنگ براي كاهش اثرات تغييرات نور انجام ميشود. باز هم كمبود نور مي تواند فرآيند را با خطا همراه كند. براي كاهش زمان محاسبه، ابتدا تصوير را با فاكتور ۸ انتخاب كنيم. دريافت بازتاب و تصويربرداري با سرعت ۲۵ فريم در ثانيه انجام ميگيرد. تصوير يك چهره تصوير ورودي با توجه به اطلاعات موجود در بانك اطلاعات، مورد شناسايي قرار ميگيرد. اگر شما هم از قفل تشخيص چهره روي گوشي خودتان استفاده مي كنيد، خوب است در مورد آن و روش كارش هم بدانيد. اين روش شامل دو مرحله اصلي به منظور استخراج روابط خطي يعني نمايش و طبقه بندي مي باشد. روش به كار گرفته شده در اين مقاله، روش نمايش مشترك كرنل در سيستم تشخيص چهره مي باشد كه مي تواند در مورد مسائل خطي و غير خطي به كار گرفته شود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 نرم افزار حضورو غياب
نوشته شده در ۶ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۶:۱۲:۵۲
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

به دليل اينكه حضور و غياب نوعي شناسايي افراد محسوب ميشود، از چاپ كارت حضور و غياب جهت ثبت و چاپ اطلاعات فردي افراد، اعضا و پرسنل روي كارت حضور غياب استفاده ميشود. هكر مي تواند از ابزارهايي مثل گوشي همراه ، جعل اثر انگشت روي كاغذ يا حتي خود اسكنر اثر انگشت كه شامل خط هاي روي انگشت شما هستند براي دستيابي به اثر انگشتتان استفاده كند. البته حتي اگر تنها از سخت افزار ساخته شده توسط مارك هاي معتبر استفاده كنيد هم بايد به طور مرتب بروز رساني نرم افزاري را انجام دهيد. يك اسكنر خوب در هنگام ذخيره سازي تصويري از اثر انگشت بايد آن را رمزگذاري كند. در نتيجه مي توان به عنوان براي ذخيره داده ها مورد استفاده قرار داد. همچنين به جهت بالا بردن ضريب امنيتي براي ثبت تردد ميتوان تركيبي از اين حالات را استفاده نمود . همچنين اين دستگاه حضور غياب داراي ظرفيت حافظه بالايي بوده كه امكان ذخيره سازي مقدار زيادي از دادهها را فراهم مينمايد.

 • 200T عمودي توليد و ماشين آلات تراش در ساعت
 • 1 - دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي مدل MD-9
 • امكان تهيه فايل و مشاهده گزارش كاركرد ماهانه
 • راه هاي تماس
 • بخش كاهش بعد فضا به كمك PCA

برخي از دستگاه هاي اين شركت كه از اثر انگشت استفاده مي كردند داراي يك پسورد hard-code بودند. اگر فايلهاي شما در مسير ديگري وجود دارند حتما آدرس صحيح فايل را در ابتداي كد وارد كنيد و توجه داشته باشيد كه در آدرسها به جاي استفاده از علامت Backslash از علامتSlash استفاده كنيد. بلكه حتي به سادگي استفاده از اثر انگشتي به جاي مانده از شما مي توانند به هدف خود برسند. سپس يك نقشه از اين نقاط ايجاد مي كند اين نقشه مختصات به عنوان بيومتريك آن فرد جهت شناسايي مورد استفاده قرار مي گيرد. انواع ديگري از اندازه گيري هاي بيومتريك جايگزين از جمله بيومتريك تايپ كردن وجود دارد. اين اسكنر نوك انگشتان يك فرد را اندازه گيري مي كند . امروزه نيز با ظهور تكنولوژي، نسل جديدي از دستگاه هاي حضور و غياب به بازار عرضه مي ­شوند. به طور طبيعي دستگاه حضور و غياب اثرانگشتي به دليل مدت زمان لازم جهت شناسايي اثر انگشت افراد سرعت كمتري نسبت به حالت كارتي دستگاه دارد. علاوه بر اين يك هكر ممكن است حتي به كپي كردن اثر انگشت نيازي نداشته باشد. كامپيوتر “برآمدگي هايي” بر روي صورت فرد ايجاد مي كند. اثر انگشت شما ممكن است روي هر چيزي به جا مانده باشد و اسكنر اثر انگشت شما هم از اين قاعده مستثني نيست.

 

ساعت حضور و غياب جهان گستر

 

شما مي توانيد رمز عبور خود را تغيير دهيد ولي اثر انگشت چيزي است كه تا آخر عمر براي شما به يك شكل خواهد بود. ضمن اينكه هيجان (emotion) از ريشهي motion و حركت است و چيزي است كه انسان را به حركت واميدارد (حداقل در حد تكان خوردن چهره). شخصيتي كه تحصيلات عميق آكادميك ندارد اما توانسته است با تكيه بر دانش حوزوي و هوش و استعدادي مثال زدني، حداقل بسياري از صاحبان انديشه را با ايدههايش به فكر فرو برد. اما بهترين دستگاه حضور و غياب براي سازمان شما كدام است ؟ دستگاه حضور و غياب سوپريما V-Station داراي ويژگيهاي بسياري در تنها يك پلت فرم سختافزار قابل اعتماد است. وابستگي اين روش خاص هم به سختافزار و هم به نرمافزار موجب ميشود كه به كارگيري اين شيوه براي سازندگان به عنوان يكي از گزينههاي بسيار پرخرج محسوب گردد. عنوان قدرتمند ترين الگوريتم تشيص اثر انگشت دنيا معرفي شده است.

