امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
وبلاگ دستگاه اثرانگشتي
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 62
ديروز : 199
افراد آنلاين : 2
همه : 3442
 
تشخيص هويت بيومتريك از روي چهره
نوشته شده در ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۴:۱۸:۳۴
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

گروه طلاي نرم جهت مكانيزاسيون و مديريت مدارس نرم افزاري تحت عنوان پكيج نرم افزاري جامع هوشمند مدارس توانا را ارائه نموده است. سري نرم افزاري سفارشي داراي سه ماه پشتيباني آموزشي و دو سال پشتيباني نرم افزاري است. اين سيستم هيچ گونه خطا و يا باگ نرم افزاري ندارد و به هنگام كارت زني ها در وجه انبوه نيز به هيچ عنوان دچار وقفه و يا هنگ نرم افزاري نمي شود. از طرفي در مدارس نيز ، نظارت و كنترل سخت و پرزحمت بر رفت و آمد دانش آموزان به ويژه در حجم بالا ، از معضلاتي است كه معاونين را هميشه درگير مي نمايد. مديران مدارس مي توانند حضور و غياب هوشمند خود را با خيالي آسوده به اتوماسيون جامع حضور و غياب توانا بسپارند. برنامه UNIS-B PLUS جهت استفاده مديران و برنامه V-CARD براي استفاده ديگر كاربران طراحي شده است. يكي ديگر از مشكلات موجود كه منجر به نارضايتي مديران شده عدم ارسال برخي از sms ها از طريق پانل مي باشد كه شايد امكان دسترسي و بررسي sms هاي ارسالي را به كاربران نمي دهد.

 

ساعت كارت زني

 

سپس دستگاه با استفاده از اطلاعاتي كه در حافظه خود دارد، اثر انگشت افراد را شناسايي مي كند. بطوركلي اگر بخواهيم نقاط آسيب پذير و مستعد ه كشد ندر سيستمهاي اثر انگشتر ابا زگ و كنيم اولين نقطه را ميتوان خودكار بردان ست كه اثر ان گشت او ه ك شود . در صورت قطع شدن برق، دستگاههاي حضور و غياب توسط يك دستور در نرم افزار سيستم و بنا به درخواست مشتري، درب ورودي را قفل يا باز نگه مي دارند. در حالت روميزي، نرم افزار كارمند كنترل به محض روشن شدن سيستم، اقدام به ارسال اطلاعاتي مش كند كه نشان مي دهد كارمند مذكور در جاي خود قرار گرفته و به سيستم لاگين شده است. سيستم و نرم افزار حضور و غياب چيست؟ يك دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي چگونه زمان هاي مرخصي را مديريت مي كند؟ با استفاده از اين دستگاه شما قادر خواهيد بود بدون نياز به كامپيوتر، كاربران، اثر انگشت، چهره، كارت يا كلمه عبور آنها را تعريف كرده و دستگاه را در حالت عملياتي قرار دهيد. بعضي از دستگاههاي بيولوژيكي چندين ثانيه زمان براي فرآيند تشخيص اثر انگشت نياز دارند، كه اين زمان منجر به ايجاد صفهاي طولاني كارمنداني كه قصد ورود به شركت را دارند، مي شود.

 • نرم افزار اندرويد گوشي اولياء
 • شركت علم و صنعت | امكان ارائه گزارش دقيق در هر زمان
 • گزارش گيري آفلاين و غير لحظه اي (معمولا در انتهاي ماه)
 • تعمير واي فاي داخلي دستگاه هاي حضور و غياب

براي آشنايي بيشتر مشتري با نحوه ي كار كتابخانه روبينا، يك پايگاه داده ساده به پروژه افزوده شده تا كاربر بتواند ليست افراد حاضر در پايگاه داده را مشاهده و در صورت نياز آن را ويرايش كند. بنابراين چنانچه براي ورود وخروج افراد از شناسه هاي آر اف آي دي استفاده شودوسيستم آر اف آي دي باسيستم حقوق ودستمزديكپارچه شده باشد،مي توان ادعا كردكه داده ها بدون هيچ گونه دخل وتصرف واشتباهي درمحاسبه حقوق ودستمزدمورداستفاده قرارگرفته است. اين دستگاه ها وظيفه ثبت ساعات ورود وخروج كارمندان و همچنين ماموريت و مرخصي رابرعهده دارند . دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي چگونه با ليست ثبت ساعات كارمندان ادغام مي شوند؟ در زمانهاي گذشته اثر انگشت تنها در زمينه جرم كاربرد داشته، اما با پيشرفت تكنولوژي ، كاربردهاي فراواني پيدا كرده است. دستگاه حضور و غياب و كنترل دسترسي تشخيص چهره نيتجن eNBioAccess-T9 جديد ترين تكنولوژي تشخيص چهره را در بالاترين سطح عملكرد در ثبت اثر انگشت وچهره را دارا مي باشد.

علاوه بر اين، دستگاه در خصوص حافظه تردد ها هيچ محدوديتي ندارد و مي توان بيش از يك ميليون تردد را درحافطه خود ذخيره نمايد. نيز به موبايل والدين ارسال نمايد. پس از اين امر، نرم افزار حضور و غياب به طور خودكار اقدام به ارسال گزارش به سوي سرور مركزي برنامه مي نمايد. همچنين با نصب اپليكيشن انرويد مدرسه بر روي گوشي والدين آنها مي توانند گزارش حضور و غياب دانش آموزان را به صورت روزانه در گوشي خود مشاهده نمايند. زماني كه دوربين مدار بسته تصاوير افراد را با پايگاه داده مقايسه مي كند و تصوير فرد مورد نظر در دوربين نمي باشد به گوشي شما هشدار هايي ارسال مي كند. NBioAccessT9 با تشخيص اثر انگشت جعلي توانسته از لحاظ امنيت جايگاه خوبي را فراهم آورد و قابليت تشخيص چهره براي كاربرد هاي حضور و غياب و نيز كنترل دسترسي به ويژگي هاي اين محصول مي افزايد. بردارهاي ويژه ماتريس، بيان كننده توزيع جبري ماتريس وثابتهاي هندسي بوده و ميتواند براي استخراج ويژگي از تصوير بكاربرده شود. يك ويژگي منحصربفرد ديگر اتوماسيون حضور و غياب توانا، اطلاع رساني پيامكي اتوماتيك به والدين در رويدادهاي مختلف مدارس مي باشد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۹:۰۴:۴۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

كاركنان كسب و كارهاي مختلفي از كارگاهها گرفته تا ادارات و بيمارستانها ممكن است به صورت ساعت مزد كار كنند. شرايط بد اقتصادي و افزايش هزينه ها، فشار مضاعفي را به خصوص بر كسب و كارهاي كوچك و نوپا وارد كرده و آنها را بر آن داشته است كه بدنبال راهي براي كاهش هزينه هاي جاري شركت خود باشند. در اين قسمت به برخي از مزايا و فوايد داشتن دستگاه حضور و غياب براي يك شركت اشاره مي كنيم. دستگاه هاي حضور و غياب تشخيص چهره افق فرا ويژن براي كارگاه هاي صنعتي، كارخانجات، بيمارستان ها و بسياري از اصناف مورد استفاده قرار مي گيرد. همچنين در بين ساير دستگاه هاي حضور وغياب با تمامي امكانات و تكنولوژي هاي به روز يك دستگاه حضور وغياب ارزان محسوب مي شود اين دستگاه هم از نظر قيمت وهم از نظر مصرف انرژي بسيار مقرون به صرفه است. قيمت اين دسگتاه حضور و غياب در مقايسه با تكنولوژي و طراحي زيباي ان بسيار مقرون به صرفه است.

 • پاكسازي و سلامت روده با مواد غذايي مناسب
 • 3- دستگاه ساعت زني و حضور و غياب با تكنولوژي تشخيص چهره
 • تاريخ و ساعت واريز مبلغ
 • 1- فوق باريك با طراحي منحصر به فرد
 • پشتيباني از 10هزار تراكنش
 • تعيين و تأييد جابجايي شيفت ها
 • گرفتن آمار حضور پرسنل

اين دوربين هاي مدار بسته از قيمت بسيار زيادي برخوردار مي باشند. پس از آن هزينه هاي ماهانه براي خدمات وجود ندارد. پس از تخليه اطلاعات در نرم افزار مربوطه اطلاعات ورود و خروج پردازش مي شدند. اين دستگاه حضور و غياب داراي 2 سال ضمانت پس از خريد تعمير وتعويض قطعات دستگاه مي شود. از ديگر فوايد خريد دستگاه حضور غياب اين است كه ديگر نيازي نيست انتهاي هر ماه ساعت هايي كه به صورت دستي در كاغذ نوشته شده براي حقوق كارمندان محاسبه كنيد. پرسنل معمولا خودشان را با كاغذ بازي درگير مي كنند و در نهايت آنها روي هم انباشته شده و شما را سر در گم مي كنند. يادآوري اهداف و فكر كردن به آنها انگيزهي خوبي را براي تحمل سختيها در فرد ايجاد ميكند. سيستم هاي حضور و غياب امروزي براي از ميان برداشتن خطاهاي زمانهاي ورود و خروج كارمندان بسيار دقيق و كارآمد عمل مي كنند. دستگاه حضور و غياب يكي از تجهيزات ضروري براي استفاده در هر اداره و شركتي به حساب مي آيد كه اگر از نوع مرغوب آن نباشد، مي تواند مشكلات زيادي را هم براي كارمندان و هم براي مديران ايجاد كند.

