امیر مسعودی
درج آگهی رایگان
وبلاگ دستگاه اثرانگشتي
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازديدكننده گرامي ، خوش آمدید به سایت من . لطفا براي هرچه بهتر شدن مطالب اين وب سایت ، ما را از نظرات و پيشنهادات خود آگاه سازيد و به ما را در بهتر شدن كيفيت مطالب ياري کنید.
 
آمار
امروز : 103
ديروز : 199
افراد آنلاين : 1
همه : 3483
 
ساعت : ۱۱:۲۸:۵۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

وظيفه آپلود كردن اطلاعات با Nodemcu مي باشد، Nodemcu از طريق درگاه سريال اطلاعات را براي آپلود از آردوينو مي گيرد و وضعيت آپلود شدن را به آردوينو بر مي گرداند. روش ها و آموزش هاي زيادي هم براي جعل اثر انگشت وجود دارد كه با مواد مختلفي مانند بتونه و ژلاتين انجام مي ­شود و تنها با يك جستجوي ساده در اينترنت مي ­توان به آن ها دست يافت و به هيچ دانش خاصي هم نياز ندارد. اما شايد بپرسيد كه اگر چنين باشد، دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي چه فايده اي خواهد داشت؟ چند سالي ميشه كه مديراي سازمان هاي بزرگ براي جلوگيري از تقلب كارمندها توي ثبت ساعات ورود و خروجشون و صرفه جويي در هزينه هاي سازمان، از دستگاه هاي حضور و غياب استفاده مي كنن. خريدن دستگاه حضور و غياب، يه سرمايه گذاري بلند مدت براي سازمانه كه خيلي زود خرج خودشو درمياره و پولي كه براي خريدش صرف شده رو به سازمان برميگردونه. اين نوع دستگاه، داراي عملكرد سريع بوده و قادر است ظرف مدت يك ثانيه، عمليات شناسايي را انجام دهد.

 1. قابليت به روز رساني دستگاه توسط نرم افزار و حافظه فلش
 2. نوع عمليات ماشين كاري و تراشكاري
 3. داراي تقويم شمسي با تعطيلات رسمي
 4. داراي پورت TCP/IPجهت كار با نرم افزار Access Manager

سرزمين دانلود اين نرم افزار را به كليه كاربران ويندوز توصيه مي كند. اگر دوربين شما بتواند تصاوير را شناسايي و تجزيه تحليل كند مي تواند به راحتي امنيت شما را تامين كند. اكنون كه انواع مختلف دستگاه حضور و غياب پيشرفته در بازار موجودند, مزاياي استفاده از اين سيستمها به آساني و با كمترين هزينه قابل دسترس مديران است و مزاياي آن را در اختيار ميران قرار داده ميباشد. بايد يكي از انواع مختلف دستگاه حضور و غياب را انتخاب، خريداري و در محل مناسب نصب كنيد. اين برندها برترين برندهاي بازار محسوب شده و انواع دستگاه ها با انواع كارآيي هاي مختلف را دارا هستند. يكي از ويژگي هاي اين برنامه اين است كه شما مي توانيد آن را در حالت پنهان اجرا كنيد. وجود نرم افزار حضور و غياب در يك مجموعه موجب مي شود كه نظارت و مديريت كاركنان آن مجموعه به بهترين شكل ممكن اجرا شده و از كم كاري هاي احتمالي پرسنل كاسته شود. ما كيفيت قيمت دستگاه حضور و غياب خود را تضمين خواهيم كرد همانطور كه مستحضر هستيد امر مديريت نياز به ابزار دقيق دارد تا با اتوماسيون سازماني به اهداف و استراتژي هاي شما كمك شايان داشته باشد. طبيعتاً وقتي بحث ما در مورد دستگاه حضور و غياب است، يعني دستگاهي كه اطلاعات را ميگيرد، آناليز ميكند و با توجه به آنها پاسخ ميدهد. الآن خدا ببين چقدر خوشگل كار ميكند خدا.

ولي ديگر الآن ديگر اين كارتساعتزني به تو هر روز دارد ميگويد، ميگويد منظم باش، من با انگيزۀ پولي هم منظم باشي حداقلي برايم كفايت ميكند. چون ممكن است نياز داشته باشي. دستگاه Fara Af390w براي تمامي مشاغل اداري و مشاغل سخت كه ممكن است به دليل سختي كار، اثر كم رنگ شده باشد و باشگاهها با تعداد پرسنل نامحدود مناسب است. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان در يك محيط كاري به كار ميرود تا با توجه به كاركرد هر يك از پرسنل مديران بتوانند حقوق و دستمزد پرداخت كنند. كارت غير مستقيم يا بدون تماس: اين كارت ها با موج ها و فركانس عمل ميكنند و تا فاصله ده سانتي از دستگاه نيز عمل ميكنند و بدون تماس با دستگاه اطلاعات را ثبت ميكنند. تو را ميكشاند به حداقلي. بگويد من اين را ازش يك شخصيت منظم درست ميكنم، هزينههاي نظارتيام در درازمدت كاهش پيدا ميكند، وقتي كه هزينههاي نظارتيام كاهش پيدا كرد وجدان كاري اين هم افزايش پيدا كرد، چون بهش بگويم ببين رفتارت برايم مهم نيست، خود تو برايم مهم هستي. يك كمي اعتماد ميكني يك كمي ريسك ميكند چهار تا خطايش را ميپذيرد چهار تا خطايش را ممكن است به يك روشهاي ديگري جريمه كند يكجوري كه تشويق تنبيه فوري عيني مثل سگ پائولف نباشد كه پائولف ميخواست سگاش را شرطي بكند چهجوري تربيت ميكرد؟ سريع حركت كن و همه چيز را بشكن به يك شعار در سيليكون ولي تبديل شده است؛ اما حركت سريع فناوري تشخيص چهره ميتواند حقوق اوليهي انسانها را بشكند و نقص كند.

سيستم شناسايي چهره يك سيستم بيومتريك است كه با استفاده از روشهاي هوشمند اتوماتيك، هويت يك انسان را بر اساس ويژگيهاي فيزيولوژيكي تشخيص و يا تاييد مينمايد. هر چه تعداد پرسنل و دفاتر يك سازمان و شركت يا كسب و كاري بالاتر رود؛ اهميت دستگاه كنترل تردد بيشتر ميشود. نرم افزار اكسس كنترل ويسمن كنترل هوشمند سخت افزارها را بر عهده گرفته، به صورت يكپارچه امنيت سازمان ها را تأمين مي كند و سطح دسترسي كاركنان را براي هر درب مديريت مي كند. بد شما براي اينكه رفتارهايش را كنترل بكني، هزينۀ ادارهات افزايش پيدا ميكند. دستگاه قبلي، وارداتي بوده و شركت توليدكنندهي آن در خارج از كشور، به دليل وجود تحريمها، از ارائه دادن قطعه و لوازم يدكي به مشتريان ايراني خود، خودداري ميكند. در ساير سيستم هاي حضور و غياب ممكن است گذرواژه را فراموش كنيد اما در دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشتي شما هميشه اجزاي بيومتريك خود را به همراه داريد.