 

دستگاه حضور و غياب ارزان

 

و به عنوان يك راه حل كامل براي مديريت زمان و وظايف در اختيار مديران قرار ميگيرد. اگر هكر به تصوير اثر انگشت دسترسي پيدا نكند شايد راه ديگري را براي هك كردن اسكنر انتخاب كند و آن راه مي تواند ساخت يك اثر انگشت جعلي باشد. 3. با انتخاب گروه كاري و زدن دكمه ويرايش ميتوانيد در هر روز از روزهاي سال , شيفت مورد نظر را قرار دهيد. در انتخاب سيستم حضور و غياب مناسب، تعدد مكان هاي يك مجموعه بسيار مهم است. در اين سيستم روز و ساعات كاركرد كارمندان به صورت افقي در يك خط به چاپ مي رسيد. برخي از نرم افزارهاي مديريت پسورد از اثر انگشت براي احراز هويت كاربر استفاده مي كنند. ۶- رديابي پروژه ها و وظايف از راه دور: شما همچنين مي توانيد از نرم افزار حضور و غياب جهت رديابي پروژه ها استفاده كنيد تا متوجه روند برخي از پروژه ها و وظايف شويد.

چرا كه تكنولوژي در بحث افزايش امنيت و بهبود دستگاه هاي حضور و غياب راه خود را به خوبي طي كرده است كه نتيجه آن دستگاه هاي بيومتريك موجود در بازار است. گاهي اوقات هكرها يا افراد براي دستيابي به اطلاعات مد نظرشان يا دور زدن دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي نيازي به اعمال روش ها و تكنيك هاي پيچيده ندارند. فراموش نكنيد كه با كليك روي تصوير يا دكمه هر آيتم، مي توانيد تصاوير و اطلاعات بيشتري را درباره محصول به دست بياوريد. براي استفاده از اين دستگاه بايد براي مجموعه يك كد تعريف شود كه با وارد كردن اين كد بر روي دستگاه، درب ورودي باز خواهد شد. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره تايگر با تعيين هويت چندگانه : چهره ، اثر انگشت ، كارت بدون تماسRFID و توانايي … T-28305 اثر انگشتي،رمز عبور و كارتي. و آيا بودنمان در جايي نشان حضور است و نزدن اثر انگشت عدم حضور ماست؟ شايد تنها راه مقابله با آن اين است كه مواظب دستان خود و به جا ماندن اثر انگشتتان در جايي باشيد!

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور و غياب افق فرا ويژن
نوشته شده در ۶ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۵:۲۵:۳۰
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

● اطلاعات بصورت داده اي وارد نرم افزاري ميشوند كه ميتوانند بصورت پيوسته آنها را وارد تسويهي ليست حقوق خود كنند. دستگاه Biostation A2 به گونه اي طراحي شده است كه امن ترين حالت استفاده را براي كاربر فراهم مي آورد. دستگاه حضور و غياب يكي از پر كاربرد ترين ابزار هاي كنترل تردد است كه با هدف ثبت دقيق ساعات ورود و خروج شركت ها و ادارات طراحي و توليد شده است. اگر همه پرسنل شما در همه روزهاي كاري ثبت تردد كنند، تعداد ترددهاي ثبت شده در يك روز حداقل 1000 تردد (حداقل يك ورود و يك خروج)خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. بايد درخواست خود را به مسئول حضور و غياب خود ارائه دهيد تا ايشان مورد را بررسي نمايند و جهت اصلاح تردد ناقص بايد نامه رسمي از واحد مربوطه به اداره منابع انساني ارسال گردد. دستگاه حضور و غياب زد كي تي اكو مدل G3 داراي حافظه ۱۰۰۰۰۰ ركوردي براي ثبت تردد است.

 • آپلود و اشتراك گذاري فايل ها
 • مقدار مربوطه در نقطه 2 برابر با A + B است
 • درگاه خروجي جهت كنترل ادوات خارجي(گيت، راه بند و...)
 • 18دستگاه حضور و غياب پيشگامان ماندگار مدل چهره Eagle Eye
 • آيا نمايشگر سيستم شما داري چراغ مي باشد ؟

نوع ارتباط: دستگاه هاي حضور و غياب يا از طريق شبكه اطلاعات خود را به منبع ارسال مي كنند يا بصورت بي سيم عمل كرده و يا تنها سازگار با استفاده از كارت هاي حافظه (فلش) هستند. ويژگي ها در واقع مستطيل هايي هستند كه نشان دهنده بخش هاي مختلف صورت ميباشد و بر روي عكس ها با روند تكراري قرار ميگيرند. بخش نرم افزاري تعبيه شده در اين گوشي با استفاده از دوربين سلفي دستگاه اقدام به ثبت عكس هايي از چهره ي كاربر مي كند. استان كردستان هم در اين مجموعه با ارزش داراي يك نماينده است؛ «سيد راشد حسيني» (متولد سال ۱۳۷۱ شهر سنندج) توانسته نام خود را در اين كتاب ثبت كند. حتي با نوسانات قيمت دلار، قيمت دستگاه حضور غياب هم نوسان داشت چرا كه قيمت اين محصولات كاملا وابسته به قيمت روز دلار است. دستگاه هاي حضور و غياب تحت وب به طور معمول چند روش براي تاييد هويت ارائه مي دهند، كه عبارتند از: رمزعبور، كارت، تشخيص اثرانگشت بيومتريك، تشخيص چهره بيومتريك، تشخيص عنبيه بيومتريك.

دانلود نرم افزار حضور و غياب رايگان

يكي از سيستم هاي ميكرونيزه تك روتوره با ظرفيت 2 تن در ساعت مش . ظرفيت تن در ساعت وتوليد . امروزه، اين تكنولوژي كاربردهاي مختلفي دارد؛ از جمله اينكه شما ميتوانيد قفل موبايلتان را باز كنيد، در گيت امنيتي فرودگاه شناسايي شويد و از فروشگاه خريد كنيد. اين دستگاه علاوه بر ثبت ورود و خروج پرسنل قابليت باز كردن درب را نيز دارد. گسترش اين سيستم در ايالات متحده ي آمريكا نسبت به چين كمتر است و دليل آن شايد بيشتر، حفظ حريم خصوصي باشد، اما باورها بر اين است كه آسايش و راحتي در اولويت قرار دارد. دستگاههاي تشخيص چهره بيشتر براي مكانهايي كه به صورت كارگري -توليدي -كارخانجات كه اثر انگشت پرسنل به دليل كارهاي سخت از بين رفته مورد استفاده قرار مي گيرد. من توانستم با دمبلهايي به وزن ۵ كيلوگرم در مدت ۱۰ ساعت به تكرار ۲۱ هزار و ۱۸۰ كه معادل ۱۰۸ تن بود، اين ركورد را جابهجا كنم.