جهان گستر حضور و غياب

اين دستگاه حضور و غياب علاوه بر قابليت تشخيص چهره، داراي امكان شناسايي اثر انگشت و كارت خوان نيز ميباشد. اين دستگاه ها شامل چهار مدل شناسايي تشخيص چهره، اثر انگشت، كارت و كد مي باشند. اين دستگاه علاوه بر قابليت تشخيص چهره، داراي كارت خوان مايفر نيز بوده و با توجه به امكاناتي نظير ارتباط Wifi، در كنار قابليت­هاي ديگر و نيز كوچكي و شكيل بودن آن، انتخاب بسيار جذابي خواهد بود. اين دستگاه بصورت خاص براي مجموعههاي كوچكتر پيشنهاد ميگردد كه با توجه به امكاناتي نظير قابليت شناسايي اثر انگشت، كارتخوان بدون تماس، صفحه نمايش رنگي و… و كيفيت ساخت آن در كنار قيمت بسيار مناسب گزينهاي ايدهآل خواهد بود. اين دستگاه با توجه به امكاناتي نظير قابليت شناسايي اثر انگشت، كارتخوان بدون تماس، صفحه نمايش رنگي و… و كيفيت ساخت آن در كنار قيمت مناسب براي مجموعه هاي كوچك به گزينه اي جذاب تبديل شده است. اين دستگاه حضور وغياب قابليت ضبط 1500 اثر انگشت ، 5000 كارت و هشتاد هزار تردد را دارد.

و قابليت كار با انواع كارت هاي موجود (بدون تماس ، باركد ، مغناطيسي) را دارا مي باشد و در 6 مدل توليد و عرضه مي گردد. دستگاه حضور و غياب مدل NP2815 از جمله دستگاه هاي حضور و غياب با رده متوسط شركت نوين پرداز مي باشد. گزارشگيري و تجزيه و تحليل قدرتمند: به دست آوردن ديد كامل از طريق گزارش گيري آسان از سيستم هاي حضور و غياب شما را با توانايي تصميم گيري در زمان واقعي مطلع مي كند. قابليت محاسبه كاركرد افراد به صورت روزانه و ماهانه و دوره اي و طي بازه هاي تاريخي مطلوب كاربر . ابعاد كوچك، زيبايي و قابليتهاي بسيار آن به لحاظ كيفيت و قيمت، اين دستگاه را به گزينهاي بسيار كارآمد و مطلوب تبديل كرده است. كدام دستگاه حضور و غياب براي شركت يا سازمان شما مناسب است ؟ دستگاه حضور و غياب وايرلس Fara Af 100 براي حل اين مشكل راه حل مناسبي را ارائه كرده و به UPS داخلي مجهز مي باشد.

نرم افزار حضور غياب

اين دستگاه دسترسي كامل و آسان به سيستم اكسس كنترل را دارد. نتايجي كه ازروش محاسبات دستي و پيگيري كاغذها بودند، بطورمعمول با خطاهاي محاسباتي مواجه مي گردند به خصوص اينكه احتمال آنكه يك يا دو عدد از كارت هاي زماني پرسنل به جهت شلوغي از دست برود نيز وجود داشت. شايد برايتان پيش آمده باشد كه در هنگام خروج از محل كارتان با قطعي برق مواجه شده و براي ثبت ساعت تردد خود با مشكلات زيادي مواجه شويد. اما شايد بتوان مهم ترين مشخصه دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي فراافزار Faraafzar Fara Af 100 را سرعت و دقت آن در تشخيص اثر انگشت دانست. شرايط اين سيستم و قابليت­هاي آن به لحاظ كيفيت و قيمت، اين دستگاه را براي مجموعه­هايي كه خواهان امنيت، سهولت و سرعت بالا در ثبت تردد­ها مي­باشند، فراهم مي­سازد. همانطور كه مي بينيد اين دستگاه براي مكان هاي با تردد بالا مانند بيمارستان ها و دانشگاه بسيار كارآمد است.

نرم افزار مديريت كلاس و حضور و غياب رايگان

دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره افق فرا ويژن براساس آخرين تكنولوژي روز دنيا بوده و شناسايي را براساس آناتومي صورت و فاصله دو چشم انجام مي دهد. ● سيستمهاي حضور و غياب به كاركنان اجازه ميدهند ساعت آغاز و پايان كار را به صورت الكترونيكي توسط ساعتهاي مخصوص ثبت ورود و خروج، كامپيوترهاي متصل به اينترنت، دستگاههاي موبايل و تلفن ها ثبت كنند. بنابراين امكان ثبت ورود و خروج هاي غير واقعي با آن در حد صفر است و مي توانيد با خيال راحت از اين دستگاه در اداره، شركت يا سازمان محل كار خود استفاده نماييد. بهره گيري از سيستم حضور و غياب در ثبت ترددهاي ورود و خروج از تقلب و ايجاد اختلاف عمدي كارمندان جلوگيري مي نمايد. اين دستگاهها داراي قابليتهاي متفاوتي مانند اثر انگشت - كارت - تشخيص چهره - رمز - حافظه داخلي و غيره هستند كه امكان خريد را براي مشتري آسانتر مي نمايد و هميشه اين سئوال براي مشتري هست كه آيا ميتوان از دستگاه حضور و غياب به عنوان اكسس كنترل استفاده نمود؟ دستگاه حضور و غياب كنترل تردد Biostation يكي از دستگاههاي شركت سوپريما بوده كه به عنوان يك سيستم اكسس كنترل عمل مي نمايد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 حضور و غياب مدارس :
نوشته شده در ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۹:۲۵:۲۲
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

براي آزمايش اين سيستم نياز به يك مجموعه عكس استاندارد داريم. ما سعي داريم محصولي با بالاترين كيفيت و بيشترين مدت زمان گارانتي را به دست شما برسانيم. “خوزه، دست از حماقت بردار. شرح كاربري: با استفاده از اين دستگاه با كاربري هاي (ساعت حضور و غياب و سيستم كنترل تردد وآيفون) مي توان با هزينه پايين ، به امنيت مطلوب دست يافت. تبديل مي كند. به مجموعه اين امكانات، سيستم يا سامانه حضور و غياب يا كنترل تردد گفته مي شود. پس از انتخاب دستگاه حضور و غياب مورد نظر خود, آن را در فروشگاه آنلاين دياكالا خريداري كرده و منتظر دريافت پكيج باشيد. اكنون حدود سه سال است كه فروشگاه ها، داده ها را از طريق اپليكيشن هاي گوشي هاي همراه جمع آوري مي كنند تا تشخيص دهند كه محل زندگي مشتريان كجاست تا به منظور تبليغات از آنها استفاده كنند. محصولات شايني ساخت كشور تايوان ، در ابعاد و اندازه هاي مختلف ، در رنگ بندي هاي متنوع و همچنين با قيمت هايي رقابتي در فروشگاه اينترنتي لوازم التحرير برايتو قابل عرضه مي باشد. از ديگر ويژگي هاي مهم اين دستگاه مي توان به قابليت ثبت تردد پنجاه هزار عدد است كه اين ظرفيت قابل قبول و جوابگوي شركت هاي بزرگ مي باشد . سنگ شكن موبايل با ظرفيت توليد 30 الي 50 تن در ساعت. تن خرد سنگ زني براي سنگ آهن براي فروش.

 

كارت ساعت زني

 

“ هيچ زني نميتونه وزن تو رو تحمل كنه، حتي با يه ميليون پزو. صاحب چاق و چله و سرخ و سفيد رستوران حتي با حضور اين زن كه با او كمابيش خودماني بود قيافهي هر روزه و ابلهانهي آدمي فعال را به خود ميگرفت. خوزه سرخ شد. پشت به زن كرد و به گردگيري بطريهاي قفسهها پرداخت. § اگر سيستم يك برنامه حقوق و دستمزد داخلي ندارد، بايد با سيستم حقوق و دستمزد شركت شما به طور موثري ادغام شود تا سرعت و دقت پرداخت و حسابداري را تضمين كند. همين طور اتصال رله و كنسول كنترل دستگاه ­ها و پرسنل كه از قابليت­ هاي تقريبا الزامي هستند، در اكثر برندها موجود است. به طور كلي هر مجموعه و سازماني براي نظارت و مديريت پرسنل خود به نرم افزار حضور و غياب براي محاسبه ساعات كاري و تردد پرسنل نياز دارد. با انتخاب دكمه «بلي» برنامه به صورت اتوماتيك آفست تخصيص الگوي كاري هفتگي را تنظيم خواهد كرد.