براي آگاهي از نحوه خريد دستگاه هاي حضور غياب و قيمت آنها با واحد فروش دنياي پردازش با شماره 84288 - 021 تماس حاصل فرمائيد. دستگاه حضور و غياب اس تي شاين، براي ثبت تصوير شخص استفاده كننده از دستگاه حضور و غياب، دوربين دارد و به UPS داخلي نيز تجهيز ميباشد. كيفيت اسكن تصاوير: اين موضوع به دوربين به كار رفته در دستگاه و همچنين الگوريتم استفاده شده در نرم افزار دستگاه حضور و غياب بستگي دارد. ماژول هايي كه مي تواند در يك دستگاه حضور و غياب به كار برده شده باشد عبارتند از ماژول بي سيم، ماژول اكسس كنترل، دوربين داخلي، صفحه لمسي و …. اين اطلاعات بصورت جداگانه و يا در كنار هم ، هم براي به خاطر سپردن و هم براي بازشناسي به كار مي روند. ضمناً در اين روشها، ديگر نيازي به همراه داشتن كارت يا حفظ كردن كلمه عبور وجود ندارد. شناسايي و تطبيق كاربران با استفاده از فناوري تشخيص چهره، اثر انگشت، كلمه عبور يا تركيبي از اين روشها از ويژگيهاي منحصر بفرد دستگاه حضور و غياب كارابان مدل KTA-630 مي باشد. اطلاعات واقعي در خصوص پرسنلي كه واقعا كار ميكنند يا كار نميكنند به شما بدهد.

مقياس: از اختلاف فشاري كه فرد در هر بار اخذ اثر انگشت به سطح دستگاه يا كاغذ وارد مي كند ناشي مي شود. نرم افزار موبايلي حضور و غياب با توجه به فراگيرتر بودن و در دسترس بودن، بسيار سريع تر عمل مي كند؛ چراكه موبايل فرد همواره در كنار اوست. سپس اطلاعات ورود و خروج پرسنل، از طريق يكي از روشهاي كارتي، اثرانگشت يا شناسايي چهره، بسيار سريعتر و دقيقتر از انتظار شما ذخيره و نگهداري ميشوند. ۱۵۰۰ اثرانگشت و ۱۲۰۰ چهره و دوهزار كارت در اين مدل قابل ذخيرهسازي هستند. در دستگاههاي مربوط به برند برند Integrated Biometrics خبري از تكنولوژيهاي سنتي نوري و سيليكوني نيست و به جاي آن از يك روش جايگزيني IB استفاده ميكند. ۳- دوام، معياري براي آن كه سنجش شود يك ويژگي چه مدت عمر ميكند. بازشناسي هويت افراد با استفاده از تصاوير چهره در مقايسه با ساير مولفههاي بيومتريكي داراي مزيت عدم نياز به همكاري فرد است كه آنرا در كاربردهاي امنيتي و همچنين تعاملات انسان و كامپيوتر متمايز ميكند. ۴٫كاهش تخلفات و سوء استفاده افراد از زير دست ها خود به هنگام ورود و خروج. اما در اثر انگشتي به دليل تماس فيزيكي افراد با دستگاه، امكان انتقال بيماري وجود دارد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 كليه اطلاعات مشتريان نزد بانك محفوظ مي باشد
نوشته شده در ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۰۵:۳۶:۳۳
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

ابتدا فلش خود را به پورت USB در سمت چپ براي دستگاه F400 و در قسمت پايين براي دستگاه UF100 متصل كنيد سپس براي ورود به صفحه اصلي دكمه M/OK را نگه داريد. ابتدا فلش خود را به پورت USB در سمت چپ دستگاه متصل كنيد سپس براي ورود به صفحه اصلي گزينه ي MENU را لمس كنيد. در منوي فلش گزينه ي اول يعني دريافت ركوردها را لمس كنيد. گردش حساب و مانده حساب را در تمامي سطوح، به تفكيك دلخواه به شما ارائه مي دهد. بديهي است مشتري در رد يا قبول و حتي تغييرات پيش فاكتور ارائه شده از سمت دياكالا كاملا مختار بوده و هزينه اي بابت كارشناسي و طراحي سيستم اخذ نمي گردد. در هر بار تخليه اطلاعات يك نسخه كپي از تردد ها به USB انتقال داده مي شود و هيچ ركوردي از دستگاه پاك نمي شود. علاوه بر اين دو ويژگي كه اين دستگاه به خصوص، تشخيص ۱۰۰۰ چهره به صورت دقيق و در نور كم نيز از خصوصيت هاي فوق العاده ي اين محصول مي باشد. دقت كنيد كه نوع تقويم در تنظيمات فراخواني مديريت USB روي گزينه ي ميلادي باشد. وجه نقد مهمترين دارايي شركت و مديريت وجه نقد اساس تجارت است.

 1. تعيين هوشمند ورود و خروج پرسنل بصورت خودكار
 2. ثبت تصاوير با كيفيت 1080
 3. ظرفيت تعريف : 3/000 اثرانگشت ، 10/000 كارت ، 100/000 تردد
 4. حضور و غياب دوربين دار اثر انگشتي | Fingerprint Time Attendance

 

بيشينهٔ ارتفاع شهر مشهد ۱۱۵۰ متر و كمينهٔ آن ۹۵۰ متر است. به زودي قرار است خط راهآهني از سوي چابهار به مشهد و از آنجا به كشورهاي آسياي ميانه كشيده شود كه اين خط آهن نقش مهمي را در توسعهٔ اين استان و خاور ايران ايفا خواهد كرد. زاهدان از سمت شمال به شهرستان زابل و، از سمت جنوب به شهرستان خاش، از سمت شرق به كشورهاي افغانستان و پاكستان و از سمت غرب به شهرستان فهرج منتهي ميشود. ويژگي سه مستطيلي مجموع ناحيه درون محدوده مستطيلهاي كناري را محاسبه ميكند كه از مجموع مستطيل مياني كسر ميشوند و به طور عمده براي شناسايي خطوط (c و d) استفاده ميشود. در صورتي كه قصد تخليه اطلاعات از طريق شبكه را داريد دقت كنيد كه حتما ارتباط بين دستگاه و كامپيوتر برقرار باشد و به اصطلاح روي كامپيوتر خود ping دستگاه را داشته باشيد. در دهه اخير بازار مولتي روتور هاي بدون سرنشين ( در اصطلاح غير تخصصي: پهپاد) بسيار داغ شده است .

 

در چند ساله ي اخير پرنده هاي بدون سرنشين عمود پروازي به بازار آمده اند كه براي مصارف و جنبه هاي مختلفي از آن ها استفاده مي شود . پروسيس يك سيستم نوآوري اجتماعي حرفه اي است كه در آن براي ارتباطات اجتماعي در كنار ايجاد و مديريت دفاتر مجازي در سازمان ها و كسب و كارها به صورت سلسله مراتبي ابزار هاي مختلفي ارائه مي شود. علاوه بر اين، يادآوري سررسيد چكهاي پرداختي و دريافتي و نيز صرف مدت زمان زياد براي تهيهي صورت مغايرت بانكي از دغدغههاي مديريت است. اين دستگاه همچنين قابليت محدود سازي تردد كاركنان را بر اساس جدول هاي زماني معين در اختيار مديران قرار مي دهد. ما سعي داريم بهترين امكانات را با مناسب ترين هزينه ها در اختيار شما قرار دهيم. چهار نوع كدينگ پيش فرض توليدي، خدماتي، بازرگاني و پيمانكاري در اختيار شما قرار ميدهد. در صورتي كه يك سازمان در نرم افزار تعريف شده باشد، به صورت پيش فرض انتخاب خواهد شد.