من توانستم ۵۳ ساعت را به ۶۰ ساعت ارتقا دهم و اين ركورد را به اسم كردستان در كتاب گينس ثبت كنم. اين ركورد قبلا توسط يك ورزشكار انگليسي به صورت رسمي به مدت ۵۳ ساعت در كتاب گينس به ثبت رسيده بود. امروزه با پيشرفت دانش و تكنولوژي و نياز به بالا بردن سطح امنيت در همه سازمان ها و شركت ها، به كارگيري دستگاه هاي كنترل دسترسي و حضور و غياب، رواج زيادي پيدا كرده است. در زمان شناسايي يا ورود شخص جديد ابتدا تصوير آن گرفته شده و پس از انجام پيش پردازش مورد نياز ،ويژگي ها استخراج مي شود. وقتي با كسي صحبت مي كنيم ، معمولا به چهره و يا به عبارت دقيقتر به چشم هاي او نگاه مي كنيم. كليپ تصويري | چگونه كارت ساعت زني باعث افزايش هزينه هاي كارخانه مي شود؟ براي آسودگي بيشتر آن دسته از مشترياني كه تمايل به پرداخت نقدي هزينه سفارش خود دارند، فروشگاه اينترنتي مدرن الكترونيك امكان پرداخت نقدي در محل را نيز فراهم آورده است. به اين ترتيب با استفاده از اين ابزار امكان محاسبه حقوق و دستمزد، پاداش ها و تاخير ها براي كاركنان يك مجموعه (به ويژه نيرو هاي نيمه وقت يا پاره وقت) به سادگي امكان پذير شده است. نكته اصلي اين است كه امروزه تقريبا اكثر شركت هاي توليدكننده دستگاه حضور و غياب به تكنولوژي خاصي دست يافته اند كه هيچكدام از روش هاي جعل و كپي اثر انگشت بر روي آن ها اثر ندارد.

در اين قسمت به برخي از نكات كليدي كه شما را در انتخاب دستگاه حضور و غياب متناسب با نيازهايتان كمك خواهد كرد، اشاره خواهد شد. از اينجا بخوانيد : تعريف شناسه كاربري در نرم افزار حضورو غياب به چه معناست؟ راه هاي تماس جهت كسب اطلاعات بيشتر درباره نمايندگي دستگاه حضور و غياب مشهد چيست؟ در تناژ هاي 120 تا 200 تن, مورد استفاده در . 4- حداكثر سطح قالب مورد استفاده 20 و 30 . در مورد ميكا سنگ زني . گرد و غبار سنگ شكن تا 200 مش . از سابقه ورزشي خود و موفقيتهايي بگوييد كه در حوزه ورزشي تا امروز داشتهايد. توصيه مي شود هنگام بررسي يادداشت الگوي كاري مورد نظر سازمان خود به انواع بازه كاري كه در روزهاي مختلف تكرار شده است توجه نماييد. خيلي خوشحالم كه توانستم نتيجه زحمت ۲ ساله خود را ببينم و ركوردم در كتاب گينس با اسم استانم، كردستان، ثبت شود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور و غياب و كنترل تردد
نوشته شده در ۶ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۴:۳۲:۰۸
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

پيشرفت اين تازه وارد شركت فرا افزار تا جايي ادامه داشت كه حتي براي اماكني مثل باشگاه هاي ورزشي كه تعداد ورود و خروجي نامعلوم و به بياني بي نهايت داشت نيز توصيه مي شد. به طوريكه با استفاده از دستگاه حضور غياب صرفه جويي مالي حداقل حدود 1.5 ميليون تومان در سال براي يك شركت 10 نفره خواهد داشت. دستگاه تشخيص اثر انگشتي سري V800 امكان كار كردن در هنگام قطعي برق دارد. سيستم اتوماسيون حضور غياب اثر انگشتي جهت ثبت تردد و محاسبه كاركرد شركت دنا … بهين تردد يك سيستم حضور و غياب با قيمت ارزان با كارايي بالا ميباشد. Posts about كنترل تردد اثر انگشت written by palizafzar. اين دستگاه كه داراي دونوع كارتخوان مايفر و پروكسي ميباشد غالباً در سيستم كنترل دسترسي استفاده ميشود.همچنين از اين دستگاه ميتوان در ثبت حضور و غياب پرسنل استفاده نمود. با كمك آنها مي توانيد دسترسي به يك رايانه را براي همه كاربران كه با استفاده از وب كم بر روي دستگاه كار مي كنند، فراهم كنيد.

 

دستگاه حضور و غياب قيمت

 

در واقع يقينا تجربهي شما از تكنولوژي تشخيص چهره تا حدي به كمك تصويربرداري سه بعدي انجام شده است. ما برخي از نرم افزارهاي تشخيص چهره جالب و ساده را انتخاب كرده ايم كه به شما در محافظت از رايانه شما در برابر ديگران كمك مي كند. اگر مي خواهيد از رايانه خود محافظت كنيد، اما شما خيلي تنبل هستيد تا به ياد داشته باشيد و هر زماني كه وارد سيستم شويد وارد شويد، سپس به نرم افزار تشخيص چهره توجه كنيد. براي اين منظور جستجو كردم و به نرم افزار Luxand FaceSDK رسيدم، حالا چطور ميشه از اين نرم افزار استفاده كرد؟ نرم افزار تيم MSU كه آن را PrimNet مينامند، اشكالات رديابي سنتي را برطرف كرده است. تشخيص چهره در نرم افزار ديجيفورت با سرعت و دقت بالا صورت ميپذيرد. نسخه رايگان KeyLemon محدوديت هاي بسيار زيادي دارد، اما عملكرد اصلي - تشخيص چهره به خوبي انجام مي شود. از اين ابزار براي دانستن مكان دقيق چهره در تصوير استفاده ميشود.