 • سختي جداسازي صورت از پارازيت هاي پس زمينه
 • #ارزانترين دستگاه حضور و غياب
 • عدم شناسايي مناسب اثر انگشت و چهره
 • دستگيره الكترونيكي كارتي (16)
 • نرم افزار حضور و غياب هوشمند دانش آموزي
 • نحوه دسترسي: تعاريف/ الگوي كاري
 • پشتيباني از تعداد شيف هاي متعدد
 • جلوگيري از تقلب و كلاهبرداريها از دستگاههاي ATM

سپس با استفاده از دكمه «تكرار» اين نوع كار به روزهاي ديگر كپي شود. اين نوع ساعت حضور و غياب با اسكن اثر انگشت و يا ساير اعضاي بدن افراد (مانند چشم يا صداي فرد) اقدام به ثبت اطلاعات مي­ كنند. نوع عملكرد. left. براي خاموش و روشن كردن دستگاه. متعادل كردن رنگ براي كاهش اثرات تغييرات نور انجام ميشود. در بسياري از موارد حتي، افراد از تغيير حالات صورت خود براي پنهان كردن عواطف و احساساتشان بهره ميبرند. بسياري از افراد علاقه دارند كه چهره خود را به پايگاه داده دوربين ها اضافه كنند. يكي ديگر از ناكاميهاي احتمالي نرمافزارهاي حضور و غياب اين است كه كاركنان احساس ميكنند كه به صورت مداوم تحت كنترل مديران ارشد خود هستند. نرم افزار تحت وب iosoft، براي مديران و كارمندان هر شركتي مفيد است. از راهكارهاي موجود جهت مرتفع نمودن مشكلات مذكور ، بهره گيري از يك نرم افزار حضور و غياب اتوماتيك مي باشد تا بخشي از اين بار را از دوش معاونين بردارد. براي ديدن پيش نمايش مي توانيد از منوي فايل گزينه Print را انتخاب كنيد ، پيش نمايشي از چاپ به نمايش در خواهد آمد. اين دستگاه قادر به تشخيص هويت به وسيله رمز عبور هم مي باشد كه با استفاده از يك روش تركيبي مي توانيد تشخيص هويت مطمئن تري را داشته باشيد. با انتخاب هر الگو از ليست، نمايش گرافيكي الگوي تعريف شده نشان داده مي شود.

 

نرم افزار حضور و غياب رايگان

 

همچنين در همين صفحه دانش آموزي ، اثر انگشت و شماره كارت هوشمند دانش آموزي نيز جهت شناسايي دانش آموزان توسط سيستم حضور و غياب تعريف مي گردد. انتقام طرز تهيه پنكيك آموزش تصويري سريال پيدا و پنهان | قسمت 1 سريال پيدا و پنهان | قسمت 3 سريال پيدا و پنهان | قسمت 4 سريال پيدا و پنهان | قسمت 5 سريال پيدا و پنهان | قسمت 6 سريال پيدا و پنهان | قسمت 7 بره ناقلا قسمت8 موزيك ويديو Victory Song از Stray Kids بره ناقلا قسمت 10 سريال افسانه جومونگ قسمت 61 با دوبله فارسي - سريال Jumong سريال افسانه جومونگ قسمت 62 با دوبله فارسي - سريال Jumong سريال طنز عيد امسال | قسمت 1 سريال طنز عيد امسال | قسمت 2 سريال طنز عيد امسال | قسمت 3 سريال طنز عيد امسال | قسمت 4 سريال طنز عيد امسال | قسمت 5 سريال افسانه جومونگ قسمت 64 با دوبله فارسي - سريال Jumong سريال افسانه جومونگ قسمت 65 با دوبله فارسي - سريال Jumong سريال افسانه جومونگ قسمت 66 با دوبله فارسي - سريال Jumong سريال طنز عيد امسال | قسمت 6 سريال طنز عيد امسال | قسمت 7 سريال طنز عيد امسال | قسمت 8 سريال طنز عيد امسال | قسمت 9 سريال طنز عيد امسال | قسمت 10 سريال طنز عيد امسال | قسمت 11 سريال طنز عيد امسال | قسمت 12 سريال زير همكف قسمت 15 سريال جاده قديم قسمت 14 سريال زير همكف قسمت 16 سريال ليسانسه ها 1 قسمت 2 سريال ليسانسه ها 1 قسمت 5 فيلم جيني نوحه لري يادمان سردار سپهبد حاج قاسم سليماني وقتي صداي مجري ضد ايراني هم از ترور حاج قاسم در مي آيد وصيت تاريخي شهيد حاج قاسم سليمـــاني به مردم ايران راز بوسه ي رهبري بر سر شهدا چيست؟

مقاله زير در همين رابطه است؛ بخوانيد: چطور با زبان بدن، مچ دروغگو را بگيريم؟ سيگار روشن نشده اي را محكم زير لب گرفته بود. خودت ميدوني كه من شيش ماهه لب به مشروب نزده م. ويژگي هاي اين دستگاه حضور و غياب Tiger باعث مي شود كه مناسب براي تمامي ادارات و سازمان ها باشد. » از كسي كه زياد او را نميشناسيد، يا با او رابطه رسمي مناسب نيست. خوزه بي آن كه به او نگاه كند با خونسردي گفت: “ آره. زن گفت: “ با يكي از رفقا يكي دو پيك زده م. در روزهاي اخير، خبرها حاكي از آن بود كه پايگاه داده حاوي اسكنهاي چهره افراد كه توسط بانكها، نيروهاي پليس و نهادهاي دفاعي استفاده ميشد، تخلف كردهاست. خوزه وقتي زن را ديد كه نشست، گفت: “سلام، شازده. زن گفت: “همين طوره. زن گفت: “ گشنه م نيس. مرد گفت: “ باشه، شازده. خوزه گفت: “ روزها همه مث همه ن.

زن گفت: “با وجود اين حرفهايي كه بهت زدم؟ زن خم شد تا به شعلهاي كه ميان دستهاي زمخت و پر موي مرد ميسوخت برسد. به عنوان مثال در هر ثانيه الگوريتم VeriLook مي تواند عمل مقايسه 200000 چهره را انجام دهد. اين دستگاه داراي سرعت و دقت بسيار بالايي در شناسايي و ثبت اثر انگشت است و براي جاهايي كه تردد (ورود و خروج) بسيار بالاست به خوبي كار مي كند. درمرحله دوم سنسور اثر انگشت مي تواند مورد ه ك قرارگيري دكه نتواند داده درست رادريافت كند . ليست قيمت دستگاه حضور و غياب - دستگاه كنترل تردد, ليست قيمت دستگاه ورود و خروج , آخرين ليست قيمت تجهيزات حضور و غياب, تشخيص چهره , اثر انگشتي. پرسش: تفاوت سيستم حضورو غياب با كارت ها و ساعتهاي مخصوص ثبت ورود و خروج سنتي چيست؟ ثبت حضور و غياب و بلافاصله اطلاع والدين ازغيبت و تاخير فرزندشان يكي ديگر از ويژگي هاي مهم نرم افزاراست.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور و غياب
نوشته شده در ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۸:۴۷:۵۸
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

اهداف عملياتي مشخص، باعث ميشوند تكتك كارمندان دربارهي انتظاراتي كه از عملكردشان ميرود، آگاهي كامل پيدا كنند. دستگاه حضور و غياب تيارا داراي 5 كليد عملياتي به صورت لمسي مي باشد. براي مثال براي كاربران Veritime و Aesop، به اشتراك گذاري انتخاب داده ها در محصولات ايجاد شده است. 6- يك تكنيك براي شناسايي بهتر اثر انگشت افرادي كه مشكل يا تأخير در شناسايي اثر انگشت دارند، اين است كه انگشت مورد نظر را دوبار تعريف كنيد. هر گاه سازمان به كاركنان خود و شخصيت آنها احترام و اعتبار بدهد، استعداها و توانايي هاي آنها رشد خواهد يافت؛ زيرا فقط به اين واسطه است كه مي توان دل انسان ها را تسخير كرد. «به عنوان مثال » زماني كه دانش آموزان به هنگام ورود كارت هوشمند خويش را در مقابل دستگاه نشان مي دهد والدين SMS ورود وي را به صورت اتوماتيك دريافت مي نمايند. بعد از اين برنامه مدير را اجرا كنيد تا بانك اطلاعاتي ساخته شود و پس از چند ثانيه دوباره برنامه مدير را باز كنيد.   
 1. پشتيباني از تمامي سيستم هاي عامل


 2.  
 3. 6 كاربر كه از اين موضوع ديدن كرده اند


 4.  
 5. گزارش گيري آفلاين و غير لحظه اي (معمولا در انتهاي ماه)


 6.  
 7. بيمارستان مهر


 8.  
 9. T-18351 اثر انگشتي و كارتي


 10.  
 11. دسترسي به اطلاعات يكپارچه و آناليز شده


 12.  
 13. امكان استفاده در شبكه و قابل استفاده حداقل سه كاربر


 14.  

