امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
وبلاگ دستگاه اثرانگشتي
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 59
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3439
 
معرفي دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره AC7000
نوشته شده در ۳۱ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۹:۳۴:۱۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

بعضي از دستگاههاي بيولوژيكي چندين ثانيه زمان براي فرآيند تشخيص اثر انگشت نياز دارند، كه اين زمان منجر به ايجاد صفهاي طولاني كارمنداني كه قصد ورود به شركت را دارند، مي شود. دسترسي آنلاين به سامانه شناسايي چهره، امنيت را بالا برده و در صورتي كه فردي بخواهد سامانه را فريب بدهد و از عكس استفاده كند، اپراتور مي تواند به سرعت موضوع را تشخيص داده و از آن جلوگيري كند. اگر اعتبار يا دورهي ورزشكاران در يكي از رشتههاي ورزشي به اتمام رسيده باشد، سيستم به طور خودكار دسترسي آنها را به تمامي قسمت ها محدود مي كند. بسته به عرض ورودي پاركينگ يا محوطه اي كه قرار است به راهبند مجهز شود مي توان از نوع تك اهرم يا دو اهرمي استفاده نمود. در هر چهره مشخصات چانه، دهان، بيني، چشم و پيشاني، منحصر به فرد هستند. اين موضوع باعث مي شود كه پس از تغييرات چهره نظير استفاده از عينك، تغيير آرايش صورت و ريش بدون هيچ گونه مسئله اي تشخيص چهره انجام گيرد.

اين موضوع باعث مي شود كه پس از تغييررات چهره نظير استفاده از عينك، تغيير آرايش ريش و صورت بدون هيچ گونه مشكلي شناسايي چهره انجام گيرد. سنسورهاي نوري داراي معايبي نظير عدم شناسايي اثر انگشت تقلبي، عدم امكان شناسايي اثر انگشت هاي خيس، چرب، جوهري، كثيف و آلوده هستند كه اين معايب در سنسور هاي پليمري بر طرف شده است. مديران و صاحبان كسب و كار موقعي ميتوانند نظارت درستي بر عملكرد پرسنل خود داشته باشند كه از علم روز بهره ببرند. يكي از اين سيستمها كه بسياري از مشكلات مديران و كارمندان را برطرف ميكند، دستگاه حضور و غياب فراتكنو ميباشد كه هدف آن راحتتر كردن محاسبات حقوقي براي مديران و سهولت براي كارمندان ميباشد. اين مجموعه ورزشي داراي عضويت هاي مختلفي است از جمله مديران و ورزشكاران و خانواده ها و مربيان و كارمندان مجموعه است. بنجاق : همكار ارجمند ؛ سلام و عرض ادب و احترام - در آئين نامه موارد مختلف از جمله زندانيان و بيماران و افرادي كه دست ندارند و معتمد و معرف و مترجم پيش بيني خواهد شد .

رحم تنها حدود سه اينچ طول و دو اينچ عرض دارد، اما در دوران بارداري به سرعت و به طور چشمگيري تغيير مي كند. رباط هايي براي حمايت از رحم وجود دارد كه از بدنه رحم به ديواره لگن و ديواره شكمي متصل مي شوند. رباط معلق و دو عضله كوچك (ايسكووكارنوسي) به همان اندازه كه آلت تناسلي است، به كورا متصل مي شود. در نتيجه با وجود قوانين و بخشنامه هاي مختلفي كه منجر به محدوديت و سختي واردات شده اند، قيمت اين دستگاه ها افزايش يافت. دستگاه حضور و غياب معمولا امكان كار با دستگاههاي كنترل دسترسي را نيز دارد. آيا شما به دستگاههاي كنترل دسترسي نيز نياز داريد ؟ اما انتخاب دستگاه حضور و غياب مناسب و متناسب با نيازهاي سازمان شما، در صورتيكه شما تخصص كافي نداشته باشيد، كار مشكلي خواهد بود. حال با اين پرسش روبه رو مي شويم كه اگر مجموعه ما داراي شيفت چرخشي بود چه كنيم؟   
 • Secure Pin Entry


 •  
 • روند بازار چگونه است؟


 •  
 • تعيين هوشمند شيفت پرسنل بر اساس تردد


 •  
 • دستگاه پلت تسمه اي


 •  
 • امكان محاسبه اضافه كاري در روز تعطيل رسمي


 •  
 • كاربرد فن آوري RFID در مباحث پزشكي


 •  
 • بي نهايت شماره در يك برگ


 •  

 

 

يكي از قابليتهاي دستگاه حضور غياب به همراه اتوماسيون مجموعه ورزشي، استفاده براي گزارشگيري آنلاين باشگاه است. يكي ديگر از قابليتهايي اين سيستم كه شامل دستگاه حضور غياب باشگاه و نرم افزار مديريت باشگاه است، يكپارچه سازي فرآيندهاي كاري مجموعه باشگاه است. دستگاههاي حضور و غياب در تعداد ترددهاي قابل ذخيره سازي محدوديت دارند. چه تعداد شعبه يا موقعيت براي ثبت عملكرد پرسنل در نظر گرفته ايد ؟ پليس بايد يك پايگاه داده تشخيص چهره ميساخت و به اين منظور يك كاربر انساني بايد مجموعهاي از نقاط كليدي مثل مردمك يا گوشهي چشم را روي تصوير چهره هر سوژه مشخص ميكرد. با تغييرات چهره و نور تقريبا ثابت است. در سيستمهاي سنتي اين كار با مشكلات زيادي روبرو بود. دستگاه هاي حضور و غياب سنتي به رايانه نياز دارند. اين روزها دستگاه هاي حضور و غياب جهت كنترل و مونيتور كامل عبورو مرور پرسنل، از الزامات شركت ها ، سازمان ها و موسساتي كه تعداد زيادي پرسنل دارند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۱۰:۲۸:۲۰
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

دستگاه حضور و غياب UF100 سري جديد همين دستگاه ها با اندازه ي كوچك تر و در ظاهري شكيل مي باشد كه به سري UFace معروف هستند. راه هاي تماس جهت كسب اطلاعات بيشتر درباره نمايندگي دستگاه حضور و غياب مشهد چيست؟ نصب و راه اندازي اين دستگاه بسيار سادهتر از ساير دستگاههاي موجود در بازار است و شما تنها بايد چند پورت يو اس بي را به يكديگر وصل كنيد تا از آنها استفاده كنيد. سيستم، روزهاي كاري موجود در الگوي كاري انتخاب شده را با تقويم گروه كاري پرسنل مورد نظر بررسي مي كند. در اين دستگاه حضور و غياب پس از وارد كردن كد پرسنلي از روي كيبورد دستگاه انگشت را بر روي سنسور قرار داده تا در صورت تطابق با نمونه موجود قبلي از آن شماره كد ساعت تردد ثبت شود. بهره مندي از تكنولوژي روز و طراحي پيشرفته امكان توليد دستگاه حضور و غياب با حافظه ي نامحدود را فراهم آورده است.