 1. عدم دخالت افراد غير مسئول
 2. رفع تمامي مشكلات نرم افزاري انواع دستگاه حضور و غياب
 3. گستره ي وسيع كاربرد
 4. درگاه هاي ارتباطي RS232, TCP/IP ,USB
 5. دستگاه حضورغياب پردازش چهره
 6. ري استارت شدن خودكار دستگاه حضور و غياب
 7. Ghofrani گفت

ساعت حضور و غياب اثر انگشتي: اين دستگاهها از سه طريق اثر انگشت، كد و كارت شناسايي را انجام ميدهند. شما مي توانيد مدت زمان ذخيره عكس را تنظيم كنيد يا اين ويژگي را كاملا غيرفعال كنيد. اين به شما اين امكان را مي دهد كه از يك هك كردن با يك عكس محافظت كنيد. اين نرم افزار ميتوانيد با اطمينان بسيار بالا و با يك نگاه با سرعت فوق العاده صاحب رايانه را تشخيص داده و شما ميتوانيد بدون تايپ كردن رمز عبور خود وارد ويندوز شويد. يكي ديگر از برنامه هاي تشخيص چهره كوچك است كه داراي چند ويژگي است. اين دستگاه توانايي ذخيره 150 چهره و 100000 تردد را دارد. دستگاه از كابل شبكه واي گَند و تخليه اطلاعات روي فلش مموري پشتيباني مي كند و از طريق كابل ميكرو USB نيز امكان اتصال به كامپيوتر را دارد. را براي دوستان قرار داده ايم كه مي تواند يك برنامه مفيد براي دانشجويان كامپيوتر و برنامه نويسان باشد. شما مي توانيد آن را به صورت رايگان در وب سايت رسمي دانلود كنيد و از آن در هر كامپيوتر با يك وب كم استفاده كنيد. اين روش دو مشكل روش هاي قبلي را ندارد زيرا فرد ممكن است رمز عبور را فراموش كند و يا كارت سازماني خود را گم كند ولي هرگز خودش را گم نميكند. مشكل اين سيستمها اين است كه امكان دارد فرد رمز عبور خود يا اطلاعاتي كه بايد بخاطر بسپارد را فراموش كند. عكس هاي تبليغي خود را ترتيب دهيد.

 

دستگاه حضور و غياب انگشتي

 

آنها تحقيقات خود را در arXvi منتشر كردهاند. بنابراين، يك برنامه را انتخاب كنيد كه دوست داريد، و محافظت از رايانه خود را از بيگانه ها. البته دقت كنيد كه سخت گيري را خيلي بيش از حد شديد نكنيد تا كارمند شما از كار زده شود و بيش از اندازه تحت فشار باشد. وجود عدسي باعث مي شود كه عنبيه، شكل يك مخروط بريده شده سه بعدي را پيدا كند. اين ويژگي باعث جذابيت پروژه كنترل تردد دانش آموزي و افزايش انگيزه دانش آموز در جهت زدن كارت مي باشد. همچنين آنها معتقدند ميتواند به حيوانات آسيب برساند، باعث استرس، آسيبهاي جسمي و حتي مرگ شود. بدين معني كه فردي كه سعي در ورود به سيستم مي كند، حتي نمي داند كه روند تشخيص چهره در حال انجام است. اين كاري كه شما مي خوايد انجام بديد حتي تو خارج كشور هم در حد آزمايشي هست. ولي ديگر الآن ديگر اين كارتساعتزني به تو هر روز دارد ميگويد، ميگويد منظم باش، من با انگيزۀ پولي هم منظم باشي حداقلي برايم كفايت ميكند. به عنوان مثال، اگر شما 1000 كارمند در سازمان شما مشغول كار باشند و بطور متوسط هر كارمند در روز 5 بار تردد ثبت كند، در روز 5000 تراكنش ثبت خواهد شد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 نرم افزار حضور و غياب
نوشته شده در ۶ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۱۲:۳۵:۳۷
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

2004: چالش بزرگ تشخيص چهره (FRGC)، آخرين الگوريتم هاي تشخيص چهره موجود را ارزيابي كرد. ما آخرين پيشرفت­ها و كاربردهاي تكنولوژي بيومتريك و تكنولوژي RFID (شناسايي از طريق امواج راديويي) را ارائه مي دهيم. به همين دليل حالا بيش از هر زمان ديگر مهم است كه كاربران با روش كار تكنولوژي تشخيص چهره آشنا شوند. حضور و غياب دانش آموزان يك امر مهم براي والدين و مسئولين مدارس مي باشد. 4-وجود باطري (UPS) در دستگاه حضور و غياب يكي از الزامات مهم است. البته نوع تركيبي اين دستگاهها نيز وجود دارد كه هم از كارت و هم اثر انگشت هم رمز و هم شناسايي چهره پشتيباني مي كند اگر بدنبال يك دستگاه حضور و غياب ارزان قيمت مي گرديد. باطري داخلي قوي با مدت زمان كاركرد بالا امكان ثبت اثرانگشت و كارت را براي پرسنل مجموعه در شرايط مختلف جوي فراهم مي آورد. اما خوشبختانه با تجربه اندوخته شده تكنولوژي بيومتريك در 20 سال گذشته، مجموعه تايگر اولين دوربين HD IP Camera با كيفيت بالا و هوشمند را ارائه كرده است. دستگاه حضور و غياب جهت ثبت تردد از طريق اثر انگشت و كارت بدون تماس … علاوه بر امكانات و قابليت هاي زياد، از كيفيت بالا و قيمت مناسبي نيز برخوردار باشد. كليدهاي عملياتي جهت ثبت ورود ، خروج ، مرخصي و ماموريت. همچنين اموزش نصب سيستم هاي كنترل تردد و اموزش نصب دستگاه ورود و خروج پرسنل از مواردي است كه شركتهاي وارد كننده اين لوازم بايد به آن مسلط باشند. در تمامي سازمان ها، ادارات، كسب و كارهاي متوسط و بزرگ و حتي كسب و كارهاي كوچكي كه تعداد پرسنل آن ها از چند نفر بيشتر است، دستگاه حضور و غياب استفاده ميشود.