مديريت موجودي كالا در انبار هاي يك سازمان كه هميشه بخش عظيمي از سرمايه را به خود اختصاص مي دهد كمك بسزايي در كاهش هزينه ها و سود آوري سازمان خواهد كرد. و به شما كمك ميكند تا فرآيندهاي كسبوكار خود را به سادگي و هوشمندانه مديريت كنيد. بسته بازرگاني سپيدار اين امكان را به شما ميدهد تا در هر لحظه بتوانيد موجودي انبار خود را كنترل كنيد و با استفاده از امكان مديريت پيام از حداقل موجودي خود و نقطه سفارش مطلع شويد. اين بسته به شما امكان ميدهد تا از آخرين موجودي انبار محصول و مواد اوليه خود با خبر شويد و با استفاده از امكان مديريت پيام، زمان سفارش و زمان تحويل مواد اوليه خود را شناسايي كنيد. با استفاده از گزارشهاي متنوع در هريك از سيستمها و گزارشهاي فعاليتهاي روز به صورت تجميعي به شما امكان ميدهد توليد و فروش روزانه خود را بررسي كرده و در جريان آخرين تحولات و انحرافات فرآيند توليد خود قرار بگيريد.

با استفاده از گزارشهاي متنوع در هريك از سيستمها و گزارشهاي فعاليتهاي روز به صورت تجميعي به شما امكان ميدهد خريد و فروش روزانه خود را بررسي و در جريان آخرين تحولات كسب و كار خود قرار بگيريد. سيستم مشتريان و فروش سپيدار بر اساس واقعيتهاي بازار و شناخت كامل فرآيندهاي كسب و كار طراحي شده است. با خريد اپليكيشن حضور و غياب آنلاين اتنسي براي شركت و يا مجموعه خود از وضعيت حضور و غياب كاركنان خود در هر لحظه و هر كجا مطلع شويد و به كسب و كار خود نظم ببخشيد. اين كاربرد دمنوش گياه پنج انگشت نيز در فهرست خواص درماني شگفتانگيز آن گنجانده شدهاست چرا كه استفاده از دمنوش گياه پنجانگشت ميتواند هورمونها را در بدن تنظيم كند. اين دستگاه اندازهگيريهاي دقيق اثر انگشت را از ميان مداركي كه قبلا در ترمينال ساعت سنج ذخيره شده است؛ به منظور تاييد هويت كارمند در زمان ورود به كار ميبرند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 ساعت : ۰۵:۱۴:۲۶
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

استفاده از دستگاه حضور و غياب در كشورهاي پيشرفته تاريخچه اي بيش از يك قرن دارد و از همان ابتدا اهميت و استفاده از آن رفته رفته بيشتر شده است. انجمن حقوق و دستمزد آمريكا تخمين زده است كه بيش از 75 درصد از كاركنان بخشي از زمان كاري خود را به مواردي مانند صحبت با دوستان يا خوردن نهار يا ميان وعده اختصاص ميدهند. سفارش اسكنر اثر انگشت به صورت اينترنتي مي باشد. قفل چهره فرايند هاي اسكنر اثر انگشت، پين يا الگو براي باز كردن قفل گوشي ندارد. البته سوال مهمي كه قبل از خريد دستگاه حضور غياب براي سازمان ها پيش مي­يايد، اين است كه آيا با اين قيمت، هنوز هم دستگاه حضور و غياب ارزش خريد و صرفه اقتصادي دارد؟ در خريد هر محصول بدون شك گزينه ي قيمت نقش بسيار مهمي در انتخاب محصول دارد. ريز حالت چهره، نمايش همين احساسات پايه است كه مدت بسيار كوتاهي در چهره پديدار شده و سريع از بين ميرود.

بعضي از دستگاههاي بيولوژيكي چندين ثانيه زمان براي فرآيند تشخيص اثر انگشت نياز دارند، كه اين زمان منجر به ايجاد صفهاي طولاني كارمنداني كه قصد ورود به شركت را دارند، مي شود. اين موضوع با افزايش پرسنلي كه نيازبه مديريت شدن دارند، افزايش خواهد داشت . با توجه به اهميت بالاي موضوع كنترل تردد و اتوماسيون حضور و غياب در سازمان ­ها، در زير به بررسي اين موضوع مي ­پردازيم. سازمان هاي زيادي امروزه با اين موضوع مواجه هستند و به احتمال زياد برخي هنوز به تصميم قطعي در اين مورد نرسيده اند كه آيا خريد دستگاه حضور و غياب با اين قيمت­ ها منطقي است يا خير؟ به معناي واقعي كلمه، دستگاه هاي كنترل تردد جزء جدانشدني سازمان ها هستند. همچنين شركت هاي مختلفي بودند كه اقدام به كاهش يا قطع فروش دستگاه حضور و غياب كرده باشند. وضعيت ماه ­هاي اواخر سال ۹۷ به گونه اي بود كه چه سازمان ها و چه مردم عادي اكثرا براي خريدهاي مهم خود دست نگه داشته بودند.   
 • محدوده مجاز اضافه كار آخر وقت از ساعت 15:30 تا ساعت 19:00


 •  
 • ميكسر پدالي


 •  
 • چگونه يك سيستم حضور و غياب را در تبريز سفارش دهم؟


 •  
 • زبان برنامه نويسي: C# ASP Net MVC ، Entity framework


 •  
 • خوشحال بودن (Joy)


 •  

 

 

از اوايل سال ۹۷ با شروع دور جديد تحريم ها از سوي ايالات متحده، افزايش دوباره قيمت ارز شروع شد و در نيمه دوم سال شدت بيشتري گرفت. موفقيت و كاميابي را در سال جديد برايتان آرزومندم . بعد از مشكلات تقلبي كه از طريق كارت رمز عبور وجود داشت تكنولوژيهاي جديد بر پايه روشهاي Biometric براي تعيين هويت منحصر به فرد ايجاد شد. استفاده از تكنولوژيهاي تازه هر روز با ايدههاي جديد، فرايند انجام كارهاي روزانه را سادهتر از گذشته ميكنند و هر كدام به نوبه خود بر زندگي انسان ها تاثير گذاشتهاند. در اين حالت، دستگاه ورود / خروج به شركت يا سازمان شما را كنترل خواهد كرد، در نتيجه اطلاعات دقيق در مورد وضعيت كاركنان در اختيار شما قرار خواهد داد. بيستم تير امسال متهم با يك دستگاه خودرو پژو روآ به سمتم آمد و با ارايه كارت شناسايي، خودش را مامور پليس آگاهي معرفي كرد. يكي از اين سيستمها كه بسياري از مشكلات مديران و كارمندان را برطرف ميكند، دستگاه حضور و غياب فراتكنو ميباشد كه هدف آن راحتتر كردن محاسبات حقوقي براي مديران و سهولت براي كارمندان ميباشد.

دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي جزء پر طرفدارترين اين سيستمها در بين شركتها ميباشد، از آن جايي كه هر فرد داراي يك الگوي منحصر به فرد براي اثرانگشت خود ميباشد. ثبت انواع تردد شامل ماموريت و مرخصي: اين حالات تردد، قابليت انتخاب داشته و بصورت صوتي و شفاف به پرسنل اعلام مي گردد. بايد يكي از انواع مختلف دستگاه حضور و غياب را انتخاب، خريداري و در محل مناسب نصب كنيد. در ادامه، وضعيت ارز آن طور كه بايد پيش نرفت؛ با وجود اينكه گاها كاهش مختصري در قيمت ها ديده مي ­شد، اما در مجموع همواره افزايش قيمت اتفاق افتاد. ويژگي دو مستطيلي به تفاضل بين مجموع مقادير پيكسلها درون نواحي مستطيلي ميپردازد و به طور عمده براي تشخيص لبهها (در تصوير زير a و b) استفاده ميشود. از مهمترين ويژگي هاي مورد نظر كاربران براي خريد دوربين مداربسته مي توان به گارانتي آن اشاره كرد. در واقع استفاده از دستگاه ساعت زني خود باعث كاهش هزينه هاي بسياري در سازمان مي­ شود كه اگر به دقت محاسبه شوند، مشخص مي ­شود كه صرف هزينه براي خريد دستگاه بسيار مقرون به صرفه تر است. اين دستگاه حضور و غياب داراي الگوريتمي بسيار پيشرفته است كه از جديدترين تكنولوژي برخوردار مي باشد كه باعث مي شود درصد خطاي آن به صفر برسد. اسكنرهاي اثر انگشت، برآمدگيها و فرورفتگيها كه باعث ميشود تا اثر انگشت فرد ايجاد شود، را ثبت ميكنند.

امروزه شناسايي و ثبت ورود و خروج پرسنل در محل كار با استفاده از ساعت هاي حضور و غياب بيولوژيكي (نظير اثر انگشت ، تشخيص چهره ، اسكن عنبيه چشم ، الگوهاي كف دست) و همچنين دستگاه هاي حضور و غياب كارتي بدون تماس صورت مي پذيرد. اما درميان اين همه تنوع از دستگاههاي حضور و غياب چه دستگاهي براي سازمان شما مناسب است؟ با استفاده از آن كارمندان مي توانند به راحتي ساعت هاي كاري و وظايف خود را تعريف كنند. به عنوان مثال، اگر شما ۱۰۰۰ كارمند در سازمان شما مشغول كار باشند و بطور متوسط هر كارمند در روز ۵ بار تردد ثبت كند، در روز ۵۰۰۰ تراكنش ثبت خواهد شد. به دليل آن كه ممكن است شخص كارت خود را همراه نداشته باشد و يا ترمينال شناسايي اثر انگشت دچار مشكل شده باشد، تركيب اين دو روش مي تواند سرعت عمل در ثبت ورود و خروج كارمندان را افزايش دهد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 دستگاه حضور و غياب ، نرم افزار حضور و غياب
نوشته شده در ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۰۴:۴۸:۰۸
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

در خط اول پكيج مورد نياز را وارد كرده و در خط دوم آدرس عكس دلخواه خود و در خط سوم مسير فايل XML دانلود شده را وارد ميكنيم. بابراين، كاربر مي تواند خارج كردن گوشي خود از جيب يا حركت دستگاه، قابليت تشخيص چهره را فعال كرده و از آن براي بازكردن قفل دستگاه خود استفاده نمايد. انرژي مصرفي اين دستگاه از آداپتور برق 9 ولت 1 آمپر تأمين ميشود و فاقد باتري است؛ پيشنهاد ميشود يك برق اضطراري براي اين محصول در نظر بگيريد تا در صورت قطعي برق، با مشكل تردد كاركنان مواجه نشويد. حضور و غياب در مواقعي كه بخوايم نظم و انضباط را در يك مجموعه حاكم كنيم امري ضروري به نظر مي رسد. LG نيز به نظر مي رسد كه در حال كار بروي سنسورهاي اسكن عنبيه مي باشد تا بتواند امنيت دستگاه هاي خود را افزايش دهد. اما به نظر مي رسد كه پس از انجام آزمايش هاي مربوطه سرانجام آنر تصميم گرفت تا به وسيله ي يك بروزرساني استفاده از اين قابليت را براي بازكردن قفل دستگاه گوشي ها هم امكان پذير كند. اگر وظيفه سيستم كنترل دسترسي اين باشد كه مجاز بودن افراد براي ورود به جايي را بررسي كند، آنگاه تنها يك ابزار بيومتريك مي­تواند به درستي اين كار را انجام دهد. اگر رنگ پسزمينه همان رنگ پوست است، پس الگوريتم تقسيمبندي رنگ نميتواند آن را متفاوت تشخيص دهد. براي متفاوت بودن و دست به كار جديدي زدن هيچگاه دير نيست.

 

 • 1- تناسب ظرفيت و سرعت دستگاه حضور و غياب با تعداد پرسنل
 • 5000 عدد رمز
 • ثبت اطلاعات تماس، بانك و فايل هاي ضميمه پرسنل
 • 10-7 مدت ماموريت

 

بعلاوه، اين اپ داراي قابليت GPS است كه به وسيله آن ميتوانيد پيشرفت كار خود و پرسنل و روند انجام پروژههاي خاص را دنبال كنيد. متعادل كردن رنگ براي كاهش اثرات تغييرات نور انجام ميشود. تشخيص رنگ پوست در تصاوير رنگي يك روش بسيار محبوب و مفيد براي تشخيص چهره است. با اينكه مشابه يك ساعت معمولي كار ميكند، اما به عنوان يك مزيت عمده از ساعت زدن همكاران به جاي يكديگر پيشگيري ميكند. 25. در كادر مربوط به ساعت شروع بازه كاري مقدار «13:00» و در كادر مربوط به ساعت پايان مقدار «14:00» را وارد نماييد. در كنار ساعت پايان شيفت قرار دهيم. سيستم حضور و غياب، دستگاهي است كه به صورت خودكار، تردد كاركنان را ثبت ميكند و وضعيت مرخصي، حقوق، غيبتها و ساير اطلاعات مهم را در اختيار مدير يك سازمان قرار ميدهد. • جهت سريال كردن اطلاعات جهت دريافت و ارسال داده ها به وب سرويس مورد استفاده قرار مي گيرد. 3. الگوريتم تشخيص چهره از حركت پنچرهاي براي تشخيص استفاده ميكند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 آموزش آشنايي با دستگاه حضور و غياب
نوشته شده در ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۰۲:۲۹:۰۴
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