 

لذا اعلام قيمت دقيق هر دستگاه حضور و غياب، از سوي توليد كننده براي مصرف كنندگان عزيز امري ناشدني است. نياز به حضور در محل: امكان كنترل كارمند در خانه و يا دفتري دور از شركت وجود ندارد. كاهش هدر دادن زمان: هرساله مقداري از ساعات كاري يك شركت از دست مي دهند كارمندان حداقل ۲۰ دقيقه در روز را بدون فعاليت هدر مي دهند. اين دستگاه داراي دو مخزن جهت انبار مصالح و يا سنگ و آجر هاي دو رنگي مي باشد و در يك شيفت كاري مي تواند 200 متر مربع سنگفرش را بسازد. نرم افزار حضور و غياب رايگان فراتكنو محدوديتي در تعداد تعريف شيفت و كارمند ندارد و شما هر تعداد پرسنل و الگوي اداري ثابت را مي توانيد روي آن تعريف كنيد. 2-3 شيفت: به ساعات كاري پرسنل كه در آن ساعات ،موظف به حضور در سازمان مي باشد شيفت مي گويند. دستگاه حضور و غياب چيست؟ دستگاه حضور و غياب ZK مدل FP308 قابليت ذخيره ۵۰۰ اثر انگشت ، ۵۰۰۰۰ ركورد تردد را داراست و قادر است بدون نياز به اتصال به كامپيوتر تمام اين امور را مديريت نمايد. سنسور شناسايي اثر انگشت دستگاه حضور و غياب ZK مدل FP308 در رده خود قوي و ضد خش و ضد دشارژ الكترو استاتيكي مي باشد كه در كمتر از يك ثانيه اثر انگشت فرد را شناسايي مي كند. پس از انجام پروسه ي خريد و تكميل فرآيند آن، كمتر از 72 ساعت محصول خريداري شده را درب منزل خود تحويل مي گيريد و مي توانيد از آن استفاده كنيد.

 

 • قابليت ثبت سرويس هاي مختلف جهت محاسبه تأخير سرويس
 • تعريف انوع مرخصي و ماموريت
 • قابليت ذخيره سازي 3000 چهره
 • 100 زدن شيمي كنكور 97 ، با 4 ماه مطالعه
 • امكان مشاهده تردد و كاركرد
 • محدوده مجاز اضافه كار آخر وقت از ساعت 12:00 تا ساعت 18:00
 • امكان شخصيسازي
 • وجود خط تلفن ثابت در دفتر مركزي و شعب

براساس سرشماري عمومي نفوس و مسكن سال ۱۳۹۵ اين شهر با ۳٬۰۰۱٬۱۸۴ تن جمعيت، دومين شهر پرجمعيت ايران پس از تهران است. مشهد با ۳۵۱ كيلومتر مربع مساحت، دومين شهر پهناور ايران بعد از تهران است. اين شهر در ميان سالهاي ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ ميلادي به ويژه در قرن شانزدهم ميلادي در ميان حكومت صفويان هنگامي كه براي دومين بار (پس از دوران سلجوقيان) پايتخت ايران شد، رونق فراواني گرفت. از اين رو براي خريد مي توانيد از شركت و سايت قسطي كلاب كمك بگيريد و در اسرع وقت بدون پس انداز خريد خود را انجام دهيد. داراي گارانتي و خدمات پس از فروش ارائه خواهد شد. شرايط فروش اقساطي ليبل زن بدين صورت است كه هزينه ي خريد اين دستگاه را در اقساط 12 ماهه پرداخت خواهيد كرد. فرم دهنده فلافل و آماده سازي براي سرخ كردن آن در اين دستگاه فلافل زن انجام مي پذيرد. مشهد كلانشهري در شمال شرقي ايران و مركز استان خراسان رضوي است.

تراكم جمعيت در مشهد بيش از نه هزار تن در هر كيلومتر مربع است. به اين منظور كه اگر به هر علتي امكان استفاده از يكي از انگشتان وجود نداشته باشد، انگشت جايگزيني براي استفاده خواهد بود و همين امر حضور و غياب را تسهيل مي بخشد. دستگاه حضور غياب تشخيص چهره، اثر انگشت و كارت G3 PLUS يكي از اين دستگاه هاست. اما معروفترين و پر استفاده ترين اين روش ها استفاده از اثر انگشت، تشخيص چهره، كارت و رمز مي باشد. اين دستگاه ها ممكن است گران قيمت باشند؛ اما ليبل زن دستي براي مكان هايي كه حجم كاري كمتري دارند مانند انبارها و كارگاه هاي كوچك مناسب است. يكي ديگر از مزاياي فروش اقساطي ليبل زن در قسطي كلاب، امكان خريد به صورت غير حضوري است. فروش اقساطي ليبل زن براي افرادي كه مي خواهند يك دستگاه ليبل زن جديد جايگزين دستگاههاي فرسوده يا قديمي خود كنند نيز مناسب است. انواع چاپي و پرينت، جوهر افشان و ليزري هر كدام مي تواند مزايا و معايبي داشته باشد كه كاربر بر اساس نياز كاري خود يا هزينه اي كه مي تواند پرداخت كند يك مدل مناسب را خريداري مي كند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 تشخيص چهره در پايتون با OpenCV و Dlib
نوشته شده در ۲۶ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۴:۳۹:۴۲
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

دستگاه ليبل زن انواع مختلفي دارد كه عملكرد هر كدام نيز متفاوت است. استفاده از سيخ هاي استيلي بسيار مناسب است. امروزه يكي از نيازهاي ضروري كه به عنوان چالشي براي مديران مجموعه هاي اداري , توليدي و … به حساب مي آيد توان نظارت و بررسي وضعيت كاري پرسنل زير مجموعه خويش است. سيستم هاي حضورغياب به دو صورت هستند، يكي مبتني بر فضاي ابري يا آنلاين و ديگر به صورت سيستم داخلي. جدول وت دستگاهي است براي توليد قطعات بتني مانند جداول بتني ، سنگفرش هاي بتني و كف پوش هاي بتني. در اين دستگاه تمام ضعفها و نقصهاي دستگاههاي ديگر كه باعث مشكلاتي براي كاربران ميشد، رفع شده است.كباب ساز شاندرمن، برقي است و بعد از اتصال دستگاه به برق، صفحه سراميكي زير دستگاه داغ ميشود. با اين كه اين دستگاهها از قديميترين دستگاههاي حضور و غياب محسوب ميشوند و پس از آنها مدلهاي پيشرفتهتر و بهتري به بازار امده است؛ اما هنوز هم اين دستگاهها طرفداران مخصوص به خود را دارند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور و غياب
نوشته شده در ۲۶ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۲:۰۴:۲۷
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

لازم به ذكر است تمامي مراحل راه اندازي نرم افزار ثبت ورود و خروج توسط واحد مراقبت از مشتريان …. در نتيجه تمامي دردسرهاي مربوط به كامپيوتر كه باعث اتلاف وقت ديگران مي گردد حذف مي گردد. سپس اپراتور بايد سيستم را به گونهاي تنظيم ميكرد كه بتواند نوسانها، چرخش و خم شدن سر سوژه را در نظر بگيرد. بعد از اينكه تنظيم آيفون شما ريست شد بايد دوباره قابليت فيس آيدي را راه اندازي كنيد. 20 سانتي … قيمت : 1,680,000 تومان … تنظيم اتوماتيك ساعت بر اساس نيمه سال. در اين روش براي محاسبه ي مولفه هاي اصلي از يك شبكه عصبي خطي استفاده شده است, كه علاوه بر كاهش حجم مورد نياز براي محاسبات, طراحي سخت افزار آن بسيارساده تر خواهد بود. براي مثال، دادههاي تشخيص چهره كه به صورت مثبت با تصاوير آنلاين و يا حسابهاي كاربري شبكههاي اجتماعي مطابقت دارند ميتوانند باعث شوند تا سارقين هويت، اطلاعاتي كافي را براي سرقت هويت شخص به دست آورند.   
 1. عدم شناسايي مناسب اثر انگشت و چهره


 2.  
 3. Gentle Max Pro


 4.  
 5. امكان فعال و غير فعال كردن كاربران روي دستگاه


 6.  
 7. تغيير ساعات كاري در يك دوره يا پروژه خاص


 8.  
 9. دستگاه اكسترودر


 10.  
 11. دستگاه كارت ساعت تشخيص چهره | 3D Face Detection


 12.  
 13. قابليت اتصال USB فلش مموري براي انتقال اطلاعات


 14.  