دستگاه كارت زني

البته هر سازماني نياز به دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي ندارد. دستگاه حضور و غياب تايگر T-28371 يكي از پر كاربرد ترين دستگاه هاي روز دنيا است كه از جديدترين و پيشرفته ترين تكنولوژي براي شناسايي اثر انگشت برخوردار است. آموزش تعميرات دستگاه حضور و غياب شامل عيب يابي مدار تغذيه دستگاه حضو و غياب، تعمير ال سي دي و بخش نرم افزاري دستگاه ميباشد. اين آموزش شامل ويدئوي آموزشي از نحوه ثبت پرسنل و تنظيم احكام كاري مي باشد. همين طور اتصال رله و كنسول كنترل دستگاه ­ها و پرسنل كه از قابليت­ هاي تقريبا الزامي هستند، در اكثر برندها موجود است. محصولات موجود در بازار از حدود ۱ تا ۱۵ ميليون تومان قيمت دارند. ويژگي هاي اين محصول كه مي تواند از اصلي ترين عوامل تاثير گذار بر قيمت دستگاه حضور و غياب تايگر T-28371 باشد آن را از ساير محصولات متمايز مي سازد. انتخاب بهترين ابزار ثبت تردد به عوامل مختلفي بستگي دارد .

 • 3-ارتباط با سنسور اثر انگشت در دستگاه شبكه اي
 • زمان محاسبات
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically
 • 9- اطلاعيه ها
 • امكان ثبت 50000 تردد
 • امكان ارسال و دريافت كاربران بر روي دستگاه
 • قابليت ذخيره سازي 100 هزار تردد

از طرف ديگر كارمندان نسبت به نحوه محاسبه حقوق و دستمزد بر اساس قوانين و ساعات ثبت شده اطمينان پيدا خواهند كرد. اپراتورها مي توانند مشتريان را بر اساس وضعيت مالي شان تحليل كنند. همچنين مشتريان بانك ها نيز از طريق شناسايي چهره جهت سرويس ها و خدمات بانكي، دسترسي به ATM و صندوق هاي اموال در بانك، قابل تشخيص خواهند بود. و اما در مورد اشخاص يا شركتهاي فروشنده خدمات و نرم افزار بايد دقت كافي به سوابق اجرائي و استعلام از مشتريان قديمي حداقل از 10 سال قبل آن مجموعه را بنمائيد. پاسخ: اگر چه بنظر مي رسد سيستمهاي زمان و حضور و غياب فقط براي كسب و كارهايي با كاركنان ساعتي مناسب هستند اما كسب و كارهايي با كاركنان حقوق پرداختي نيز ميتوانند از مزاياي اين سيستمها بهره مند شوند. دستگاه و ساعت حضور غياب مدل F400 كمپاني zktecho يكي از بهترين دستگاه هاي اثر انگشتي موجود در كشور ميباشد. يكي از رايج ترين روش ها از طريق كيوسك مركزي است كه كارمندان مي توانند ساعت ورود يا خروج بزنند. اين دستگاه با ثبت دقيق ساعات ورود و خروج كارمندان مي تواند ابزاري مناسب براي اداره ها و شركت ها باشد. همچنين سنسور ثبت اثر انگشت اين دستگاه، نوري بوده و ضد تقلب و ضد خش نيز هست. در صورت درخواست مدير سيستم ميتوان دستگاه را حالتي تنظيم كرد كه كاركنان هم بايد اثر انگشت بزنند و هم كارت. تنظيم IP Address، Subnet Mask و در موارديكه شبكه سازمان مورد نظر گسترده تر باشد ، تنظيم Gateway و DNS مورد نياز مي باشد.

جهان گستر حضور و غياب

در اين پنجره شما مي توانيد قوانين تعطيلات و مرخصي را تنظيم كنيد. افرادي كه قصد خريد دستگاه حضورغياب را دارند، بايد با توجه به ويژگي هايي كه اين دستگاه ها دارند، نسبت به انتخاب يكي از آنها اقدام نمايند. پروژه هايي وجود داره كه مطمئنا مي توني انجامشون بدي. در بعضي از محيط هايي كه نيازمند امنيت بالايي هستند، اجرا و استفاده از تكنولوژي "بيومتريك" كاملا ضروري است. حضور و غياب در مواقعي كه بخوايم نظم و انضباط را در يك مجموعه حاكم كنيم امري ضروري به نظر مي رسد. يعني حضور و غياب با جي پي اس سخت افزاري نيز علاوه بر جي پي اس نرم افزاري امكان پذير است. همچنين علاوه بر ارسال SMS ورود، خروج و يا تاخير به موبايل والدين، گزارش حضور و غياب فرزندان از طريق نرم افزار اندرويد نصب شده بر روي موبايل والدين نيز قابل دريافت مي باشد. ZKTeco … دستگاه حضور غياب فراافزار مدل FARA AC500. پروفايل من … دستگاه حضور غياب زد كي تي اكو مدل K30 - ZKTeco K30 Time Attendance Terminal.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ظرفيت توليد ساعت ماشين سنگ زني سنگ
نوشته شده در ۵ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۸:۵۵:۱۱
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

اين شركت در سال 1396 اقدام به راه اندازي فروشگاه صاران ماركت نمود تا بتواند گستره خدمات خود را در سطح ايران بزرگ به تمامي هموطنان ارايه نمايد. 3-وجود باطري UPS در دستگاه حضور و غياب بسيار حايض اهميت است در هنگام قطع برق اين باطري UPS است كه برق مورد نياز دستگاه حضور و غياب را تأمين مي نمايد. كوچ از حضور و غياب به روش سنتي به مديريت الكترونيك به سبك و سياق دستگاه هاي حضور و غياب ، نياز دارد كه پاسخ سفت و سختي به سوال “چرا دستگاه حضور و غياب؟ افزايش بهره وري:با دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشت كاركناني بهتر كار مي كنند. اين نرم افزار جهت كنترل ورودوخروج پرسنل و محاسبه كاركرد ماهانه با قابليت تهيه گزارشات مرخصي ، ماموريت ، اضافه كار و كليه احكام رايج طراحي گرديده است . مجموع قوانين مربوط به قانون كار و قانون استخدام كشوري در 6 قسمت اصلي: 1. قوانين كاركرد 2. قوانين اضافه كار 3. قوانين مرخصي 4. قوانين ماموريت 5. قوانين كم كاري 6 . كنترل حضور و غياب كاركنان متناسب با الزامات و ملاحظات تعيين شده در بخشهاي مختلف يك شركت براساس نوع كار و ماهيت امنيتي بخشها، داراي اهميتي روز افزون است. دستگاه حضور و غياب P160 با قابليت شناسايي كف دست , اثرانگشتي مي باشد همراه با ترمينال كنترل دسترسي كه مي تواند با قفل الكتريكي شخص ثالث، سنسور درب، دكمه خروج و غيره ارتباط برقرار كند.