 

 

بااينحال، بعد از خريد نرم افزار حضور و غياب درونسازماني، هيچگونه پشتيباني مداوم با بهروزرساني نرمافزار دريافت نخواهيد كرد. سلام دوست عزيز؛ دقيقا متوجه نشدم منظورتان آپلود يا ايمپورت است، اما از آنجا كه اصولا ويدئوها در داخل اين نرمافزار ايمپورت ميشوند، اين كار در بخش «مرحله يكم» اين راهنما توضيح داده شده است. اين در حالي است كه اگر عدهاي خارج از گروه بهطور آزادانه مشاركت كنند و تجربياتشان را در اختيار اعضاي گروه بگذارند، بهرهوري كارمندان به طرز شگفتانگيزي تقويت خواهد شد. چند دقيقه قبل از ثبت تردد، انگشت خود را گرم نگه داريد. براي اصلاح و به كارگيري ظرفيت هاي فراوان كاركنان، قبل از هر چيز بايد به آنها احترام گذاشت. عامل دلبستگي و تعلق هر فرد به شغلش، قبل از هر چيز نتيجه طبيعي نحوه برخورد سازمان و مديريت با اوست. يكي از ويژگي هاي اين نرم افزار قابليت تعريف شيفت روزانه عادي به ساده ترين شكل است، به گونه اي كه كافيست مدير شيفت دلخواه روزانه عادي خود را تعريف و به تقويم دلخواه خود اختصاص دهد. اسكنر اثر انگشت يك دستگاه ورودي دادههاي ديجيتالي است كه اثر انگشت انسان را خوانده و آن را به مجموعه تصاوير 2 بعدي و 3 بعدي قابل پردازش در نرمافزار اثر انگشت در حافظه دستگاه حضور و غياب تبديل ميكند. وصل كرده و سوكت را به دستگاه متصل مي كنيم. به دليل سيستم بيومتريكي كه در آن بكار رفته ميزان خطا را كاهش مي دهد. به كمك اين سيستم در زمان ورودو خروج هر فرد، تمامي مشخصات پرسنلي به همراه عكس وي براي ملاحظه مسئول مربوطه بر روي مانيتور نمايش داده مي شود.

۳۲۰ و اقلا ۳ تا ۴ فريم را توليد كند، گرفته مي شود.

پاسخ اين سوال ساده است مي توان از طريق مودم و با استفاده از dmz اين كار را به راحتي انجام داد . اين روش انقلابي محاسبه ساعت كاركرد كارمندان را بسيار ساده تر و سريعتر نمود. در آن زمان ساعت هاي كاري پرسنل به صورت دستي ثبت ميشد و احتمال وجود خطابسيار زيادبود. جهت كنترل تردد و حضور و غياب پرسنل مانند كارت و كلمه عبور مشكلاتي مانند گم شدن، فراموشي و سرقت را به همراه دارد. ۳۲۰ و اقلا ۳ تا ۴ فريم را توليد كند، گرفته مي شود. در اين ماژول ، بوسيله تكنيك هاي بينايي 1 ، تصاوير چهره نرمال سازي مي شوند و اگر نياز بود ، براي افزايش كارائي تشخيص سيستم بهبود مي يابند. در سيستم هاي تشخيص چهره نيز روش هاي مختلفي براي جعل و تقلب وجود دارد. برخي سيستم هاي ضعيف را مي ­توان تنها با داشتن عكسي از فرد موردنظر فريب داد.

جالب است بدانيد كه دستگاه حضور و غياب و كنترل دسترسي ZK Fk 900 قابليت اتصال به شبكهاي و مشاهده اطلاعات به صورت آنلاين را دارد و ميتوان اطلاعات آن را به كمك پورت usb انتقال داد. كيفيت بالا در اسكن اثر انگشت، برخورداري از استانداردهاي بين المللي و تكنولوژي تأييد شده به عنوان سيستم احراز هويت در پروژههاي نظامي و شناسايي ملي از مهمترين ويژگيهاي اين برند است. امكان دوم: اگر ادمين و مسئولين سيستم حضور و غياب اجازه دهند، اين امكان براي مشتري و كارمندان فراهم مي شود كه بتوانند يك تردد آخر خود را ويرايش نمايند و يك تردد جديد براي خود ثبت كنند. هر دانش آموخته مي تواند در بازه زماني غير كارتزني، با نگه داشتن كارت هوشمند خود مقابل دستگاه حضور و غياب كارنامه روزانه خويش را مشاهده نمايد. كاربراني كه در شبكه خارجي( اينترنت) قرار دارند صرفاً به هاستي كه براي dmz طراحي شده دسترسي پيدا مي كنند نه به شبكه داخلي .

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور غياب چيست
نوشته شده در ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۹:۳۲:۲۲
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

اين شركت با استفاده از جديدترين تكنولوژي ها ، تجهيزات روز و با به كارگيري كادري مجرب و نوآور كيفيت محصولات خود را روز به روز بالاتر برده و به مشتريان خود عرضه مي نمايد. دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشتي همواره يكي از پر فروش ترين دستگاه هاي حضور و غياب مي باشد و تكنولوژي آن به 10 سال نيز مي رسد. امكان تعريف رمز براي هر اثر انگشت يا كارت در اين دستگاه حضور غياب وجود دارد. بنابراين جلوگيري از هك شدن به اين روش، بيش از همه به خود دستگاهي بستگي دارد كه اثر انگشت را در آن ذخيره مي كنيد. پارامترهاي كاركرد كاركنان شامل : ميزان كاركرد ، غيبت ، مرخصي ، مأموريت و اضافه كاري مي باشد كه توسط سيستم حضور و غياب ثبت ومحاسبه مي گردد . با بهره مندي از دستگاه كنترل تردد به عنوان ثبت حضور و غياب، كارمندان مي توانيد از همراه داشتن كارت و حفظ كلمه عبور خلاص شويد و در بلند مدت افزايش كارايي كارمندان فراهم گردد. يكي از اين روش ها كه در انواع دستگاه ها و مكان ها از سازمان هاي بزرگ گرفته تا حتي گوشي همراه و لپ تاپ ها از آن استفاده مي شود روش احراز هويت از طريق اثر انگشت است. كليه تجهيزات دياكالا داراي گارانتي معتبر بوده و خدمات پس از فروش تجهيزات از طريق دياكالا ارائه خواهد شد. داراي sedentary reminder كه در صورت واقع شدن در يك حالت براي مدت طولاني به شما هشدار مي دهد. براي مثال فيسبوك اخيراً از يك ويژگي جديد رونمايي كرده است كه با فناوري تشخيص چهره، به كاربران در مورد بارگذاري تصويري كه متعلق به آنها است، توسط ديگران هشدار ميدهد.

 • گيت كنترل تردد سه اهرمي | Tripod Turnstile gate
 • امكان نمايش و تغييرات پس زمينه به سليقه كاربر
 • قابليت برنامه ريزي دستگاه كنترل تردد توسط خود دستگاه
 • الگوريتم طبقهبندي را آموزش دهيد
 • 2- قفل مگنت
 • 2- روشهايي بر پايه ي ظاهر

اگر يك هكر موفق به ثبت تصويري از اثر انگشت شما شود در واقع كليد دستيابي به اطلاعات شما را به راحتي به دست آورده است و هك رمز اثر انگشت انجام ميشود. اگر از لحاظ برند بررسي كنيم، برندهاي داخل كشور در حدود ۳ مورد هستند كه همگي محصولات آن ها جزو دستگاه هاي ارزان قيمت به شمار رفته و زير ۳ ميليون تومان قيمت دارند. اين راه در واقع به معني به دست آوردن اثر انگشت به روش هايي كه پيش از اين گفته شد و سپس ايجاد دوباره آن براي عبور از اسكنر است. بنابراين نيازي به ثبت دوباره اثر انگشت كاربر در حافظه آن دستگاه ها نيست. 1. كاربران: در اين گزينه امكان تعريف كاربر جديد وجود دارد. امكان ثبت مجوز اضافه كاري مورد استفاده در سازمانهايي كه قبل از انجام اضافه كار ، كسب موافقت مدير مربوطه الزامي است. قبل از استفاده از هر اسكنر اثر انگشت بهتر است راجع به آمار ويژگي نرخ پذيرش اشتباه (False Acceptance Rate) آن تحقيق كنيد.