 

 

فناوري تشخيص چهره آيفون كه فيس آيدي نام دارد، قرار است جاي فناوري اسكن اثر انگشت آيفون يا همان تاچ آيدي (Touch ID) را بگيرد. حتي بدون داشتن برادر دوقلو هم اين امكان وجود دارد كه يك فرد غريبه از ميان يك ميليون نفر، ويژگيهاي رياضي كاملا مشابه با شما را داشته باشد. در اين مطلب نرم افزار FaceLock Pro را براي شما آماده كرده ايم. اين فناوري اطلاعات رياضي از اسكن چهره شما را در يك فضاي ايمن در درون گوشي ذخيره ميكند. اگر هيچ كدام از روش هاي فوق منجر به برطرف شدن مشكل Face ID آيفون شما نشدند مطمئنا مشكل از بخش سخت افزاري گوشي شماست و بايد براي انجام تعميرات آيفون وارد عمل شويد. گزينه Set Up Face ID را انتخاب نماييد. گزينه Reset all Content & Settings را انتخاب كنيد. روي گزينه Restore كليك كنيد. گزينه Reset All Settings را دوباره انتخاب كنيد و با انجام اين كار موافقت به عمل آوريد. شما مي توانيد به راحتي داده هاي خود را با شبكه كردن از طريق پورت شبكه (TCP/IP) مديريت كنيد.

در اين سيستم همچنين لازم است كه چشمان شما باز باشند و همين مسئله باعث ميشود در شرايطي كه خواب و يا بيهوش هستيد، كسي نتواند با استفاده از چهره قفل گوشي شما را باز كند. نسبت به تغييرات در حالت صورت، از جمله چشمك زدن ، اخم كردن يا لبخند زدن نسبتاً غير حساس است و توانايي تشخيص با رشد سبيل يا ريش و ظاهر عينك را دارد. زاويههاي مختلف و حالات چهره مختلف حتي يك لبخند ساده ميتواند چالشهايي را براي سيستمهاي تشخيص چهره به وجود آورند. اين ارتباط ميتواند با پورت سريال، شبكه بيسيم، اينترنت و … باشد. با استفاده از اپليكيشن نرم افزار حضور و غياب كاركنان مي­ توانند از نگراني هاي مربوط به بي نظمي، وابستگي به دستگاه هاي كنترل تردد، نگهداري كارت هاي حضور و غياب و موارد مشابه رهايي يابند. استفاده از نرم افزار حضور و غياب مدرسه به عنوان يك راهكار جديد جهت تشويق دانش آموزان به رفت و آمد منظم و حضور به موقع در مدارس، مورد توجه مديران مدارس قرار گرفته است.

معلم مي تواند با بررسي ليست دانش آموزاني كه در كلاس غايب بودند براي هر تعداد نفرات آنها كلاس جبراني برگزار كند. در برخي تحقيق ها به اين نكته اشاره شده است كه استفاده از دستگاه حضور و غياب در يك شركت ۱۰ نفره مي تواند در سال ۱.۵ ميليون تومان صرفه جويي مالي به همراه داشته باشد. و از معايب … ليست دستگاه هاي حضور و غياب شركت پردازش تردد. يكي از بهترين سيستم ها در حوزه كنترل تردد دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره KF160 مي باشد. از ابتداي پيدايش نياز مديران به جايگزيني ابزاري براي حذف روش هاي سنتي حضور و غياب كارمندانشان، ابزارهاي بسيار گوناگوني قبل از نرم افزار حضور و غياب بوجود آمدند. بهبود مسئوليت كارمندان براي مديريت زمان: داده هاي جمع آوري شده با دستگاه ها و نرم افزار هاي حضور و غياب يك سند حسابرسي مشخص براي زمان و تعداد روزهاي حضور كارمندان را ايجاد مي كند.

شركت علم و صنعت در زمينه طراحي و توليد دستگاه حضور و غياب شامل سخت افزار و نرم افزارهاي حضور و غياب تاسيس گرديده است. همهي زمانها به صورت الكترونيكي جمعآوري گرديده و محاسبات مربوطه روي آنها انجام شده است. در نتيجه قيمت دلار يكي از عوامل ثابت و مهم تاثيرگذار در قيمت دستگاه حضور غياب است. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره kf160 داراي سيستم شناسايي تشخيص چهره وكارت و رمز مي باشد. رمز عبور آيفون خود را وارد كنيد. در دستگاه هاي حضور و غياب به وسيله كارت هوشمند و يا پسورد احتمال گم كردن كارت يا رمز يكي از معضلات اساسي يود. براي يك دانشجو يا فراگير دروسي انتخاب شود و براي هر درس در يك دوره ترمي حضور و غياب انجام گيرد؟ شناسايي اثرانگشت در دستگاه حضور و غياب تشخص چهره و اثرانگشت uFace102 كمتر از يم ثانيه صورت مي گيرد. برندهاي ساعت حضور و غياب بر دو نوع خارجي و داخلي هستند. طبيعي است كه كارآيي اين محصولات از برندهاي خارجي ضعيف تر باشد.

اپل هشدار داده كه برادران دوقلو كه شباهت بسيار زيادي به فرد دارند قادر هستند تا قفل گوشي وي را باز كنند. با توجه به حجم و شكل پايگاه داده ممكن است كامپيوترها براي تشخيص چهره زمان زيادي را براي پردازش نياز داشته باشند. هزار ويژگي قبلي به كمتر از ۲۵۰۰ ويژگي كاهش پيدا ميكند كه صرفه جويي زيادي در زمان و انرژي محسوب ميشود. يكي از اين تجهيزات، دستگاه حضور و غياب است كه در محلي نصب مي شود و براي هر كاربر يا كارمند، پروفايلي تعبيه مي گردد. اين اطلاعات در سرورهاي اپل كپي و يا ذخيره نميشوند. اين سنسور، تصويري آپتيكال از اثرانگشت را برداشت كرده و توسط الگوريتم هاي شناسايي، الگوي اثرانگشت فرد را شناسايي و با اثرانگشت هاي ذخيره شده در پايگاه داده خود تطبيق داده تا شناسايي فرد انجام پذيرد. ظرفيت ذخيره log اين سنسور 12800 است. 1- دستگاه حضور و غياب فقط اثرانشتي: با قرار دادن انگشت بر روي سنسور تشخيص اثرانگشت دستگاه حضور و غياب و مقايسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سيستم ساعت ورود و خروج ثبت ميشود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۱:۱۳:۲۲
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