دستگاه اثر انگشت

فناوري هايي كه قادر است به اين مشكلات غلبه نمايد، فناوري هاي تشخيص چهره، اثر انگشت و كف دست مي باشد. وجود آب يا ذرات خاك بر روي انگشت ممكن است در تشخيص اثر انگشت ابهام ايجاد كند. ماژول اثر انگشت FR1200 يكي از سخت افزارهاي مورد استفاده در دستگاه حضور و غياب و دستگاه كنترل تردد مي باشد. زمان شناسايي هويتي افراد در دستگاه كنترل تردد RF500 كمتر از يك ثانيه ميباشد. دستگاه اثر انگشت ARAZ T7 در سال هاي اخير كمك قابل توجهي به كنترل ورود و خروج كاركنان، محاسبه زمان كاركرد، بررسي حقوق و . پس از تخليه اطلاعات در نرم افزار مربوطه اطلاعات ورود و خروج پردازش مي شدند. بلكه دستگاه در زماني كه احساس كند شما قصد استفاده از گوشي خود را داريد، سيستم تشخيص چهره را فعال و اسكن هاي مربوطه را آغاز مي كند. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره داراي سيستم ضد سرقت است و امكان اتصال اين دستگاه به آلارم ميباشد .   
 • سيستم كنترل تردد سازماني | Organization Access Control


 •  
 • نگاه به دوربين باشد


 •  
 • مجموعه اي كه دستگاه حضور و غياب دارد يعني نظم دارد


 •  
 • 5- شكل و ظاهر دستگاه حضور و غياب


 •  
 • مشاهده ارسال ها


 •  
 • نسخه اندرويد


 •  

 

 

كه سبب نفوذ سريع اين سيستم در شناسايي تجاري و ابزار بازاريابي برنامههاي ديگر شامل تعامل پيشرفته انسان و كامپيوتر، نظارت تصويري، نمايهسازي خودكار تصاوير و پايگاه دادههاي ويدئويي ميباشد. براي مثال اگر تعداد افرادي كه آموزش ميدهيم يك فرد باشد، ميتوان از اين سيستم به عنوان جايگزين رمز عبور براي رايانه استفاده كرد. هرچقدر ابزاري قدرتمندتر باشد، مزيت يا خسارتي كه به بار ميآورد شديدتر خواهد بود. اولين حافظه وظيفه ثبت تردد ها را به خاطر دارد و حافظه دوم گنجينه اطلاعات فردي هر پرسنل (اثر انگشت ، كلمه عبور يا كارت) مي باشد . با بهره مندي از دستگاه كنترل تردد به عنوان ثبت حضور و غياب، كارمندان مي توانيد از همراه داشتن كارت و حفظ كلمه عبور خلاص شويد و در بلند مدت افزايش كارايي كارمندان فراهم گردد. SDK امكان توسعه كاربردهاي بيومتريك را براي سيستم عامل هاي Linux ، Microsof Windows و Mac OS X فراهم مي كند. افزايش سود شركت: با استفاده از دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشت ،افزايش بهره وري، افزايش سود فراهم است. كارت حضور و غياب يكي از انواع چاپ كارت هاي پي وي سي است كه كاربرد آن در موسسات و سازمان ها جهت مديريت منابع انساني مي باشد.

دستگاه كارت زن

همچنين نموداري از عملكرد هر كاربر در حساب كاربري وي قابل مشاهده است. همچنين سامانهها به گونهاي قابل سفارشيسازي هستند كه به توليد اثرانگشتهاي يكبارمصرف براي مشتريان روزمره ميپردازد. فروشگاه اينترنتي صاران ماركت يكي از برترين فروشگاه هاي اينترنتي كشور مي باشد كه سعي در ايجاد يك تجربه خوب از خريد اينترنتي براي كاربران و مشتريان خود دارد. محاسبه كردن اين زمان و نحوه تاثير آن با راهكارهاي قديمي غيرممكن است ولي دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشت اين مشكل به آساني حل شده است. زمان شناسايي كه براي تاييد هويت در اين دستگاه حضور وغياب در نظر گرفته شده است كمتر از 1 ثانيه است. آنها مي بايست قادر باشند تا چهره ها را در كسري از ثانيه تشخيص دهند ساعت ها. سنسور اثر انگشت دستگاه هاي اين برند ميانه اي با تقلب ندارند و پروسه شناسايي و تشخيص اثر انگشت هر فرد را در كمتر از 3 ثانيه ختم به خير مي كنند. كارفرمايان مي توانند با دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشت اين كاركنان را تشخيص دهند و با استفاده از اطلاعات درست پاداش دهند. علاوه بر فعاليت ها و تلاش هاي دولت ها جهت شناسايي تروريست ها و خلافكاران استفاده از سيستم هاي تشخيص چهره در امور مالي و خريد و فروش نيز ميسر است.