پيشنهاد مي كنيم كانال فاسافتكو را در تلگرام دنبال كنيد. پس از آن در سال ۱۸۹۴ دانيل ام كوپر اولين دستگاه حضور و غياب كارتي را اختراع كرد كه با نام ساعت حضور و غياب روچستر شهرت يافت. پس از تكميل برنامه درسي تمامي كلاس ها ، مي توان به سادگي از بخش گزارشات از آن پرينت گرفت و برنامه ها را در اختيار دانش آموزان قرار داد. در سيستم نمره دهي نيز جهت نمره دهي چهار گزينه خيلي خوب ، خوب ، قابل قبول و نياز به تلاش بيشتر در اختيار معلمان قرار مي گيرد. به ويژه زماني كه اين كارنامه ها به صورت رنگي در اختيار آنها قرار گيرد. بنابراين بايد سيستمي ارائه گردد كه بتواند قابليت هاي بسياري را بدون هيچ محدوديتي و با انعطاف پذيري بالا در اختيار كاربران قرار دهد. نرم افزار مديريت هوشمند توانا اين امكان را فراهم نموده تا با ورود انبوه اطلاعات دانش آموزي به سيستم ، بانكهاي منسجم اطلاعاتي در اختيار كاربران قرار گيرد تا در مواقع نياز به آسودگي از آن استفاده نمايند. با اين حال برخلاف سيستم هاي حضورغياب داخلي، ارتقا و پشتيباني از نرم افزار آنلاين حضورغياب به صورت ۲۴ ساعته انجام مي گيرد. تشكيل پرونده الكترونيكي پرسنل نيز از طريق ورود اطلاعات كادر اداري ، آموزشي و مديريتي مدرسه به نرم افزار مدرسه توانا امكانپذير مي باشد . دستگاه هاي حضور و غياب يكي از انواع ماشين هاي اداري هستند كه امروزه از الزامات هر شركت و اداره اي مي باشند. لازم به ذكر است شما مي توانيد به تعداد نامحدود پرونده الكترونيكي دانش آموز و كادر اداري و آموزشي تعريف نمائيد.

 

 • و …
 • قابليت ثبت غذا از طريق نرم افزار رزرو غذا
 • مناسب براي خانه
 • ارسال دلايل تاخيروغيبت دانش آموز در قالب توضيحات

همچنين اين سيستم هيچ محدوديتي در تعداد و ظرفيت اطلاعات ثبت شده دانشآموزان ندارد. پس از ورود اطلاعات نمره دانش آموزان ، معلم مي تواند در همان لحظه با استفاده از بخش ارسال پيام كوتاه نرم افزار ، اقدام به اطلاع رساني نمايد. پذيرنده موظف به اعلام سرقت و مفقودي دستگاه شده مي باشد و بايد تعهد نمايد كه درصورت تغيير آدرس و يا شغل، موضوع را در اسرع وقت به شركت ارائه دهنده خدمات پرداخت اطلاع دهد. اگرچه نرم افزار دستگاه نقشي حياتي دارد، اما سخت افزار ميتواند به راحتي قيمت دستگاه حضور و غياب را تغيير دهد. پرتال به وب سايت هايي تلقي مي شوند كه بصورت دايناميك محتوياتش قابل تغيير مي باشد و مدير سايت نياز به دانش فني براي استفاده از آن را ندارد. سيستم اتوماسيون آموزشگاه بهسامان مورد تاييد 100 ها آموزشگاه برتر در سراسر كشور مي باشد.نرم افزار مديريت آموزشگاه بهسامان نخستين و جامع ترين نرم افزار مديريت آموزشگاهي تحت وب در كشور است.

يكي از مشكلات موجود ، عدم رضايت مديران مدارس از وب سايت هاي ارائه شده به آنها مي باشد. متاسفانه به دليل ضعف موجود در پرتال هاي موجود و عدم تمركز بر روي بخش تهيه گزارشات ، كارنامه و نمودارهاي هاي كيفي شاهد عدم نارضايتي مديران بوده ايم. شركت طرح انديشان توليد موفق به ارائه پكيج نرم افزاري توانا در جهت مديريت هوشمند اين اطلاعات گرديده است كه سهولت در استفاده و كاربري با داشتن حداقل دانش كامپيوتري را در طراحي برنامه را در نظر گرفته ايم. كارنامه هاي از پيش آماده شده با يك كليك از بخش هاي بسيار كاربردي اين نرم افزار مي باشد كه حجم كار پرزحمت و پرخطاي تهيه كارنامه ي دستي براي دانش آموزان توسط معاونين را به حداقل ممكن رسانده است. فاصله گرفتن نه به معناي اينكه آن ضوابط را بهعنوان حداقل رعايت نكند، بلكه به اين معنا كه فضاي رفتاري خودش را تحت حاكميت آن ضوابط قرار ندهد بلكه تحت حاكميت ارزشهاي اخلاقي قرار دهد. در اين زير سيستم حق التدريس اساتيد و كاركنان براساس نوع قرارداد مشخص و فيش هاي حقوقي صادر مي گردد تمام ضوابط ، بندها و تبصره ها در قرار داد در اين نرم افزار مشخص مي گردد.

ارسال sms يادآوري بدهي و قسط ها كه البته با وجود گزينه اي در نرم افزار مي توان sms هاي اطلاع رساني را به طور اتوماتيك و بدون نياز به نظارت در زمان هاي خاصي ارسال نمود. همچنين در اين صفحه ، معلم مي تواند عمل حضور و غياب كلاسي دانش آموزان را جهت اطلاع خويش انجام دهد. تعيين نمود. به اين ترتيب در هنگام تهيه گزارش و يا كارنامه دانش آموزان و يا ارسال SMS بتوان بر اساس نوع آزمون و ارزيابي اطلاعات را گزينش نمود. دستگاه هاي حضور و غياب بر اساس نوع عملكردشان به دسته هاي مختلفي طبقه بندي مي شوند. به وسيله اين اين نرمافزار حضور و غياب ميتوانيد روند پيشرفت كار و ساعات كاري صرف شده براي انجام پروژهها را زير نظر گرفته و وقت خود را به صورت مؤثر مديريت كنيد. حال كه دربارهي چند نمونه از مزاياي دستگاه حضور غياب با اثر انگشت صحبت كرديم؛ لازم است چند عيب اين دستگاه را هم متذكر شويم تا شما بتوانيد بهتر تصميم بگيريد و محصول مورد نظر خود را انتخاب كنيد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 راهنماي نصب دستگاه حضور غياب
نوشته شده در ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۰۱:۱۳:۳۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

نسخههاي اوليهي فناوري تشخيص چهره كه قدمت آنها به دههي 1960 بازميگردد، سنگين و خام بودند. براي تهيه رديفي كافي از خازنها نياز به تعبيه صدها و بلكه هزاران خازن در يك حسگر است تا بتواند به طور دقيق برآمدگيها و فرورفتگيهاي روي انگشت را به كمك سيگنالهاي الكتريكي تشخيص دهد. كارتهاي عبور خود داراي هزينه است كه با حذف آن باعث صرفه جويي در هزينههاي سازمان ميشود. سپس از شما خواسته ميشود تا انگشت خود را با زاويه و به شكلي بر روي اسكنر قرار دهيد كه لبههاي آن قابل تشخيص باشند. اين نوع هك را ميتوان به فراموشي و رها كردن كليد روي در خانه تشبيه كرد. نخستين قدم براي جلوگيري از هك اسكنر اثر انگشت به اين روش، جلوگيري از دست پيدا كردن ديگران به الگوي انگشتان خود است. رنگي بودن صفحه نمايش دستگاه حضور و غياب و يا سياه و سفيد بودن آن و همچنين اندازه صفحه نمايش دستگاه حضور و غياب در قيمت دستگاه تاثير دارد و بايد در هنگام خريد به اين نكات توجه كرد.   
 • تقويم : شمسي | ميلادي