قبل از خريد با مشاورين و كارشناسان فروش ما تماس حاصل فرماييد. با بردن موس بر روي دكمه ذره بين راهنمايي در خصوص ترتيب ستون ها به نمايش گذاشته مي شود و با كليك بر روي ان امكان انتخاب فايل كه در مرحله قبل آماده سازي شده است، فراهم مي شود. سنسور Ultrasonic نسبت به سنسور خازني داراي دقت بالاتري است، فاصله دست و اسكنر ميتواند بيشتر باشد، و بر روي فلز و شيشه نيز داراي عملكرد دقيقي است. نسل جديد حسگرهاي اثر انگشت حسگرهاي پليمري يا سنسور هاي LE مي باشند. فناوري سنسور اثر انگشت: كه در حال حاضر سنسورهاي اثر انگشت نوري و سنسورهاي نسل پيشرفته پليمري وجود دارد. اين سنسور از قابليت شناسايي اثرانگشت 3D به جاي قابليت 2D استفاده مي كند. ۱۵۰۰ اثرانگشت و ۱۲۰۰ چهره و دوهزار كارت در اين مدل قابل ذخيرهسازي هستند. دستگاه ST-Shine حضور و غياب با تكنولوِژي اثرانگشت و كارتخوان بدون تماس.

 

و يا در محيط هايي كه امكان انتقال بيماري از طريق تماس با سنسور اثر انگشت وجود دارد نظير بيمارستان ها و محيط هاي درماني از ساعت هاي حضور غياب تشخيص چهره مي توان استفاده كرد. چگونه جهت خريد و يا كارشناسي با دياكالا تماس بگيرم؟ را ثبت نمايند، در سازمان هاي بزرگ ثبت ورود و خروج كارمندان بدون دستگاه حضور و غياب كار دشواريست و لزوم وجود دستگاهي جهت كنترل تردد پرسنل امري ضروري براي افزايش امنيت و مديريت آسان محسوب مي شود. دستگاه RF620 دستگاهي است كه از يك پردازنده بسيار قوي بهره مي برد. احتمال ميرود كه سال بعد اين تكنولوژي در المپيك توكيو بسيار پركاربرد خواهد بود. به همين خاطر اين محصول از جديدترين و پيشرفته ترين تكنولوژي ها براي شناسايي برخوردار است. نوع شناسايي و تعداد آن نيز كه بر اساس كارت، كد و چهره و اثر انگشت باشد نيز روي قيمت دستگاه موثر است.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۱۲:۲۱:۵۵
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

ميهن ماركت - ليست قيمت فروش روزانه آنلاين و رقابتي فروشندگان چمن زن ، علف زن دستي و موتوري برند ماكيتا makita. مدل 4552 يك علف زن موتوري محصولي از شركت رونيكس با وزن 7.1 كيلوگرم مي باشد. پخش ابزار نوين مهر NMT - علف زن ها علف زن. … جهت دريافت تعرفه قيمت ,مشاوره رايگان و توضيحات محصولات با ما تماس بگيريد … توزيع كننده حرفه اي در زمينه پخش ماشين الات و ابزار الات باغباني. پشتي … پخش انواع علفزن علفتراش علف زن دوشي و پشتي پايين ترين قيمت علفتراش چيني و اصلي ه … پخش دستگاه علفزن چندكاره روتيواتوردار مشابه تيلر كلتيواتور علفزن علفتراش دوشي پش. اولين و اصلي ترين روش به كار گرفته شده در دستگاه هاي حضور و غياب، استفاده از سيستم كارت خوان براي ثبت ورود و خروج از شركت است. دستگاه حضور و غياب بايوتايم با بهره گيري از مدرن ترين تكنولوژي هاي شناسايي بايومتريك همچون اثرانگشت، چهره و كف دست، ابزاري كارآمد و قابل اطمينان در راستاي كنترل ورود و خروج، مديريت زمان و مديريت نظم پرسنل مي باشد. ❇ اتوماسيون صنعتي: اتوماسيون صنعتي به معناي استفاده از ابزارهاي كنترلي (مثلا رايانه) به منظور هدايت و كنترل ماشين آلات صنعتي و پروسه هاي توليد است.

براي اين منظور تنها با نگه داشتن صورت شما در برابر صفحه تلفن همراه قادر خواهند بود قفل آن را باز كنند. با اينكه اين شيوه كار شما را بسيار راحت مي كند ولي كارايي آن بستگي شديدي به اين دارد كه نرم افزار مورد نظر از چه ميزان امنيتي برخوردار است. ماشين لباسشويي طلا مورد استفاده براي گياه طلا در معدن.ماشين آلات پردازش طلا دريافت قيمت » گياهان استخراج از معادن طلا براي فروش در آفريقاي جنوبي . چت با فروش » تك فك و ماشين آلات سنگ شكن - arsima. ماشين چمن زن هوندا: كوتاه كردن علفها با سرعت ۲۰۹ كيلومتر بر ساعت! تيلر كاما …. علف زن اوليمك. اره با طول …. تاريخ : دوشنبه چهارم آذر ۱۳۹۲ … علـــــف تراش اره موتــــــوري و . يونجه چين و حاشيه زن و … - سبـــــــــزكــــــــاران - مركـــز … سقوط استثنايي قيمت ها و فروش اقساطي . همراه قيمت فروش كارخانه سنگ شكني, كارخانه فرآوري زغال سنگ, كارخانه چين تن در ساعت .

تجهيزات فرز قيمت از سنگ شكن vsi 50 تن ساعت قيمت مورد استفاده سامسونگ خرد كن كارخانه 250t h ليست قيمت چرخ مرگ mgd 38l هاي گياهي قابل . نمك ماشين هاي خرد كن. يك ربع پيش. دستگاه آسياب خرد كن. ماشين آلات آسياب چرخ. سنگ زني ماشين آلات و فك سنگ شكن چين . سنگ 500 ساعت چين - سنگ شكن. تن زغال سنگ كارخانه سنگ شكني در ساعت چين. استفاده از سنگ شكن تن در ساعت. سنگ شكن دانه ها هزينه كارخانه سنگ شكني سنگ معدن كروم كارخانه سنگ شكني - توليد كننده سنگ شكن . قيمت موتور علف زني - سايت قيمت ها. موتور دوزمانه 25/4cc با قدرت 1/3hp. مجهز به تيغه فولادي براي حاشيه زن. FS 120. مشخصات. قدرت موتور 1HPبا تيغه 60 سانت. ليست قيمت ماشين چمن زني: مقايسه مشخصات و آخرين قيمت ها ,. از فروشگاه هاي مختلف با آخرين قيمت هاي روز، مشخصات كامل و عكس , ليست قيمت ماشين چمن زني: .   
 • (شناسايي از طريق امضاء)


 •  
 • نگهداري آرشيو كاملي از ورو و خروج پرسنل و


 •  
 • 3-ارتباط با سنسور اثر انگشت در دستگاه شبكه اي


 •  
 • 5دستگاه حضور غياب مدل F70


 •  

 

 