جلوگيري از هر گونه تقلب: دستگاه هاي حضور و غياب كارتي، پرسنل مي توانند از كارت يكديگر استفاده كنند و سبب ميليون ها زيان مالي براي كسب و كارهاي مختلف شوند. اطمينان در تشخيص صحيح كارمند: ويژگي هاي فيزيولوژيكي بيومتريك كه سيستم حضور و غياب ثبت مي كند براي هيچ كدام از افراد يكسان نيستند. الگوريتم تشخيص اثر انگشت اين اسكنر از جمله بهترين الگوريتم هاي تشخيص اثر انگشت در دنيا است و اسكنر آن اسكن اثر انگشت را با قدرت 500 Dpi انجام ميدهد. دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي مدل 28371 با توجه به كارايي دقيق آن به عنوان يكي از پرفروش ترين دستگاه هاي حضور و غياب مي توان نام برد، اين دستگاه داراي جديدترين الگوريتم شناسايي اثر انگشت مي باشد. يكي از جديدترين محصولات حضور و غياب كنترل تردد دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي مدل 28371 مي باشد. كامل ترين دستگاه حضور و غياب با 1 سال گارنتي و 10 سال خدمات ، نمايشگر رنگي 3 /5 … قيمت دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي رادن با توجه به امكانات و ويژگي هاي آن، بسيار مناسب مي باشد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 قيمت دستگاه حضور وغياب
نوشته شده در ۵ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۷:۳۰:۵۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

بنده ميخواهم به ترافيك و نظم جاري در خيابانها و زندگي غربي اشاره كنم و بگويم كه اينها از راه درستي به دست نيامده است. كافي بود اميرالمؤمنين(ع) از روش تقوا دست برميداشت و با دادن پول يا مقام، آدمها را ميخريد، آنوقت چهبسا معاويه هم با حضرت همراهي ميكرد! در غرب و برخي از كشورهاي شرقي، بهتازگي متوجه شدهاند كه در شيوۀ مديريت، نبايد با آدمها و كاركنان، برخورد غيرانساني كرد. چرا مثل معاويه آدمها را خريدوفروش نميكني؟ در روش تقوا، تشويق و تنبيه فوري نداريم؛ به آدمها «مهلت» داده ميشود تا خودشان باشند. وقتي كارفرما چنين انتظاري از كارمند خودش ندارد و هيچ تعريفي از اين موضوع در محيط صورت نگيرد و روابط صرفا بر اساس دقايق كارت ساعتزني باشد و مجازاتها فوري اعمال شود، ديگر انسانها فرصت اين را پيدا نميكنند كه بفهمند واقعا چه قدر نظم را با انگيزههاي غير مادي دوست دارند. فرايند تربيت يك فرايندي است كه نياز به فرصت دارد و اگر شما بخواهيد انگيزه ايمان و تقوا را عامل نظميابي يك انسان قرار دهيد، بايد به او فرصت دهيد. روابط اگر زياد ماشيني شود، فرصت براي عواطف، اخلاق و ايمان كم خواهد بود. اين مسأله فقط در اينجا نيست بلكه اين بهعنوان يك نمونه برجسته است. در زمينههاي ديگر هم همينطور است. شما هر جايي قوانين و ضوابط حقوقي را افزايش بدهيد، فرصت را براي تعامل انساني، اخلاقي و عاطفي كاهش دادهايد. انسانها وقتي به ضوابط حقوقي بيشتر خيره شوند، از اين جهت خوب است كه مراقبت ميكنند حق را ضايع نكنند اما ما بايد به اين موضوع فكر كنيم كه اينها كي بايد اخلاقي رفتار كنند؟

 

دانلود رايگان نرم افزار ثبت ورود و خروج پرسنل

 

بدين صورت كه ابتدا با اعمال بعضي قوانين سادهتر بر روي تصوير با كيفيت پايينتر به راحتي تعداد زيادي از قابها را حذف كرده و در مراحل بعدي با اعمال قوانين سختگيرانهتر قابهاي باقيمانده را فيلتر كرد. اين اطلاعات سپس براي شناسايي ويژگي هاي متمايز روي سطح صورت مانند چشم ، بيني و چانه استفاده مي شود. كوارتز ماشين آلات سنگ زنيمش مانند سنگ، مواد سنگ زني، و به, در ساز و ماشين سنگ ماشين آلات, مش همراه استفاده مي شود . منزل → پيوست سنگ زني براي ماشين تراش دقيق ساعت ساز است. استاد پناهيان : دقيقا همينطور است ولي چون خيليها فكر ميكنند كه جهاد مسألهاي استثنايي در فضاي ديني است و فضيلت غيرضروري تلقي ميشود، ما مجبوريم با كلمه جهاد از آن ياد كنيم؛ در حاليكه اگر چه ممكن است بعضيها دين حداقلي داشته باشند، ولي قوام جامعه ديني هميشه وابسته به جهادگران است حتي در ايام صلح. بنابراين جهاد و روحيه جهادي و روحيه ايثار و استقلال روحي داشتن مربوط به دوران خاصي از بحرانها مثل دفاع مقدس نميشود. اگر بخواهم حرف آخر را در اين زمينه بزنم، بايد عرض كنم كه هيچگاه منظمترين ساختارهاي اجتماعي براي تنظيم روابط و نظارت بر رفتارها نميتواند جامعهاي سعادتمند درست كند؛ چون حيات اجتماعي انسان توسط خداي متعال بهگونهاي طراحي نشده است كه بشود اينجامعه و اين انسان را بدون زندگي جهادي و نگاه ايثارگرانه به سعادت رساند. معناي دقيق اين حرف اين است كه جهادگري صرفا مربوط به جوامع بحران زده نيست؛ مربوط به جوامعي نيست كه در اثر ستمهاي بيشمار دچار عقبماندگي هستند والان مجبورند عقبماندگي خود را با فعاليت بيشتر جبران كنند. جهادگري در يك جامعه منظم، متعادل و رو به پيشرفت با ساختارهاي اجتماعي متقن و نظارتهاي قوي مورد نياز است و اين است آن حقيقتي كه ما بايد به آن برسيم. با اين دسته بندي شما از انساني صحبت ميكنيد كه دائما بهدنبال منافعش نيست؛ احتمالا مبارزه با نفس ميكند و خودش را با آموزههاي ديني مديريت و هدايت ميكند.فرهنگ «كارت ساعتزني» نميتواند انسانِ جهادگر و ايثارگر تربيت كند سوال: بهنظر ميرسد شما اعتقاد داريد از دل ساختاري كه مبنا و نگاهش با كارت ساعتزني طراحي شده است، فرديتها و هويتهاي اين چنين درنمي آيد؟   
 • 30 تن در ساعت توليد كنندگان آسياب در هند