 •  
 • كشف چهره (Face Detection)


 •  
 • درگاه هاي ارتباطي RS232, TCP/IP, USB


 •  
 • انجام اختصاص شيفت پرسنل بصورت گروهي


 •  
 • تعريف چندين بازه شبكاري براي هر گروه كاري بصورت مجزا


 •  
 • 1 جواب ميانگين بازديد روزانه 0.33140 بازديد


 •  
 • 10-1 - شرايط ماموريت


 •  
 • چاپ انواع باركد


 •  

 

 

دقت كنيد كه انگشت شما خشك و تميز باشد: خيس بودن يا كثيف بودن انگشت شما ميتواند عامل بروز مشكل در عملكرد تاچ آيدي يا اسكنر انگشت دستگاه باشد. اگر موارد فوق عامل بروز مشكل عملكرد اسكنر انگشت (Touch ID) آيفون يا آيپدتان نبودند، بايد پا به مرحله بعدي بگذاريد. ممكن است بيتوجهي به همين نكات ساده منجر به بروز مشكل در عملكرد تاچ آيدي يا همان اسكنر انگشت آيفون يا آيپدتان شده باشد. ممكن است در گيت اصلي، سنسورهاي تشخيصدهنده فلز، دوربينهاي مدار بسته و محافظان زيادي قرار گرفته باشند. لايه هاي بالايي نسبت به كليتوريس بالاتر است و پوست ختنه گاه را ايجاد مي كند. ابتدا به بخش تنظيمات يا همان Settings آيفون يا آيپدتان مراجعه كنيد و سپس گزينه Touch ID & Passcode را لمس نماييد. اگر مشكل اسكنر انگشت آيفون يا آيپدتان با مواردي كه پيش از اين اشاره داشتيم رفع نشد، توصيه ميكنيم كه تنظيمات اسكنر انگشت دستگاه را ريست كنيد. پس از ارتباط دستگاه با كامپيوتر نرم افزار كشت و نگهباني را بر روي سيستم نصب و اجرا نماييد.

شما بايد اين مرحله را در دستگاه هاي اندرويد نوقا اجرا كنيد. بعد از اطمينان از نحوه ذخيرهسازي تصاوير اثر انگشتها در حافظه اسكنر، بايد همواره از اثر انگشت خود محافظت كنيد. اگرچه اين روشي مناسب براي محافظت از تمامي پسوردهاي عددي و متني ذخيره شده در اين نوع برنامهها است، اما در امان بودن رمزهاي عبور شما به كارايي نرم افزار مديريت پسورد بستگي دارد. در اين دستگاهها، يك اپليكيشن مديريت پسورد محافظت شده از طريق اثر انگشت با يك پسورد متني رمزنگاري نشده درونش، وجود داشت. امكانات تهيه پشتيبان و بازيابي آن نيز در نرم افزار وجود دارد. بسته به اين كه جنس بدنه و مخصوصا گوشي هوشمند شما چه چيزي است، ممكن است اثر انگشتتان در سرتاسر آن به طور واضح و قابل كپيبرداري وجود داشته باشد. تنها با يك مرتبه كشيدن انگشت روي اسكنر، كار را براي هكر دشوار و تقريبا غير ممكن خواهيد كرد. به عنوان نمونه ميتوان با قرار دادن يك سطح بازتابكننده مات، از اثر انگشت به جا مانده براي احراز هويت مجدد روي همان اسكنر، استفاده كرد. به اين منظور كافي است بعد از قرار دادن انگشت روي اسكنر، آن را تميز كنيد. اگر براي هكر، امكان دسترسي به تصوير به صورت واضح به منظور دور زدن اسكنر اثر انگشت وجود نداشته باشد، قدم بعدي، ايجاد يك اثر انگشت جعلي است.

پيشتر، آن را روي كاغذ يا چوب پياده ميكردند، اما امروز، سريعترين، دقيقترين و بهترين روش، خوراندن تصوير اثر انگشت به يك پرينتر سه بعدي و دريافت نسخه جعلي آن در قالب مادهاي پلاستيكي است. Baby Maker يك نرم افزار بسيار جالب است كه توانائي تشخيص چهره ي احتمالي نوزادي كه متولد خواهد شد توسط عكسي كه شما از پدر و مادر نوزاد به نرم افزار ميدهيد را دارا ميباشد. اين مشكل را ميتوان شبيه به سيستم امنيتي يك فرودگاه دانست. مواردي كه در ادامه به شرح آنها ميپردازيم، احتمالا مشكل پيش رويتان را حل ميكنند و عملكرد اسكنر انگشت دستگاهتان را به حالت نرمال باز ميگردانند. همانطور كه مشاهده كرديد در اين مقاله به آموزش نحوه رفع مشكل عملكرد اسكنر انگشت (Touch ID) آيفون و آيپدهاي اپل پرداختيم. دلايل متعددي وجود دارند كه ممكن است منجر به بروز مشكل در عملكرد تاچ آيدي (Touch ID) يا اسكنر اثر انگشت آيفون و آيپدهاي اپل شوند.

براي اين كه رويكرد جامعي داشته باشيم، بايد همه ابعاد و موقعيتهاي ممكن براي هر كرنل را اعمال كنيم. برخي اوقات ما مشغول گوش كردن به موزيكيم و ميخواهيم بهسرعت يك نوتيفيكيشن را چك كنيم و جواب بدهيم و در اين لحظات قصد نداريم دستگاه را از روي ميز برداريم. دستگاه حضور و غياب ميتواند در ادارات و شركتها و مدارس مورد استفاده قرار بگيرد و يا هر ارگان يا سازماني كه نياز به ثبت ورود و خروج كاركنان داشته باشد ميتواند از دستگاه حضور و غياب استفاده كند . ۵- در طي جلسات هر زمان موها رشد كردند فقط با تيغ آنها را بتراشيد وبه هيچ عنوان از بند، موچين و اپيلاسيون استفاده نكنيد. معمولا درباره اتفاقات و تغييراتي كه در محل كار پيش مي آيد، در جلسات صحبت مي شود. چندي پيش وب سايت Gizmodo گزارشي درباره وجود باگ در دستگاههاي لنوو نوشت كه هك اسكنر اثر انگشت از طريق آن امكانپذير ميشد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 سيستم كارت زني
نوشته شده در ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۱۲:۵۱:۲۹
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

حسگر اثر انگشت لپ تاپ نيز چيزي كاملاً شبيه به همين قابليتي است كه در گوشيهاي تلفن همراه به كاررفته است. به عنوان مثال، كلاه به سر گذاشتن ميتواند شما را جوانتر از چيزي كه هستيد نمايش دهد يا گذاشتن عينك باعث افزايش سن شما خواهد شد. دوم، انشعاب كه با يك ديسك بزرگتر انجام ميشود تا مناطق مجاور را دوباره مرتب كرده و خطوط آنها را صاف شود. ايجاد اثر انگشت يك صفت ارثي- محيطي است كه هر عامل قبل از تولد ميتواند بر آن اثر گذارد مانند فشارهاي روحي و رواني بر مادر و حتي كمي تفاوت در درازاي بند ناف باعث تغيير خطوط سرانگشت ميشود. ساختار منعطف و ماژولار نرم افزار حضور غياب كسرا با قابليت شخصي سازي، اين سيستم را براي كسب و كار با هر تعداد كارمند مناسب مي سازد. همچنين امكان حذف كاربر از روي دستگاه توسط نرم افزار در اين بخش امكان پذير مي باشد.