آخرين آگهيهاي تجهيزات و ماشينآلات در شهر تبريز. از فروشگاه هاي مختلف با آخرين قيمت هاي روز، مشخصات كامل و عكس . مديران با ورود به برنامه تحت وب ميتوانند درخواستهاي زير مجموعه خود را ببينيد و در صورت نياز درخواستهاي آنها را تاييد يا رد كنند. در هنگام خريد دستگاه حضور و غياب بايد تعداد پرسنل شركت، گنجايش حافظه دستگاه و همچنين نحوه تخليه ترددها را بررسي كرد تا بتوان دستگاهي متناسب با نياز سازمان تهيه كرد. اين سيستم بدون نياز به استراحت با دقت بسيار زياد ناظر بر رفتار افراد بوده و در صورت بروز رفتار و حركات مشكوك، سريعاً عكسالعمل نشان داده و مراتب را به اطلاع مسئولين ذيربط خواهد رساند. وقتي كارفرما چنين انتظاري از كارمند خودش ندارد و هيچ تعريفي از اين موضوع در محيط صورت نگيرد و روابط صرفا بر اساس دقايق كارت ساعتزني باشد و مجازاتها فوري اعمال شود، ديگر انسانها فرصت اين را پيدا نميكنند كه بفهمند واقعا چه قدر نظم را با انگيزههاي غير مادي دوست دارند. فرايند تربيت يك فرايندي است كه نياز به فرصت دارد و اگر شما بخواهيد انگيزه ايمان و تقوا را عامل نظميابي يك انسان قرار دهيد، بايد به او فرصت دهيد. روابط اگر زياد ماشيني شود، فرصت براي عواطف، اخلاق و ايمان كم خواهد بوددر زمينههاي ديگر هم همينطور است. شما هر جايي قوانين و ضوابط حقوقي را افزايش بدهيد، فرصت را براي تعامل انساني، اخلاقي و عاطفي كاهش دادهايد. لذا اين سؤال مطرح ميشود كه آيا واقعا راه رشد اخلاقي انسان اين است كه از ضوابط حقوقي فاصله بگيرد؟

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 تكنولوژي تشخيص چهره
نوشته شده در ۲۴ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۸:۱۱:۳۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

۱۴. امكان ثبت مجوز اضافه كاري مورد استفاده در سازمانهايي كه قبل از انجام اضافه كار ، كسب موافقت مدير مربوطه الزامي است. خب ببينيم سيستم نوين تشخيص چهره چگونه كار مي كند. اين دستگاه يكي از كاملترين دستگاه هاي حضور و غياب شركت افق فرا ويژن ميباشد كه شامل تشخيص چهره ، اثر انگشت و كارت ميباشد . دستگاه هاي حضور و غياب كارت فينگر، نصب در 24 ساعت، سنسور نوري ضد خش ، 10 سال خدمات پس از فروش. شركت سيتكس مبتكر نسل ششم دستگاههاي حضـور و غياب است با ويژگي هاي … از ۶ ماه گارانتي تعويض، ۶ ماه گارانتي تعمير و ۱۰ سال خدمات پس از فروش برخوردارند. مقايسه چمن زن برقي … دستگاه چمن زن دستي بهكو مدل BI-AM201816 3.0از 3 رايبه زودي. شناسايي و تطبيق كاربران با استفاده از فناوري تشخيص چهره، اثر انگشت، كارت ، كلمه عبور يا تركيبي از اين روشها از ويژگيهاي منحصر بفرد دستگاه حضور و غياب مدل KTA-630 مي باشد. با استفاده از اين دستگاه شما قادر خواهيد بود بدون نياز به كامپيوتر، كاربران، اثر انگشت، چهره يا كلمه عبور آنها را تعريف كرده و دستگاه را در حالت عملياتي قرار دهيد.

 

 1. (شناسايي از روي هندسه دست)
 2. آسياب چكشي معمولي
 3. اعمال قوانين محاسباتي بر اساس شرايط سازمان
 4. نرخ پذيرش اشتباه
 5. ايمني ارتباط با كامپيوتر با تعريف كلمه عبور

از سوي ديگر دستگاه حضورغياب و گيت كنترل تردد، بدون وجود نرم افزارهاي مديريت باشگاه، عمل نمي كنند. 1.200.000 هزار تومانقيمت خريد دستگاه بدون احتساب ماليات و هزينه ارسال پستي مي باشد . ارسال براي تمامي نقاط كشور امكان پذير مي باشد. هنگامي كه كارمند جلوي دستگاه حضور و غياب قرار مي گيرد، دستگاه چهره فرد را دريافت كرده و يك تحليل دو بعدي يا سه بعدي از نقاط صورت انجام مي دهد كه براي هر كارمند منحصر به فرد است. با استفاده از اين نرم افزارها امكان مديريت و كنترل دانش آموزان و همچنين معلمين بسيار ساده شده و ديگر نيازي به روش هاي فيزيكي كنترل نخواهد بود. ماليات را به سه روش محاسبه كنيد. در اين روش كابران از هفتههاي قبل يا روز قبل نسبت به رزرو غذاي مورد نظر خود اقدام نموده پس از رزرو به محل توزيع غذا مراجعه خواهند نمود. آخرين موردي كه در جريانراهنماي نصب دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي بايد به آن اشاره كنيم، گرفتن خروجي از دستگاه است.

دستگاههاي اثر انگشتي نسبت به سايردستگاههاي حضور و غياب رواج بيشتري دارند و تقريباً در همه سازمانها و نهادهاي دولتي و خصوصي از آنها استفاده ميشود. اين دستگاه براي كليه شركت ها ، ادارات و مكان هايي كه قصد دارند از يك دستگاه حضور و غياب با كيفيت و كارآمد و همچنين با قيمت مناسب بهره مند شوند ، قابل استفاده مي باشد. براي مشاهده قيمت ” قيمت ساعت حضور غياب ” از تصاوير زير استفاده كنيد . چرا بايد از دستگاههاي حضور و غياب استفاده كنيم؟ هر كدام از دستگاههاي حضور و غياب علاوه بر صفحه كليد و بخشهاي معرفي شده در بند قبلي، داراي يك بخش براي تأمين جريان الكتريكي و يك بخش براي ورود و خروج اطلاعات است. 3.در شماره ۳ ميتوانيد شماره دپارتمان يا همان بخش را در آن وارد كنيد تا كاركنان به صورت مجزا دسته بندي شوند. حتما هنگام خريد اسكنر به اين محدوده دمايي و دمايي كه شما قرار است دستگاه را در آن قرار دهيد توجه ويژه نشان دهيد.