دستگاه كارت ساعت زني

اما اگر گوشي شما از اين ويژگي پشتيباني نمي كند نگران نباشيد برنامه هايي وجود دارند كه مي توانيد از آنها براي قفل چهره اندرويد استفاده كنيد. اگر ورودي غيرارادي باشد يا نزديك به قالب نباشد، نتايج خوب نيست. يكي ديگر از نقاط ضعف اين اسكنرها اين است كه اگر زير شيشه يا هر چيز ديگري قرار بگيرند كارايي خود را از دست ميدهند. محاسبه اين زمان از دست رفته و نحوه تاثير آن با روش قديمي مديريت زمان غيرممكن است. دستگاههاي پيشرفته حضور وغياب موجود در بازار اين امكان را براحتي و با كمترين هزينهها در اختيار مديران قرار مي دهند . اكثر دستگاههاي گشت و نگهباني مجهز به كارتخوان بدون تماس بوده و قادر به شناسايي و خواندن انواع تگ ها و كارت هاي بدون تماس (RFID) مي باشند. اين نرخ در واقع درصد موفقيت يك اثر انگشت تقلبي را در ورود به سيستمي كه از اين اسكنر استفاده مي كند نشان مي دهد. 1- عدم دسترسي به شركت سازنده: نرم افزار تشخيص چهره حاضر ساخت يك شركت خارجي بوده كه بدليل وجود مساله تحريمها به هيچ عنوان پاسخگوي مشكلات احتمالي نيست. علامت تيك سبز رنگ در كنار هر آيتم نشان دهنده اجازه دسترسي به آن و علامت تيك سبز كمرنگ دركنار هر آيتم نشان دهنده عدم دسترسي به آن ميباشد.

دستگاه حضور غياب اثر انگشت

ابتدا كد و نام موردنظر خود را درج نموده سپس از پنجره سمت چپ گزينههاي موردنظر خود را علامت زده و در انتها كليد ذخيره را ميزنيم. با كليك روي علامت بعلاوه موارد دسترسي هرآيتم در اختيار ما قرار ميگيرد كه با دو بار كليك ماوس روي هر آيتم، انتخاب يا عدم انتخاب آيتم انجام ميگيرد. سيستم حضور و غياب با استفاده از تكنولوژي تشخيص چهره مي تواند با دقت گزارش حضور، عدم حضور و اضافه كاري را با فرآيندي سريع و دقيق شناسايي كند. درسطوح دسترسي امكان تعريف دسترسي يا عدم دسترسي كاربر به صورت مشاهده، ويرايش، حذف، اضافه، ذخيره، به روزرساني، بازخواني، اجراكردن، نمايش، ايجاد، جديد، دريافت از، بازكردن، ارسال به، چاپ و گزارش وجود دارد. سه گزينه پركاربرد درخواست مرخصي، درخواست مأموريت و درخواست جابجايي شيفت، در بالاي نمودار وجود دارند كه به راحتي مي­توان هر كدام از اين سه عمليات را، در صورت نياز انجام داد.

دستگاه اثر انگشت

پارامترهاي كاركرد كاركنان شامل : ميزان كاركرد ، غيبت ، مرخصي ، مأموريت و اضافه كاري مي باشد كه توسط سيستم حضور و غياب ثبت ومحاسبه مي گردد . سيستم حضور و غياب براي نظارت و مانيتور كردن ساعات كاري، مرخصي ها، مأموريت ها و همه امور زماني پرسنل است. دستگاه حضور و غياب TSP450 يك ساعت حضور و غياب توليد ايران با بهره گيري از سنسور سوپريما و طراحي زيبا و منحصر به فرد ايران مي باشد. ، بر روي اين دستگاه ها از چراغهاي LED يا بوق (Buzzer) استفاده مي شود. اسكنرها فقط به تصويري ساده از اثر انگشت شما و خط هاي روي آن نياز دارند تا اجازه دسترسي به اطلاعات را صادر كنند. يك اسكنر خوب در هنگام ذخيره سازي تصويري از اثر انگشت بايد آن را رمزگذاري كند. متاسفانه اين شيوه هك به گونه اي است كه راه مستقيمي براي اجتناب از آن وجود ندارد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۹:۰۸:۲۷
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

اين ويژگي كاركنان را قادر مي سازد تا از راه دور ساعت ها را به طور مداوم و به صورت ساعت بگذرانند. بسياري از سيستم هاي زمان و حضور و غياب به شما اجازه مي دهد تا ببينيد كه چه مقدار وقت كاركنان براي پروژه ها يا مشاغل يا در مكان هاي خاص صرف مي شود. اين روند را به صورت اتوماتيك انجام مي دهد و باعث مي شود كه كارفرمايان خاطري آسوده داشته باشند، در حالي كه كاركنان خود را در محل و يا خارج از محل شركت مي دانند. در چنين حالتي يك مشاركت برابر بين دو طبقه مجاور تصور كرده و بزرگي را به 2 بخش تقسيم ميكنيم. دستگاه حضور غياب تشخيص چهره RF800 داراي دو سنسور تخصصي براي شناسايي اثر انگشت دارد. تحول اساسي دستگاه حضور و غياب در قابليت اتصال اين سيستم ها به شبكه و كامپيوتر بود كه دو كاربرد مهم را فراهم آورد. آزمايش اول: كد مربوط به اين بخش را مي توانيد از اينجا دريافت كنيد. دستگاه FaceStation 2 با استفاده از اختراع IR روشنايي سوپريما در حال حاضر محدود عملياتي تا 25.000 لوكسي نوري را دارا مي باشد كه در حدود 5 برابر بالاتر از ميانگين محدود عملكرد روشنايي در اين صنعت مي باشد . ابعاد دستگاه كنترل تردد RF800 برابر با ۱۵۰ × ۱۶۱ × ۱۰۹ ميلي متر اشاره كرد.

 

نرم افزار مديريت كلاس و حضور و غياب رايگان

 

گفتني است ابعاد بدنه اين دستگاه 190.8 × 85 × 103ميلي متر مي باشد. صفحه نمايش ۴ اينچي لمسي بوده و داري تقويم هجري شمسي است. اين محصول كه از صفحه نمايش رنگي 2.4 اينچي بهره مي برد، داراي سخنگو و منوي فارسي و تاريخ شمسي نيز هست. در سوي ديگر، آيفون 10 به هيچوجه به ماكت اجازه نداد تا قفل دستگاه را باز كند؛ چيزي كه البته از ناچ بزرگ اين گوشي و سنسورهاي فراواني كه در آن جاي گرفته است، انتظار ميرفت. همچنين دوربين داخلي اين دستگاه به عنوان يك مورد انتخابي مي تواند از كاربران عكس تهيه كند تا امنيت مجموعه را بالاتر ببرد. اين همچنين مي تواند بينظمي را نسبت به كارگران و كاركنان شما كه ممكن است نياز به راهنمايي دارند، ارائه دهد. خصوصيات فوق العادهدستگاه حضور غيابدوربين دار Nac 5000 نيتجن، آن را به يكي از پرفروش ترين ساعت حضور غياب و سيستم كنترل تردد در جهان تبديل كرده است!

 

ساعت حضور و غياب جهان گستر

 

با كليك دكمه «ثبت»، در صورت معتبر بودن اطلاعات وارد شده، الگوي كاري جديد ذخيره شده و به فرم «الگوي كاري» بازمي گرديم. با كليك بر دكمه «ثبت» اطلاعات روز كاري ذخيره شده و به فرم «الگوي كاري» و پيش نمايش محدوده تعيين شده به صورت شكل 12 بازمي گرديم. 5. در فرم باز شده قادريد هر كدام از اطلاعات پرسنلي را ويرايش و در نهايت دكمه "ثبت" را كليك نمائيد. و باعث مي شود ديد باز تري نسبت به زمان حضور كاركنان خود داشته باشد. از طرفي در مدارس نيز ، نظارت و كنترل سخت و پرزحمت بر رفت و آمد دانش آموزان به ويژه در حجم بالا ، از معضلاتي است كه معاونين را هميشه درگير خود نموده است. اين روش ها براساس دانش قبلي در مورد مسئله ، چهره را در تصوير شناسايي مي كنند.يك مثال در اين مورد روش هايي براساس Template ها است. اين موضوع باعث مي شود كه پس از تغييررات چهره نظير استفاده از عينك، تغيير آرايش ريش و صورت بدون هيچ گونه مشكلي شناسايي چهره انجام گيرد. وجود صفحه كليد لمسي باعث مي شود كه كاركرد آن براي كاربر بسيار ساده انجام گيرد.