خوشبختانه فعالسازي فينگر پرينت لپ تاپ چندان دشوار نيست و با اندك تغييراتي در تنظيمات و نرم افزار دستگاه صورت مي پذيرد. اين طرح از اواسط سال ۹۳ به صورت رسمي كليد خورده و با استفاده از نرم افزار تهيه شده توسط تيم توانمند سازمان ثبت، با برخي سخت افزار هاي مختلف موجود در بازار به صورت اوليه همخوان گرديد. دستگاه حضور و غياب uFace 102 داراي صفحه نمايش دستگاه رنگي با صفحه كليد مجزا و بسيار كاربردي مي باشد. صفحه نمايش آن رنگي است و بصورت لمسي مي باشد، و كليه تنظيمات آن بر روي صفحه نمايش قابل انجام مي باشد. فناوري حسگر اثر انگشت لپ تاپ سبب ميگردد تا اگر فردي قصد سرقت اطلاعات كاربر را داشته باشد، موفق به اين كار نشود و يا حداقل اين كار براي او بسيار شود. لپ تاپ مجهز به اين فناوري، با استفاده از يك سخت افزار و يك نرم افزار خاص، انگشت يا انگشتان دست شما را اسكن نموده و در حافظه خود ذخيره مي كند.   
 • ورق گالوانيزه


 •  
 • شناخت مدلهاي مختلف در بازار


 •  
 • قابليت پشتيباني(۸Pin : C4,C8 Supportted)


 •  
 • دستگاه هاي حضور و غياب كارت خوان


 •  
 • پس از انخاب شخص , دكمه اثر انگشت را كليك نماييد


 •  
 • (اثر انگشت)


 •  

 

 

كاربر گرامي در 15 روز گذشته هيچ فروشگاهي روي كالاي نرم افزار حضور و غياب جهان گستر نسخه Professional قيمت گذاري نكرده است. دستگاه اثر انگشت از تكنولوژي هاي به روز دنياست كه به سرعت فراگير شد. سلام ما يك برنامه داريم واسه دفتر اسناد كه يك دستگاه اثر انگشت داره مشكل اينجاست كه اين برنامه اثر انگشت را مستقيم از دستگاه ميخونه ولي ما ميخوايم مثلا اثر انگشت يك نفر را ذخيره كنيم بعد از مثلا يك ماه بهش بديم راه حلي چيزي نياز هست؟ ما يك نسخه سبكتر از آن را كه تنها چهره را تشخيص ميدهد را پيادهسازي كردهايم. همه ما روي انگشتان خود يك طراحي منحصر به فرد داريم. اسكنر/كارت خوان FS82، اسكنر اثر انگشت FS80 و كارت خوان هوشمند ISO را در يك دستگاه جمع كرده است. اين ريدر ممكن است يك دستگاه كارت خوان يا يك سنسور تشخيص اثر انگشت و يا حتي يك صفحه ورود پسورد باشد. در اين حالت تشخيص جزييات چهره ها و حتي نوشته هاي روي كاغذ ها هم ممكن خواهد بود.

بدون اين اطلاعات اين نشانه ها و علامت هاي به دست آمده و مشخص كارآمد نخواهند بود . بدين معني كه شما انگشت خود را بر روي سنسور قرار داده و دستگاه پستي و بلنديهاي پوست شما را به صورت دو بعدي اسكن ميكند، بدون اينكه نياز به حركت دست روي حسگر باشد. اشاره كرد.LF10 از اسكنرهاي اثر انگشت در اين زمينه ميباشد كه در ادامه به بررسي تخصصي آن خواهيم پرداخت. كارشناسان فروش اين شركت، خدمات مشاوره رايگان را در زمينه دوربين مدار بسته به شما ارائه مي دهند. دستگاه FaceStation 2 با يك ساختار ارگونوميك خاص به گونه اي طراحي شده است كه عملكرد استثنايي بي نظيري را براي استفاده به عنوان كنترل تردد و حضور و غياب در مجموعه هاي بزرگ و كوچك ارائه مي كند . اثر انگشت ثبت شده مي تواند بر روي كارت هوشمند(كه توسط كاربر حمل مي شود)ذخيره شود تا با اثر انگشت زنده اي كه در زمان تشخيص هويت توسط اسكنر اثر انگشت گرفته شده مقايسه(match)شود. اگر هيچ يك از روش هاي قبلي مشكل Face ID آيفون شما را برطرف نكردند بايد از آخرين روش نرم افزاري موجود استفاده كنيد كه مربوط به ريست فكتوري ميشود. آدرس هاي وب و ايميل به صورت اتوماتيك به لينك تبديل مي شوند. تصوير اثر انگشت هرگز نبايد از منطقه امن گوشي خارج شده و يا به هيچ سروري منتقل شود.

بعد از اين كه مسائل اوليه رو راجع به دستگاه حضور و غياب اثرانگشتي فهميديم؛ حالا نوبت اينه كه بدونيم دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي چجوري كار ميكنه! دستگاه حضور و غياب كه در چند مدل حضور و غياب كارتي ، حضوروغياب اثر انگشتي ، حضور غياب دوربين دار و حضور غياب تشخيص چهره مي باشد. مقايسه چمن زن برقي … دستگاه چمن زن دستي بهكو مدل BI-AM201816 3.0از 3 رايبه زودي. ۱ مطلب با كلمهي كليدي «دستگاه كامل پيكسل زن» ثبت شده است - چاپ پيكسل ، جعبه شيريني، … براي دريافت ليست قيمت با واحد سفارشات هاوين تماس بگيريد. سازمان مورد نظر را از ليست ارائه شده انتخاب نماييد. اما آيا به نظر شما، باز شدن قفل گوشي با تشخيص چهره دوبعدي ايمن هست؟ اين نوع از اسكنرها، نسل جديدي از حسگرهاي اثر انگشت هستند كه اگر كارايي مورد نظر را داشته باشند، در آينده ميتوانند جايگزين اسكنرهاي خازني شوند.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 قيمت دستگاه حضور غياب آموزشگاه
نوشته شده در ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۰۱:۰۲:۳۱
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

شركتهايي كه با چند هزار كارمند سر و كار دارند، روزانه با حجم وسيعي از اطلاعات مواجه هستند كه لازم است برخي از آنها را براي مدت بيشتري ذخيره كنند. دوربين مدار بسته در تشخيص چهره تنها چهره افراد را تشخيص داده و در حافظه ذخيره مي كند و هيچگونه پردازش ديگري را روي تصويرانجام نمي دهد. دستگاه حضور و غياب دوربين دار كارا2000 اولين دستگاه حضور و غياب دوربين دار توليد شده. آپارات - قيمت دستگاه چاپ پيكسل. بلوك زني بلوك زني قيمت بلوك زن دستگاه بلوك زني بلوك زن بلوك زني. برچسبها: بلوك زن دستي, قيمت بلوك زن, بلوك زن دست دوم, دستگاه بلوك, جدول زن. فروش دستگاه بلوك زني دست دوم در مجموعه . سيلودار, قيمت دستگاه بلوك زن, بلوك زن دست دوم, اجاره و تعمير دستگاه بلوك زن. افزودن به مقايسه. علف زن بنزيني 4552 رونيكس. نقره اي مقايسه دستگاه حضور و غياب تايمكس TX 2.3از 29 راي 1,100,000 1,067,000 تومان … دستگاه حضور غياب زد كي تي اكو مدل EB-110 3.0از 2 راي 1,010,000 تومان.