تبصره 8 : با توجه به حجمي بودن قرارداد، پيمانكار موظف است كليه احجام اضافي كار را بررسي و محاسبه نموده و مبالغ مربوطه را در آناليز قيمت خود لحاظ نمايد. معمولاً هر كدام از اين دستگاهها به اندازه ۱۰۰۰ اثر انگشت فضا در اختيار شما قرار ميدهند. اين دستگاهها ساز و كار بسيار سادهاي دارند و استفاده از آنها بسيار راحتتر از حد تصور ماست. با اين كه اين دستگاهها از قديميترين دستگاههاي حضور و غياب محسوب ميشوند و پس از آنها مدلهاي پيشرفتهتر و بهتري به بازار امده است؛ اما هنوز هم اين دستگاهها طرفداران مخصوص به خود را دارند. اما اگر قبلاً از اين دستگاه استفاده كردهايد و اطلاعات آن ثبت شده است، با كمك گزينههاي ديگر ميتوانيد نسبت به اطلاعات آنها آشنايي پيدا كنيد و حتي برخي از آنها را حذف يا مجدداً اضافه كنيد. با فشار دادن اين گزينه، وارد صفحه ديگري خواهيد شد كه در ادامه بيشتر به آن خواهيم پرداخت. پيش نمايش نوع كاري انتخاب شده نشان داده خواهد شد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 قيمت دستگاه علف زن
نوشته شده در ۲۴ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۷:۲۸:۱۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

با توجه به سيستم هاي چند پردازنده ي موازي و شبكه هاي عصبي مصنوعي قوي كه امروزه وجود دارد اين محاسبات مي توانند سريع تر از آنچه كه در حال حاضر وجود دارند انجام پذيرند. اين دستگاه از نظر ظاهري بسار زيبا طراحي شده و از اسقامت بالايي برخوردار هست ، بخشي از دستگاه از متال و بخشي از طلق مي باشد ، كليه پورت هاي ارتباطي در اين دستگاه وجود دارد. فرقي نمي كند قصد هديه دادن ساعت مچي را داشته باشيد يا مي خواهيد ساعت را براي خود بخريد؛ در هر صورت بايد ساعت مچي را در بسته بندي شيك و زيبا تحويل بگيريد. شخص نيز قبل از استفاده و يا ورود به باشگاه شناسه خود را در اختيار ريدر قرار مي دهد. چهره يك شخص نه تنها يك جسم سه بعدي است، بلكه يك جسم غير جامد نيز مي باشد. اين ريدر ممكن است يك دستگاه كارت خوان يا يك سنسور تشخيص اثر انگشت و يا حتي يك صفحه ورود پسورد باشد. با استفاده از سنسور اثر انگشت آيفون ميتوانيد مشخصات منحصر به فرد انگشت خود را براي دستگاه ثبت كنيد و به اين صورت تنها با قرار دادن انگشت خود بر روي تاچ آيدي (Touch ID) محصول از قفل صفحه نمايش آن عبور كنيد. البته سنسور اثر انگشت آيفون يا تاچ آيدي (Touch ID) آن، قابليتهاي ديگري را هم در اختيار كاربران قرار ميدهد كه در ادامه و بخشهاي بعدي اين مقاله با آنها آشنا ميشويد. آيفونهاي اپل اين اجازه را به كاربر ميدهند تا 5 اثر انگشت مختلف را به عنوان اثر انگشت هاي قابل اعتماد براي دستگاه ثبت كنند. اما چگونه ميتوانيم اين عمل را انجام دهيم؟

 

Yurii Holuzynets مديرعامل شركتRiddletag اظهار داشت: استفاده از دستگاه هاي تشخيص چهره سبب مي شود تا مسافران به عبور از گيت ها سرعت بخشيده و همچنين از كلاهبرداري مالي جلوگيري كنند. همچنين از آن ميتوان در سيستمهاي پرداخت موبايلي به خوبي استفاده كرد. اين دستگاه حضور و غياب براي سازمان ها و شركت هاي بزرگ انتخاب خوبي به حساب مي ايد. برخي از دستگاه هاي اين شركت كه از اثر انگشت استفاده مي كردند داراي يك پسورد hard-code بودند. اين دستگاه ها در قرن بيستم بسيار رواج پيدا كردند . دستگاه هاي حضور و غياب ، در قدم اول هرگونه كج روي در محيط كسب و كار را تار و مار كردند . پورت هاي ارتباطي تعبيه شده بر روي اين دستگاه شامل اتصالات بي سيم و باسيم WiFi, TCP/IP, Wiegand, USB است. بديهي است مجموعه هاي داراي شبكه بي سيم نيازي به استفاده از اين دستگاه ندارند. دستگاه FaceStation تنها دستگاه تشخيص چهره با اسكن ۳ بعدي است.

 

تا كنون اين ويژگي تنها در كامپيوتر مايكروسافت يعني Surface Book و EliteBook Folio G1 متعلق به كمپاني HP وجود دارد. به دليل قرار داشتن سامانه دينگ بر روي سرورهاي پر قدرت ابري (cloud) ديگر نگراني براي نصب و نگهداري نرم افزار وجود ندارد. سيستم امنيتي تشخيص هويت توسط چهره كاملاً بينقص نيست،و ممكن است نقصهايي داشته باشد،بهخصوص بهنگام ارزيابي رنگ چهرهي افراد، امكان خطا، وجود دارد. دستگاه حضور غيابFaceStation و دستگاه كارت ساعت زني FaceStation مجهزترين دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره مي باشد كه ۲ دوربين تشخيص چهره دارد. با قرار دادن انگشت بر روي سنسور تشخيص اثرانگشت دستگاه حضور و غياب و مقايسه آن با نمونه ثبت شده از قبل در سيستم ساعت ورود و خروج ثبت ميشود-. اين اپ پس از نصب روي دستگاه موبايل، هر ۱۵ دقيقه با حساب كاربري آنلاين شما همگامسازي ميشود. پس قبل از خريد دستگاه حضور و غياب علاوه بر قيمت به عواملي چون گارانتي و خدمات پس از فروش توجه ويژه اي داشته باشيد.   
 • مراحل ثبت ورود و خروج كالا به كمك سريال


 •  
 • تعمير دستگاه حضور و غياب كارتي


 •  
 • مجهز به GPS داخلي براي موقعيت يابي


 •  
 • كاردكس و مانده مرخصي


 •  
 • مشاهده ارسال ها


 •  

 

 

با استفاده از نرم افزار حضور و غياب پيوست مي توان انواع كاركردها و پارامترهاي پرسنلي ، سازماني و ماشيني را محاسبه و به نرم افزار حقوق و دستمزد پيوست ارسال نمود. يكي از بهترين راه ها براي تسهيل در كنترل كردن كارمندان و نظارت بر ورود و خروج آن ها استفاده از نرم افزار حضور و غياب است. مدل RF900 جهت كنترل راه بند، گيت ها و درهاي برقي كاربردي ميباشد. پردازنده RF900 از نوع ۱GHz است. عكس هاي چندگانه نياز است : دوربين حرارتي چند تصوير مختلف از سوژه مورد نظر ثبت مي كند كه هر عكس حاوي طيف هاي مختلف از اشعه هاي ساطع شده مي باشد. در صورت نياز به اعمال امنيت بيشتر ميتوان از دستگاه SecureI/O استفاده كرد. اين گونه امنيت ادوات شما بيشتر حفظ خواهد شد. اين تكنولوژيها ميتواند براي اهداف مختلف، از امنيت اطلاعات مالي و كامپيوترها، به منظور شناسايي مظنونان از شواهد بجا مانده در صحنه جرم بكارگرفته شوند.