 • جاجايي پرسنل را از طريق Geo-Location و Geo-Fencing مانيتور كند
 • ابزارهاي موضوع
 • قيمت مناسب و اقتصادي
 • 4- ساعات كار، تعطيلات و مرخصي ها
 • مشاهده ورود و خروج كاركنان از طريق notification در لحظه
 • امكان تعريف الگوهاي كاري براي هر گروه يا هر پرسنل
 • استفاده آسان

اين ويژگي در درجه اول براي تخمين هزينه و كار براي پروژه هاي آينده مورد استفاده قرار مي گيرد. گفتني است ظرفيت تردد براي اين محصول تا 100000 بار مي باشد. يكي از بارز ترين خصوصيات انواع دستگاه حضور و غياب امكان تبديل اطلاعات ورودي آن به فايل اكسل (يا ديگر فرمت ها) و ارسال آن به سيستم نرم افزاري حقوق و دستمزد است. در اين بخش دانلود مقاله آشنايي با روش ها و الگوريتم هاي تشخيص چهره را آماده كرديم كه به زبان فارسي در قالب ۵ فصل و ۷۸ صفحه به صورت فايل PDF تهيه شده است. دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي بعد پنجم ProBio قادر است تشخيص هويت را در كوتاهترين زمان ممكن انجام دهد. صرفه جويي در زمان و كاهش بيماري: زماني كه بيماري هايي مانند سرماخوردگي و ويروس ها در بين كارمندان گسترش پيدا كند مي تواند حضور كارمندان در محل كار را كاهش دهد. نكته : منظور از بيومتريك تكنولوژي ذخيره سازي مشخصه هايي مانند اثر انگشت، قرينه چشم و… در سيستم هاي كامپيوتري به منظور انجام پردازش هاي ديجيتال گفته مي شود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 سنسور هاي اثر انگشت - دستگاه حضور و غياب
نوشته شده در ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۵:۱۵:۲۱
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

با نرمافزار حضور غياب ارزشيابي عملكردي كاركنان نيز ممكن مي شود. نرمافزار حضور غياب يكي از برنامههاي مدرن مديريتي است كه امكان كنترل يكپارچه پرسنل و اعضا را به مديران ميدهد و مديران نيز ميتوانند بر اساس گزارشات آن به ارزشيابي عملكردي كاركنان خود بپردازند. طرف از رو ميرود. ميخواست برود گفت برو قدر خانمت را بدان هر ماه دارد يك بچه برايت ميرود ها! گفت حالا اين مدير اصلاً نگاه نميكند اينقدر آدم با حيايي است، ما هم كه گرفتار هستيم آن پول را شير خشك و اينها، حالا شير خشك را من اضافه ميكنم، برويم يك دفعه ديگر هم بگوييم. اين در حالي است كه نرمافزارهاي حضور و غياب به صورت برخط پشتيباني ميشوند. اكثر آدمها اينجوري هستند، اكثر آدمها اصلاً خوب ميشوند. گروههاي مختلف كالا مانند كالاي ديجيتال، لوازم خانگي، لوازم شخصي، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمي با تنوعي بينظير در ديجيكالا عرضه ميشوند. دو شركتي كه سوابق درخشاني از همكاري با يكديگر به جاي گذشته اند.   
 1. ذخيره اطلاعات در فضاي اختصاصي مراكز داده امن


 2.  
 3. امكان تعريف چارت سازمان و ارگان به صورت درختي


 4.  
 5. اگر طبقهبندي دوم مثبت باشد، به طبقهبندي سوم ميرويم


 6.  
 7. 10-1 - شرايط ماموريت


 8.  
 9. سيستم كنترل تردد سازماني | Organization Access Control


 10.  
 11. طراحي زيباي ارگونوميك


 12.  

 

 

نرمافزار حضور غياب از هوشمندي بسيار بالايي برخوردار است و ميتواند نسبت به نشانههاي مختلفي عكسالعمل نشان دهد. ژلاتين هاي ساخته شده انواع مختلفي دارد كه بسته به نياز شما طراحي و ساخته مي شود. نرمافزارهاي حضور و غياب نيز به روشهاي مختلفي از تقلب جلوگيري ميكنند. از طرفي نيز با كاهش مصرف كاغذ، كمك شاياني به حفظ محيط زيست مي گردد. در اين بخش شما مي توانيد زنگ ها را به صورت تك زنگ نيز مشخص نمائيد و همچنين مي توان تعداد زنگ ها و ساعت هاي آن ها را بدون هيچگونه محدوديتي تعيين نمود. طول عمر اين دستگاه نسبت به نمونه هاي مشابه بسيار طولاني تر است و علت آن عدم تماس مستقيم با كاربر و كاهش احتمال هرگونه آسيبي مي باشد. ما با شما تماس مي گيريم. رئيس كارخانه شما چيكار كن؟ گفت: “ها كن ببينم. خوزه گفت: “ امشب خوشگل شدهي، شازده. زن گفت: “ همينه كه ميگم، پليس تو رو ميشناسه، يعني ميگم هرچي بگي، چون و چرا نميكنه. چون ممكن است نياز داشته باشي.

نرم افزار تشخيص چهره

اگر بخواهيم به يكي از بهترين دستگاههاي برند Integrated Biometrics اشاره كنيم، بدون شك بايد از دستگاه Kojak نام ببريد كه براي اسكن از سر تمامي انگشتان دست قابل استفاده است. اين بهتر شد از آن روش سگ پائولف كه شرطياش ميخواستي بكني. ساعت تازه شش ضربه نواخته بود ومرد ميدانست كه مشتريهاي هميشگي تا پيش از ساعت ششونيم پيدايشان نميشود. فعاليت هر واحد اقتصادي نيازمند حضور پرسنل مي باشد و طبعا وجود پرسنل هم مستلزم هزينه حقوق خواهد بود. در واحدهاي اقتصادي مختلف، فرم ها و روش هاي متفاوتي (دستي / الكترونيكي) براي ثبت كاركرد پرسنل به كار مي رود كه شامل اطلاعات كاملي از ميزان كاركرد و چگونگي آن براي هر فرد مي باشد. معمولاً اين نرمافزارهاي به سيستمهاي مديريتي وصل هستند و مدير شركت يا سازمان بهراحتي ميتواند به اطلاعات فعاليتي كاركنان خود دسترسي داشته باشد. همچنين اين نرمافزار نتايج هفتگي، ماهانه و سالانه را ميتواند بهصورت آناليز شده در اختيار مديران يا مسئولين ارشد بگذارد. از اين جهت ضرورت استفاده از ابزاري ساده براي مديريت حضور و غيابها براي مديران اهميت بسياري دارد.

دستگاه تشخيص چهره

در كسب رضايت مشتريان ، كيفيت خدمات پس از فروش ارزش بالاتري نسبت به ارائه خود محصول دارد و بهترين تبليغ براي فروش بيشتر محصولات است. امتياز ويژه اين دستگاه ارائه گزارش تردد بدون نياز به نصب نرم افزار مي باشد كه بر روي Excel اجرا مي گردد. بهره گيري از نرم افزارهاي تحت وب راهكاري مناسب جهت بهينه نمودن فعاليتهاي سازماني به ويژه در مجموعه هاي بزرگ مي باشد. پس از اتمام كار، به شما گزينهاي براي بهبود تشخيص چهره از طريق اسكن دوباره داده ميشود. 20 سانتيمتر در داخل بالميل توسط سيمان سفيد سنگ فرش ميشود. تن در ساعت سنگ شكن سيمان در . با استفاده از ساعت حضور و غياب تشخيص چهره AC7000 ديگر نيازي به حفظ و بهيادسپاري كدها و رمزها براي كنترل تردد نيست و فرد به راحتي مي تواند فقط با چهره خود وارد پروسه احراز هويت شود. اكنون كه از پايه و اساس آگاه شديد، ميتوانيد آماده تصميمگيري دربارهي اين باشيد كه كدام سيستم حضور و غياب برايتان مناسب است. شناسايي هويت افراد با استفاده از تصاوير چهره نياز به همكاري فرد ندارد، به همين دليل اين روش، از نظر امنيتي بسيار مناسب است. پليس بايد يك پايگاه داده تشخيص چهره ميساخت و به اين منظور يك كاربر انساني بايد مجموعهاي از نقاط كليدي مثل مردمك يا گوشهي چشم را روي تصوير چهره هر سوژه مشخص ميكرد. مثلا در دستگاههاي كارتي امكان دارد همكاران براي يكديگر ورود يا خروج ثبت كنند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 نرم افزار حضور و غياب نانوتايم
نوشته شده در ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۰۹:۴۹:۰۰
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

بنابراين اگر ميخواهيد دوستان مشترك خود را پيدا كنيد يا اينكه فعاليت دوستان خود را زير نظر بگيريد، اين ترفند اينستاگرام به كمك شما ميآيد. اگر از فيلترهاي اينستاگرام و ابزارهاي ويرايش آن خوشتان ميآيد ميتوانيد بدون اينكه عكسهاي خود را در اينستاگرام منتشر كنيد از اين امكانات استفاده كنيد. دستگاه هاي حضور و غياب هميشه در مكان ثابتي قرار گرفته و از اين رو توانايي جابجايي براي مشاغلي كه عمدتا محل انجام آن در محيط بيرون از اداره مي باشد، مشكل خواهد بود. ابتدا فرمول كلي نمايش مشترك كرنل با طبقه بند كارامد معرفي مي گردد. نوع ارتباط با دستگاه حضور و غياب جهت خواندن ترددها ، يكي ديگر از مواردي است كه بايد بهنگام خريد توجه داشته باشيد و با امكانات و بستر ارتباطي شركت خود تطابق دهيد. ” ناگهان ايستاد، رو به زن كرد: “ميدوني كه من برات ميميرم. زن گفت: “بستگي به تو داره. از لحاظ امنيت، دستگاه تشخيص چهره و دستگاه اثر انگشت به مراتب امن تر از دستگاه ساعت زن كارتي هستند. اين برنامه ها ممكن است شامل همان ساعت كاري هر روزه، يا ساعات متفاوتي در روزهاي گوناگون هفته باشند.