 •  
 • حد آستانه در هر مرحله


 •  
 • ثبت ورود و خروج افراد شركت در سخت افزار نصب شده


 •  
 • امكان ثبت ساعت ورود و خروج هاي فراموش شده بصورت دستي


 •  
 • رنگ سازماني


 •  
 • 6- پشتيباني و در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان


 •  
 • پشتيباني از سيم كارت


 •  
 • درگاه يو اس بي


 •  

 

 

اين روش بههيچوجه توصيه نميشود. توصيه مي كنيم به هنگام خريد دوربين مداربسته با قابليت تشخيص چهره، اجناس بي كيفيت با قيمت پايين را انتخاب نكنيد. انصاف چيز خوبي است و اسكلت زندگي بشر است و اگر اين اسكلت وجود نداشته باشد، با هر زلزلهاي فرو ميريزد. خوزه لبخند زد. سرش را بلند كرد تا به او نگاه كند، لبخند هنوز بر لبش بود، اما زن را، كه سر، ميان شانهها فرو برده بود، با آن دانههايي كه نا بهنگام، چهره اش را پر كرده بود، گيج و منگ و غرق در فكر، ديد. زن گفت: “ فكر نميكني زني مث من، كه مردي رو ميكشه، كاري به كارش نداشته باشن؟ شخصيتي كه تحصيلات عميق آكادميك ندارد اما توانسته است با تكيه بر دانش حوزوي و هوش و استعدادي مثال زدني، حداقل بسياري از صاحبان انديشه را با ايدههايش به فكر فرو برد. كه به عنوان مثال گاهي شما سيطره مكانيسمهاي انضباطي شهروندان را نام ميبريد كه مثلا دوربينهاي مداربسته و كارتهاي ساعتزني سعي در اخلاقي كردن شهروندان دارد و به باور شما اين با اسلام قابل جمع نيست.آيا شما صريحا اعتقاد داريد كه بسياري از مكانيسمهاي انضباطي شهروندان با روح دين سازگار نيست؟

براي مثال اگر تعداد افرادي كه آموزش ميدهيم يك فرد باشد، ميتوان از اين سيستم به عنوان جايگزين رمز عبور براي رايانه استفاده كرد. همچنين بهجاي «مديريت از بالا» تذكر همكاران به فردِ بيانضباط، جايگزين كارتساعتزني و نظارتِ شديد بشود. اگرچه هزينه­ استفاده از كارتها بسيار پايين بوده و كاهش شديد قيمتها در سالهاي اخير، حجم سرمايهگذاريهاي لازم براي خريد كارت را كم كرده است، مزيت اصلي حذف آن­ها­ كاهش حجم كارهاي مديريتي مي ­باشد. و از آن جايي كه براي شما سبك زندگي جهادي موضوعيت دارد و آن را قابل جمع با مكانيسمها و ساختارهاي مدرن و غربي نميدانيد، به نوعي خواستار از بين رفتن ساختارهاي متكي بر مكانيسمهاي انضباطي ميشويد؟ بله مگر اينكه كسي با دادههاي ديگري خودش را تحت تعليم و تربيت ديني خاص قرار بدهد و با اينكه در اين فضا زندگي ميكند، اما به يك زندگي جهادي خوب برسد. بله براي اينكه ما بتوانيم ساختارهاي غربي را از بين ببريم، بايد همين كار را انجام دهيم.

 

سيستم حضور وغياب تحت وب

 

منظور از ظرفيت تردد نيز تعداد عمليات تردد(ورود، خروج، مرخصي و يا مأموريت) قابل ثبت و ذخيره سازي بر روي دستگاه است. اگر افراد در سازمان دچار خطا و لغزش هستند فقط خود آنها مقصر نيستند، بلكه شرايط آموزشي، تربيتي و رفتاري حاكم بر محيط كار نيز در لغزش آنان نقش دارد. در نتيجه بدون دغدغه مي توان از دستگاه در شرايط جوي مختلف و داخل و خارج از سازمان نيز استفاده كرد. با انسانها هم مثل «سگ پائولف» (روشي مشهور براي شرطيكردن سگ از طريق دادنِ پاداش) برخورد ميكنند؛ اين خلاف تقواست. از آسياب كوارتز 200 تا 500, آهك و خاك رس and Grinding در سنگ شكن ها و آسياب, 300 مش با توليد 10, . پايههاي زندگي جهادي برميگردد به استقلال روحي فرد و استقلال او در شكلگيري انگيزه هايش براي رفتارها و عادتهايي كه فراتر از منافع فردي و مقبوليت اجتماعي دارد و براي زندگي آرمانخواهانه خودش طراحي ميكند. برخي از مقررات موجود، با روش تقوا مغايرت دارد، مثلاً دستگاه كارتساعتزني را دمِ در كارخانه يا اداره ميگذارند و بهازاي يك دقيقه تأخير، حقوق فرد را كم ميكنند، يا بهازاي يك دقيقه اضافهكار، حقوقش را اضافه ميكنند.

مدل ارائه شده بر روي تشخيص حالات چهره يك فرد از يك تصوير واحد تمركز دارد. يعني ما ميتوانيم در برخي از محيط كارها فرهنگي را حاكم كنيم كه نيازي به كارت ساعت زدن نباشد. اگر يك نمونهاش را بخواهيم نظمي در نظر بگيريم كه در خيابانها و در ترافيك آنجا هست، بايد ببينيم اين نظم برآمده از چه فرهنگي و برآمده از چه طرز تلقي از زندگي است؟ هستند. كافيست فايل مورد نظر براي تشخيص شيء دلخواهتان را در كد وارد كنيد و OpenCV آن شيء را درون تصاوير تشخيص ميدهد. سري صفرها به اين معني است كه شيء مورد نظر در فريم نيست و سپس سريهاي 1 به اين معني است كه شيئي در تصوير وجود دارد. از ميان مردم به برخي فرصت ميدهند كه نخبه شوند و از ميان نخبگان بعضيها را بهكار ميگيرند و از ميان اختراعات و اكتشافات آنها بعضي را مورد استفاده قرار ميدهند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]