در صورت تاييد پيام نمايش داده شده، هنگام انجام محاسبات، موظفي آن روزكاري به عنوان اضافه كار اجباري در نظر گرفته شده و اطلاعات الگوي كاري تخصيص داده شده به ليست سوابق تخصيص اضافه خواهد شد. براي انجام اين عمل بايد ابتدا آن را شناسايي كنيد. همچنين برخي قابليتهاي آنها را براي شناسايي همزمان چشمها و دهان روي چهرههاي مختلف معرفي خواهيم كرد. با اين حال، حتي اپهاي خاص داراي قابليتهاي ويژهاي هستند كه شبيه به يكديگر به نظر ميآيند ولي كاربردي متفاوت دارند. از جمله اينكه حتي به فرض تشخيص درست احساسات، ما نميتوانيم ريشهي احساسات را تشخيص دهيم. دستگاه حضور و غياب FaceStation براي شناسايي چهره بيست و پنج نقطه از صورت را جهت شناسايي استفاده مي كند و تغييرات چهره را در هنگام شناسايي مد نظر قرار مي دهد. سرعت شناسايي بسيار بالا و امكان تعريف ۱۰ هزار كاربر از ويژگي هاي منحصر به فرد اين دستگاه حضور غياب محسوب مي گردد. اگر ميخواهيد بدانيد بهترين دستگاه حضور و غياب برحسب قيمت كدام است در ادامه با ما همراه باشيد. اگر اين اتفاق بيفتد، لازم است بارداري براي جلوگيري از آسيب دائمي به لوله فالوپ، خونريزي احتمالي و مرگ احتمالي مادر متوقف شود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 90) زننده 2 گل تيم ترابزوناسپور بود
نوشته شده در ۲۴ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۵۴:۲۸
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

با اين حال، به دليل عدم وجود اطلاعات و شواهدي كه اثربخشي و بيخطر بودن دمنوش گياه پنجانگشت را در افزايش توليد شير تاييد كنند، بايد قبل از مصرف آن با پزشكتان مشورت كنيد. همانطور كه در مطلب مطالعه كرديد، تكنولوژي تشخيص چهره براي دقيقتر بودن علاوه بر مسائل نرم افزاري و استفاده از الگوريتمهاي قوي، نياز دارد تا از سخت افزارهاي جديد هم استفاده كند. در نرم افزار حضور غياب ويسمن تحت وب مديران مي توانند با ورود به حساب كاربري خود تردد و ورود و خروج كاركنان، درخواست هاي مرخصي و مأموريت هاي پرسنل و همچنين پيام ها را مشاهده كنند. اگر كاركنان خارج از محل كار مي كنند، هنوز مي توانند با دقت ساعات خود را در زمان واقعي ثبت كنند. ساختار ماژولار: با اين ساختار اتوماسيون حضور و غياب را با توجه به نياز، مقررات و قواعد شركت خود تنظيم كنيد. مانند هر تكنولوژي ديگر، فناوري تشخيص چهره هم نقاط ضعف خود را دارد و در بسياري از مصارف نظامي و امنيتي راههاي مختلفي براي دور زدنش به وجود آمده است. در اين نسخه رايگان ويندوزي نرم افزار ويسمن مرخصي و مأموريت را براي پرسنل فقط مي توان ثبت نمود، اما امكان محاسبه آنها وجود ندارد. اما در اصل فقط نوعي پرتو تقويت شده مي باشد كه به اشتباه گاها به آنها ليزر هم مي گويند. فقط كافي است يكي از انواع متنوع دستگاه هاي حضور و غياب در سبد محصولات ما را انتخاب كنيد.

 

 • تشخيص صدا
 • ديد در شب مناسب
 • بانك اطلاعاتي: SQL Server 2008 R2 و بالاتر
 • با انتخاب شخص مورد نظر , ترددهاي شخص نمايش داده ميشود

 

توصيه ما اين است كه تمامي شركت ها و ادارات مختلف كه نسبت به حضورغياب افراد خود اقدام مي نمايند، از اين دستگاه استفاده كنند. اين سيستم ها و دستگاه ها مزاياي زيادي به همراه خود دارند كه موجب شده است يكي از وسايل پايه اي در هر شركتي باشند. شركتي را تصور نماييد كه به علت نوع عملياتش از نيروي كار پاره وقت استفاده ميكند. 14. در اين فرم، از ليست روزهاي هفته، روز «شنبه» را انتخاب نماييد. لطفا در صورت عدم ضرورت، از بالا آوردن موضوعات قديمي خودداري نماييد. دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره نيز از اين تكنولوژي بهره برده است. دستگاه ساعت زني Biostation A2 يكي از پيشرفته ترين دستگاه هاي حضور غياب و كنترل تردد موجود است كه از ويژگي هاي نسل جديد بيومتريك وسطح امنيتي سوپريما بهره مي برد. به عنوان مثال : براي معرفي گوشي موبايل با زدن دكمه جديد در قسمت نام كالا » نام برند و در قسمت نوع كالا » مدل گوشي را وارد ميكنيم .

 

ثبت زمان توسط كارمند و سپس وارد كردن اطلاعات موجود به صورت دستي در سيستم پرداخت حقوق منجر به خطاي اجتناب ناپذير نيروي انساني مي شود و نيازمند صرف هزينه و وقت اضافه براي تصحيح آن است. براي فروش كالا از فاكتور فروش استفاده ميكنيم در قسمت انتخاب كالا ، كالا را مشخص كرده و سپس انبار را مشخص ميكنيم و در قسمت مقدار ، وارد قسمت تعيين سريال ها ميشويم . با نصب اپليكيشن حضور و غياب كسرا روي تلفن همراه، كارتابل كارمندان براي ثبت مجوز ها بدون ايجاد وقت پرتي در اختيارشان قرار مي گيرد. براي آنكه همه مجموعه ها حتي مجموعه هاي كوچك با تعداد پرسنل كم بدون صرف هزينه بتوانند از امكانات نرم افزارهاي حضور و غياب استفاده كنند، نسخه رايگان ويندوزي اين نرم افزارها نيز به بازار عرضه شد. با استفاده از اين دستگاه شما قادر خواهيد بود بدون نياز به كامپيوتر، كاربران، اثر انگشت، چهره يا كلمه عبور آنها را تعريف كرده و دستگاه را در حالت عملياتي قرار دهيد.

3- زمان انجام پروژه بسيار بسيار مهم است و اگر از زمان مشخص شده بيشتر شود، كار از شما تحويل گرفته نميشود و هيچ مبلغي هم آزاد نميشود. شما رايتلي هاي عزيز، براي بازيابي كد ثبت نام سيمكارت ميتوانيد با كليك بر روي دكمه زير، كد هديه خود را بازيابي كنيد. افراد تصور ميكنند كه صرف نظر از تعطيلات بايد كاركرد خود را به بقيه ماهها برسانند چرا كه مزد كامل را دريافت مينمايند، كه اين تصور اشتباهيست. فروردين ماه كه معمولا تعطيلات رسمي آن بيش از ساير ماه هاست نيروي كار را به فعاليت بيشتر در حوزه كاري خود در روزهاي غير تعطيل ملزم ميدارد. محاسبه اضافه كاري در روزهاي معمولي و عادي مشخص است اما زماني كه تعطيلات رسمي هم وجود دارد چگونه بايد اضافه كاري را محاسبه نمود؟ اما اين سوال پيش مي آيد كه چرا با وجود گزينه هاي جديدي كه هر روز به ويژه در زمينه ي دستگاه هاي حضور و غياب در دسترس قرار مي گيرد؛ هنوز شركت ها از ساعت حضور و غياب استفاده مي كنند؟

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور و غياب افق فرا ويژن
نوشته شده در ۲۴ فروردين ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۳۱:۳۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