نرم افزار ورود و خروج

مزيت برنامههاي تحت وب در اين است كه كاربر نيازي به دانلود برنامه يا نرم افزار مخصوصي ندارد. سپس، عكسهايي كه قصد مخفي كردنشان را داريد انتخاب كنيد و در نهايت Hide From Profile كه در قسمت پايين صفحه قرار دارد را انتخاب كنيد. براي اين كار به قسمت Options (علامت چرخدنده در آيفون و آيپد و علامت ۳ نقطه در اندرويد) در صفحهي پروفايل خود برويد. سپس روي علامت ۳ نقطه بالاي صفحه بزنيد و روي Tagging Options كليك كرده و سپس Add Manually را انتخاب كنيد. براي انجام اين كار روي آيكون قلب در نوار منوي پايين اينستاگرام كليك كنيد. پيامك هاي غيبت يا عدم كارتزني به صورت اتوماتيك و هوشمند براي والدين ارسال مي گردد. نتيجه ي مقايسه ميتواند مثبت يا منفي ( True/False ) باشد. كارنامه هاي مستمر زيبا و جذاب براي دانش آموزان مدارس ابتدايي به همراه نمودارهاي مقايسه اي و رشد دانش آموز. گروه طلاي نرم تجربه اي موفق را در عرصه هوشمندسازي مدارس با ارائه ايده هاي خلاق و منحصربفرد را به ويژه در مدارس ابتدايي گذرانده است.

 • امكان تعريف شيفت هاي چرخشي
 • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically
 • 7- تسلط بيشتر بر مديريت مجموعه و فرآيند حضور و غياب
 • مبتني بر Net framework 4.0
 • همگامسازي با موقعيت جغرافيايي
 • نيازمندي هاي عملياتي و كيفي
 • محاسبه دقيق كاركرد پرسنل

گرفتن اطلاعات; عمودي آسياب سنگ زني,آسياب , ويژگي هاي آسياب چكشي، سنگ زني مركز توپ , اجزاي يك آسياب . ويژگي دو مستطيلي به تفاضل بين مجموع مقادير پيكسلها درون نواحي مستطيلي ميپردازد و به طور عمده براي تشخيص لبهها (در تصوير زير a و b) استفاده ميشود. براي اينكه ترس خودتان را از بين ببريد ميتوانيد گوشي خود را در حالت پرواز يا Airplane Mode قرار دهيد تا دسترسي اينترنت آن قطع شود. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور و غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان … دفتر حضور و غياب را امضا كرده و از روي اين يادداشتها ورود و خروج افراد محاسبه ميشدند. بعضي از دستگاههاي ساعت زني بجاي مهر كردن زمان حضور و غياب، از كارتهاي سوراخ دار پانچي استفاده ميكردند. سنگ شكن سنگينتن در هر ساعت استفاده مي شود. در اين مرحله شما لينك هاي دانلود نرم افزار اندرويد و اي او اس ، اتنسي را مشاهده مي كنين و مي تونين آن ها را براي پرسنل خود ارسال كنين.

در ادامه ي صفحه قابليت هاي نرم افزار موبايل اتنسي براي شما كامل نوشته شده و همچنين يك آموزش كاربري نوشته شده . دسترسي: نرم افزار حضور و غياب كسرا با داشتن نسخه موبايل دسترسي آسان به پرسنل در هر مكان و زمان را فراهم مي نمايد. در اين لحظه اينستاگرام ارور ميدهد كه نتوانسته عكس را منتشر كند، اما نسخه ويرايش شده آن عكس در گالري تصاوير گوشي ذخيره شده است. در صورتي كه دانش آموز يا پرسنل تا موقع مقرر در نرم افزار در مدرسه كارت نزنند پيامك غيبت و يا عدم كارتزني ارسال خواهد شد. همچنين معلم در سر كلاس مي تواند در تبلت يا سيستم كلاس ليست حضور و غياب امروز را ببيند چرا كه كارتزني بچه ها به صورت اتوماتيك در دفتر نمره الكترونيكي معلم بارگذاري مي شود. اين دستگاه ها بدون ژلاتين مي باشند كه در صورت نياز شما مي توانيد مهر خود را همراه با ژلاتين سفارش دهيد. البته لازم به ذكر است كه عكسها زماني كه گوشي در حالت پرواز باشد بارگزاري نميشوند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۱۲:۵۲:۱۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

دستگاه حضور و غياب كارابان ابزاري است بسيار سودمند جهت مديريت تردد و عملكرد پرسنل و همچنين محاسبه حقوق و دستمزد ايشان كه هم براي كارفرمايان و هم پرسنل، مزاياي بسياري را به همراه دارد. در صفحه اصلي دستگاه حضور و غياب ، اطلاعاتي شامل روز، تاريخ و ساعت و علائمي قابل روئيت است. تلاش كنيد تا صورت را در جلوي محصول جهت دهي نموده و تا حد امكان آن را صاف نگه داريد. همچنين در هنگام ثبت هر تردد، دستگاه يك عكس به صورت خودكار ذخيره مي كند و اين عكس ها در آينده قابليت دسترسي و بازخواني دارند. برند Lumidigm به عنوان يك زيرمجموعه از شركت بزرگ HID Global (معرفي برند توليد كننده چاپگر كارت PVC) شناخته ميشود كه به عنوان يكي از ارائه دهندههاي پيشرو در زمينه احراز هويت بيومتريك امن و قابل اعتماد مطرح شده است. تشخيص هويت و صدور مجوز از روي اثر انگشت يكي از سادهترين و پركاربردترين روشهاي تشخيص هويت است براي خواندن اثر انگشت، سيستمهاي زيادي كه از فناوريهاي گوناگون بهره ميبرند، وجود دارد. سنسورهاي اثر انگشت مربوط به اين برند تكنولوژي چند رسانهاي تصوير برداري استفاده ميكنند كه در شناخت افراد و تشخيص هويت آنها بسيار مهم است.

 

شوتي چيست و ماشين هاي شوتي در جادهها چه ميكنند؟

 

بيشتر دستگاههاي حضور و غياب امروزي بصورت تركيبي از دو يا چند تكنولوژي رمز-كارت با اثر انگشت و تشخيص چهره به بازار عرضه مي گردد كه اين دستگاهها گرانترين دستگاههاي حضور و غياب موجود در بازار مي باشد. مكانيزم ثبت تردد در اين دستگاهها استفاده از خصوصيات منحصر به فرد انساني (اثر انگشت و خصوصيات چهره ) است كه امكان تقلب در آن وجود ندارد. معمولا اين سري از دستگاههاي ثبت تردد همزمان داراي سنسور حساس به اثر انگشت هم هستند. DS-K1104MK از سري دستگاه هاي كارت زن هايك ويژن است. آمار نشان ميدهد كه تعداد زيادي از كاركنان براي ثبت ورود/خروج خود تقلب ميكنند يا ورود/خروج آنها به صورت صحيح ثبت نميشود. شوتي چيست و ماشين هاي شوتي در جادهها چه ميكنند؟ قصد دارد تا بهترين هاي بازار را با قيمت مناسب و كيفيت برتر ارائه كند وگرنه امروزه دهها برند ساعت هوشمند در بازار ايران فعاليت ميكنند. آنها مي باشند يعني ديگر نيازي به حضور و غياب مجدد معلم در سر كلاس نيست . بديهي است كه از اسپيكر اين ساعت به اندازه يك اسپيكر كوچك انتظار داشته باشيد. از جمله گجت هاي پوشيدني مي توان به ساعت مچي هاي هوشمند اشاره نمود. گيت هاي كنترل تردد به منظور حفظ امنيت و ايمني افراد يك مجموعه يا سازمان ساخته ميشود.