بنابراين بايد در انتخاب شركت ميزبان (ارائه دهنده خدمات)، دقت كافي بعمل آمده و يك شركت سرشناس و مورد اطمينان انتخاب شود. در ادامه اين دستگاه ها اطلاعات را در حافظه اي ذخيره مي كنند و در زمان هاي خاص گزارش گيري، از اطلاعات جمع آوري شده گزارش سازماندهي شده و كاملي ارائه مي دهند. بسياري از شركت ها از سيستم هاي حضور و غياب بيومتريك به سمت بكارگيري نرم افزارهاي حضور و غياب تحت وب حركت مي كنند. قابل اعتماد : اعتبار امنيت سيستم را ارتقا ميدهد . سيستم حضور و غياب اثر انگشت Biometrics كاملاً بي خطر است ، زيرا اين محصول بي نظير و همچنين بسيار قابل اعتماد است. جز لوازم پرمصرف محسوب مي شود چرا كه به علت ايجاد آلودگي هاي غير قابل شست و شو، بايد تعويض شود. توانايي تشخيص حالات روحي افراد پيشرفت بسيار بزرگي در حوزهي تشخيص چهره محسوب ميشود. در غير اينصورت اگر پرسنل در محدوده اي خارج از موظفي و اضافه كاري در سازمان حضور يابند، حضور فرد بيهوده كاري محسوب شده و تاثيري بر جريمه يا تشويق نخواهد داشت. بانك اطلاعاتي آن هم معمولا Sql Server است كه بر روي كامپيوتر سرور نصب و نگهداري مي شود. در ضمن براي نگهداري، به روز رساني و رفع مشكلات احتمالي آن نياز به كارشناس نرمافزار مي باشد، اما نرمافزار ابري هيچگونه هزينه خريد و نگهداري ندارد و براي استفاده از آن، پرداخت اشتراك ماهانه يا سالانه كافي است.

حضور و غياب وب يك نرمافزار محلي است كه نرمافزار و ديتابيس آن در اختيار خريدار قرار مي گيرد و امنيت اطلاعات آن به نحوه نگهداري و تمهيدات در نظر گرفته شده توسط مشتري بستگي دارد. اين سيستم با شناسايي دستگاه هاي تلفن همراه كه برنامه حضور و غياب روي آنها نصب شده است به محض اينكه كارمندان در محدوده واي فاي دفاتر كار قرار گيرند، شروع به كار مي كند. 1. براي انگشت زدن، لطفا حتما اين اصول را به خاطر داشته باشيد تا هم در زمان صرفه جويي كنيد و هم كيفيت كار را بالاتر ببريد. نكات زير به شما كمك مي كنند كه چگونه انگشت بزنيد و دقت كار را بالاتر ببريد. ساختار منعطف و ماژولار نرم افزار حضور غياب كسرا با قابليت شخصي سازي، اين سيستم را براي كسب و كار با هر تعداد كارمند مناسب مي سازد. بسياري از سيستم هاي حضورغياب به عنوان راه حل هاي مبتني بر فضاي ابري ارائه مي شوند. اين دستگاه كارت ساعت زني تلفيقي از پردازنده قدرتمند جديد ، سنسور نوري نسل جديد سوپريما و الگوريتم شناسايي و تطبيق بهبود يافته اثرانگشت مي باشد كه كارايي بي همتايي را براي اين دستگاه ارائه مي دهد . براي قراردادن هرچه بهتر انگشت روي سنسور اثر انگشت دستگاه حضور و غياب، توصيه مي شود كه انگشت سبابه يا وسط خود را به دستگاه بشناسانيد. با پيشرفت و توسعه نرمافزار هاي حضور و غياب، بيشتر سازمانها و شركتهاي بزرگ به استفاده از نرمافزار هاي مبتني بر وب روي آورده اند. نرمافزار افزار چند كاربره معمولا در شركتهاي بزرگ مورد استفاده قرار مي گيرد.

يكي ديگر امكاناتي از كه براي ورود و خروج پرسنل اين دستگاه در اختيار قرار ميدهد تعريف رمز عبور براي پرسنل است كه پرسنل با رمز عبور تردد خود را به ثبت برسانند. در اختيار داشتن اثر انگشت فردي در اين مقام، به معني داشتن توان پرتاب هزاران موشك خواهد بود! اين موضوع نشان مي دهد كه فردي كه در حال حاضر دوربين تصوير آن را ثبت مي كند، فرد آشنايي نيست و اين ممكن است براي شما دردسر ايجاد كند. تقريبا تمام نرمافزار هاي وب قابليت ايجاد تغييرات را دارند. دسترسي به نرمافزار تحت وب توسط مرورگرهاي وب و از طريق اينترنت و يا شبكه هاي محلي(Local) امكانپذير است و سيستم حضور و غياب، هم داخل شركت و هم خارج از شركت در دسترس است. دسترسي به نرمافزار ابري فقط از طريق اينترنت ميسر است و در صورت دسترسي داشتن به اينترنت، هر كارمندي (بسته به سطح دسترسي مجاز تعريف شده) در هر مكان و زمان به سامانه حضور و غياب دسترسي دارد. قابليت چيدن خودكار ليبل ها در صفحه به صورت سطر و ستون . در نهايت دوباره صفحه ساعت اصلي روي ساعت جديد شما نمايش داده مي شود و شما در كنار لذت از تكنولوژي به ادامه ي كارهاي روزمره ي خود مي پردازيد. در صفحه نمايش ۵ اينچي و لمسي، از رابط كاربري بسيار ساده اي مشابه با سيستم عامل اندرويد استفاده شده است. بعضي از مدل هاي اين سيستم داراي قابليت حضور و غياب و گزارش گيري مي باشند. كه براي فرمان دادن به قفل هاي برقي در صورت تشخيص صلاحيت فرد استفاده مي شود.   
 • چاپ انواع باركد


 •  
 • يكپارچگي اطلاعات بين انبار و فروش


 •  
 • ارائه قيمت انواع دستگاه حضور و غياب


 •  
 • انتقال مرخصي به سال بعد


 •  

 

 

ورود به سرويس هر دانش آموز با ورود به سرويس مدرسه و sms خروج دانش آموز ازسرويس به هنگام خروج به صورت اتوماتيك و هوشمند براي موبايل اولياء كاملاً اتوماتيك و هوشمند ارسال مي گردد. 18 ژانويه 2017 … در عمل اولترازد سوراخهاي كوچكي براي ورود پروب دستگاه ايجاد مي شود كه در صورت نياز به بخيه هم حداكثر با يك بخيه ظريف بسته مي شوند و … 17- خروج آب و خونابه تا چه مدت بعد از عمل اولترازد ادامه دارد؟ گيت هاي تردد هوشمند داراي تجهيزاتي بسيار پيشرفته از قبيل حسگرهاي قوي، كنترلرهاي اكسس كنترل، بردهاي الكترونيكي، نمايشگر و … مي باشند. … ورود و خروج كارمندان با استفاده از TA300 ثبت. ترددهاي ثبت شده در دستگاه حضور و غياب، در نهايت به نرمافزار حضور و غياب انتقال يافته و پس از پردازش و اصلاحات لازم، گزارش گيري انجام مي گيرد. با استفاده از نرمافزار حضور و غياب، ديگر شاهد خطاهاي زياد، تقلب و محاسبات غلط رايج در ثبت تردد دستي نخواهيم بود.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]