حفظ زمان دقيق: بهترين دستگاه هاي حضور و غياب كارفرمايان را مطمئن مي سازد كه براي زمان واقعي كار پرداخت مي كنند و نه ساعت هايي كه براي كار برنامه ريزي شده است. اين دستگاه بيش از ثبت زمان ورود و خروج كاركنان كارايي دارد. سازگاري با موبايل: از آنجايي كه بسياري از كاركنان و مديران خارج از دفتر كار مي كنند؛ دستگاهي را لازم داريد تا با دستگاه هاي متحرك سازگار باشد. در حقيقت اگر كسي سعي كند از طريق اثر انگشت وارد منوهاي دستگاه شود، دستگاه با سيستم آژير، هشدار خواهد داد. دستگاه حضور و غياب G2 داراي جديدترين سنسور اثر انگشت به نام Silk ID بوده كه توسط كمپاني ZK توليد مي گردد. اين به اين معني است كه شما پس از اطمينان از انجام صحيح پروژه خود وجه را آزاد خواهيد كرد. همراه دستگاه دو نرم افزار حضور غياب رايگان و حقوق دستمزد ارائه مي شود كه پردازش اطلاعات و تردد ها را با توجه به الگوي كاري كه تعريف مي كنيد انجام مي دهد. براي تخصيص الگوي كاري تعريف شده (جهت تعريف الگوي كاري به الگوي كاري جديد مراجعه نماييد) به يك فرد خاص، دكمه «تخصيص فردي» را كليك نماييد. برخلاف سيستم هاي on-premises ، همه ي به روز رساني ها و پشتيباني نرم افزار شامل هزينه هاي ماهيانه مي شود. با ما همراه باشيد؛ در اينجا از تمام مواردي كه بايد درباره دستگاه هاي حضور و غياب بدانيد و نكاتي كه بايد در انتخاب اين نرم افزار مورد توجه قرار بدهيد؛ گفته مي شود.

 • امكان تعريف زمان براي برنامه هاي خاص
 • محدوده مجاز اضافه كار آخر وقت از ساعت 12:00 تا ساعت 18:00
 • امكان نگهداري مادام العمر كليه ترددهاي ثبت شده
 • 12 ساعته، چرخشي ساعتي و ... به تعداد نامحدود
 • 4-3 شيفت كاري سه نوبته
 • دسترسي آسان به اطلاعات
 • معابر نيويورك به سيستم تشخيص چهره مجهز ميشوند

ثبت تردد در دستگاههاي كارتي در كمترين زمان انجام مي گيرد اما در دستگاههاي رمزي چند ثانيه صرف ورود رمز مي شود. تمام زمان ها كه به صورت الكترونيكي جمع آوري شده، محاسبات به روي آن ها انجام مي شود. هر كاربر بر روي كامپيوتر خود و از طريق شبكه به سرور متصل شده و بنابر سطح دسترسي تعريف شده، مي تواند به قسمتهاي مشخص و مرتبط با خود دسترسي داشته باشد. گيت كنترل تردد قابليت استفاده به عنوان دستگاه حضور و غياب را نيز داشته و با نصب دستگاه ورود و خروج بر روي گيت از طريق رله دستگاه با گيت ارتباط گرفته و اجازه تردد افراد داده مي شود. دستگاه هاي on-premise بر روي سرور محل كار نصب مي شود درحاليكه سيستم هاي ابري توسط ارائه دهنده سيستم حضور و غياب شما و به صورت آنلاين در دسترس هستند. خصوصيات فوق العاده اين محصول، آنرا به پرفروش ترين ساعت حضور و غياب و سيستم كنترل تردد در جهان تبديل كرده است !

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 كارخانه سنگ شكن سنگ زني طلا 5 تن در ساعت
نوشته شده در ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
ساعت : ۱۰:۰۸:۴۰
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

اين محصول يكي از بهترين انواع دستگاه حضور و غياب چند منظوره ساخت شركت بعد پنجم مي باشد. قيمت دستگاه هاي حضور و غياب بسيار متغير است و در اين راستا نيز براي از سودجويان اجناس چيني اين محصول را با قيمت هاي بيشتر تحت عنوان كيفيت بهتر به دست مشتري مي رساند. همچنين در بحث امنيت اين دستگاه داراي تأييديه از سازمان FBI بوده و انتخاب بسيار مناسبي است. وظيفه اصلي دستگاه حضور و غياب در ابتداي اختراع آن، تنها افزايش سرعت و دقت در در كنترل مجموعه هايي بود كه داراي پرسنل زياد هستند. سرعت تشخيص، دقت و امنيت بالاي اين دستگاه از ويژگي هاي كليدي آن است. به علاوه دستگاه قادر است اطلاعات مربوط به تردد كاركنان را به صورت خودكار به سرور (Push)، كارت خوان HID، ماژول داخلي Wi-Fi و ماژول داخلي G3 ارسال كند. اين هاست بعد از دريافت اين ترافيك ها آن ها را به سمت شبكه عمومي يا اينترنت هدايت ميكند سپس پاسخ ترافيك ها را براي كاربر داخلي ارسال ميكند.

 • مرخصيها را مديريت كند
 • پشتيباني از شيف هاي گردشي
 • گيت كنترل تردد الكترونيكي شيشه اي (11)
 • سنسورهاي نوري

نكته ديگر اين كه مي توان اطلاعات تردد را به طور خودكار به سرور ارسال كرد. در مورد حافظه اين دستگاه نيز مي توان به فلش 256MB و رم 64MB اشاره داشت. از ديگر امكانات اين دستگاه بايد به قابليت تعريف 10 نمونه اثر انگشت براي هر نفر اشاره داشت. بنابراين امكانات متنوعي به مانند دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره به دستگاه هاي حضور و غياب افزوده شد تا سرعت، دقت و راحتي بيشتري براي افراد و سازمان ها ارايه شود. امكان اعمال سهميه مرخصي و شروط موثر بر آن مانند تعطيلت حين مرخصي و سقف كسر كار و غيره . قابليت هايي مانند امكان تعريف دو سطح دسترسي براي كاربران و مديران، برنامه ريزي ساعات كار تابستاني و زمستاني، بروزرساني توسط نرم افزار يا حافظه فلش و دريافت اطلاعات از درگاه شبكه، حافظه فلش و واي فاي وجود دارد. مدل هاي UFace برند ZK نيز مانند ديگر مدل ها داراي روش هاي تشخيص كارت، اثر انگشت و تشخيص چهره هستند كه مي­ توان بصورت همزمان و دوگانه و يا بصورت مجزا و تكي از آن ها استفاده كرد.

دانلود رايگان نرم افزار حضور و غياب

در نهايت با توجه به اولويت هاي خود مانند سرعت تشخيص بالا، امكانات كامل و مجهز بودن، الگوريتم هاي تشخيص قوي و مواردي از اين قبيل، مي­ توانيد گزينه مورد نظر خود را انتخاب نماييد. دستگاه حضور و غياب بعد پنجم MB-906 دستگاهي كامل با قابليت تشخيص رمز عبور، كارت، چهره و اثر انگشت پرسنل است كه به اين ترتيب مي تواند به سادگي زمان تردد را ثبت و كنترل نمايد. در نتيجه خريد دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره و دستگاه هاي بيومتريك تنها انتخاب موجود براي چنين سازمان هايي است. با توجه به مطالبي كه در مورد نحوه عملكرددستگاه حضور و غياب گفته شد، ميبينيم كه عملاً هيچ نيروي انساني در انجام چنين كاري نقشي ندارد و تمامي مراحل توسط يك سيستم هوشمند انجام ميشود. باتري دستگاه Ac-220 كه به UPS مشهور است ، تا هشت ساعت در صورت قطعي برق خم به ابرو نخواهد آورد و در چنين شرايطي از هز گونه هرج و مرج و بي قانوني جلوگيري مي كند.

قيمت دستگاه ساعت زني

دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي بعد پنجم MB-906 داراي 6 كليد عملياتي است كه قادر به تشخيص هويت در كمتر از 0.5 ثانيه است. مقايسه ي دستگاه هاي حضور و غياب تشخيص چهره به ما مشخص مي كند كه كدام يك از دستگاه ها داراي برهي ويژگي هاي ضروري و مورد نياز است؛ و با اين ارزيابي مي توانيد انتخاب خوبي داشته باشيد. قابليت ايجاد پيام هاي صوتي و انگليسي مختلف نيز وجود دارد. پردازشگر ۴ هسته اي در كنار رم ۱ گيگابايتي و فلش ۸ گيگاباتي نيز قدرت پردازش بالايي ايجاد مي­ كنند. ايجاد زمينههاي لازم براي معرفي نسل جديد موسيقيدانان ايران، خلق فرصت اجرا براي . راهنمايي هاي لازم نيز توسط همكاران ما انجام خواهد شد. يكي از رايج ترين فناوري هاي بيومتريك، دستگاه حضور و غياب با اثر انگشت مي باشد كه اين دستگاه ها با كسب و كارهاي سراسر دنيا محبوبيت زيادي به دست آورده اند. يعني ۱۵ بار سريع تر از آشكار ساز هاي state-of-the-art با دقتي بالاتر ، به طوريكه اين الگوريتم يكي از پيشرفته ترين الگوريتم هاي ماشين بينايي در دهه ي گذشته تا به حال بوده است.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]