دستگاه حضور و غياب كنترل تردد BioliteNet ظريف ترين سيستم اكسس كنترل با قابليت شبكه ميباشد. در اين ويدئو ميتوانيد اطلاعات جامع و كاملي دربارهي دستگاه حضور غياب جهان گستر پارس و مدلها و ليست قيمت آنها ببينيد! اين موضوع يعني احتمالا شما براي باز كردن قفل گوشي خود در تاريكي دچار مشكل خواهيد شد. اما برخي از شركتها در ازاي كاهش قيمت دستگاه حضور و غياب از دادن خدماتي مانند گارانتي سرباز زده و اين مشكل شما در استفاده از آنها را بيشتر ميكند. 1. «روز كاري» ظرفي جهت قرار دادن انواع بازه هاي كاري مي باشد. در زير لب هاي بزرگ، لب هاي كوچك قرار دارند كه از دو لايه مخاطي تشكيل شده اند. جعبه محافظ: كاربرد اين جعبه براي مكانهايي است كه تمايل به جلوگيري از دستكاري دستگاه توسط افراد مختلف داريد. براي استفاده از اين دستگاه بايد براي مجموعه يك كد تعريف شود كه با وارد كردن اين كد بر روي دستگاه، درب ورودي باز خواهد شد. مقام معظم رهبري در ديدارهايي كه با نمايندگان مجلس داشتند، تأكيد بسياري بر استفاده از زمان كردهاند.

دستگاه كارت زني كارتي: در اين نوع دستگاه كارت زني و حضور و غياب افراد با استفاده از كارت هوشمند كه متعلق به فرد است انجام ميگيرد. از مزاياي اين مدل نسبت به مدل قبلي مي توان به هزينه پايين تر آن اشاره داشت، به اضافه اين كه خوانش تگ نسبت به پلاك ساده تر انجام مي گيرد. دستگاه كنترل تردد تگ خوان كاركردي ساده تر دارد. كيفيت و مناسبترين قيمت,كارگاه … عدد دستگاه بلوك زن ليكا تيغه ايي در . قيمت انواع علف زن. Sort by Price … علف زن طرح كا ان سي ۴۳cc LEiK. دستگاه بلوك زن-دستگاه جدول زن- بلوك زن اتوماتيك- ميكسر ب. قيمت: ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان · دستگاه جوش سر به سر مي لگرد با گاز اسيتيلن. افرادي كه قصد خريد دستگاه حضورغياب را دارند، بايد با توجه به ويژگي هايي كه اين دستگاه ها دارند، نسبت به انتخاب يكي از آنها اقدام نمايند. TinEye شايد ايندكس جستجوي بهروزي مثل گوگل نداشته باشد، اما گاهي نتايجي را به نمايش در ميآورد كه در غول موتورهاي جستجو نخواهيد ديد. اين جعبه فقط سنسور اثر انگشت را در اختيار كاربر قرار داده و بقيه قسمتها درون جعبه و غيرقابل دسترس است.

 • برخي از توليدات اين دستگاه
 • شيت “اطلاعات“
 • گيت سويينگ (گيت حراستي يا امنيتي)
 • امكان كنترل و تست حالتها و مسيرهاي مختلف يك شرط

ابتدا اطمينان حاصل كنيد كه فايل تصوير و همچنين فايل XML در كنار فايل اصلي كد پايتون قرار گرفته باشند. مجهز به سي پي يو 533MHZ است كه عمل شناسايي اثرانگشت - كارت - كد را با سرعتي كمتر از 1 ثانيه انجام مي دهد. الگوريتم پيشرفته شناسايي اثر انگشت از ديگر مشخصات اين سيستم هوشمند كنترل تردد و حضور و غياب حرفه اي مباشند. 10. با خروج از قسمت تعريف پرسنل , در صورت ثبت اثر انگشت , شخص در سيستم شناسايي ميگردد. در دستگاه اثر انگشتي، شما نميتوانيد الگوي اثر انگشت را حدس بزنيد و به جاي كس ديگري، حضور شخص را وارد كنيد. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات تكميلي در مورد انواع اين سيستم ها با بخش فروش دي سي اي كالا تماس حاصل نماييد. كيف حمل: براي مشترياني كه نياز به جايجايي يا حمل دستگاه حضور و غياب دارند، استفاده از اين كيف با توجه به لايه هاي محافظ آن توصيه مي شود. مدل ديگر در اين مجموعه «دستگاه حضور و غياب كارتي بدون تماس مايفر» است كه تنها تفاوت اين دستگاه با مورد قبلي در اين است كه در دستگاه مايفر از كارت هوشمند حافظه دار استفاده مي شود. اين دستگاه هاي دوربين دار با تشخيص چهره و هويت افراد، براي شرايطي كه حضور پرسنل بسيار مهم باشد استفاده مي گردد. يكي از مهم ترين ويژگي هاي دوربين هاي مدار بسته با قابليت تشخيص چهره تشخيص دقيق مي باشد. اين مسير مي تواند توسط راهبند ستوني، راهبند اهرمي و يا درب پاركينگ بسته شده باشد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 قيمت خريد نمايندگي دستگاه حضور غياب RADEN
نوشته شده در ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۱۱:۳۹:۴۱
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

 

در ليزر موهاي زائد رنگدانه هاي تيره مو مورد هدف قرار مي گيرند و با تابش اشعه از رشد مجدد فوليكول مو جلوگيري مي شود. دستگاه ليزر الكس با طول موج ٧۵۵ نانومتر نوعي ليزر اختصاصي جهت جذب توسط رنگدانه هاي مو (ملانين)، منحصرأ جهت از بين بردن موهاي زائد مي باشد. ۶- ممكن است دقيقا بعد از ليزر ريشه هاي سياه رنگ مو را روي پوست خود ببينيد كه در واقع ريشه موي سوخته شده است و بعدا مي ريزد. از اين رو تشخيص چهره يك فعاليت سطح بالا در بينايي ماشين (بينايي كامپيوتر) بوده و مي تواند خيلي از روش هاي بينايي اوليه را شامل شود. اگر براي اين نواحي از ليزر استفاده كنيد، كاملا نتيجه ي عكس خواهد داشت. هدف آن اين است كه شما عكسي به كامپيوتر بدهيد و او تشخيص دهد كه آيا چهره اي در عكس مشاهده مي كند يا خير. اين اطلاعات بصورت جداگانه و يا در كنار هم ، هم براي به خاطر سپردن و هم براي بازشناسي به كار مي روند. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان در يك محيط كاري به كار ميرود تا با توجه به كاركرد هر يك از پرسنل مديران بتوانند حقوق و دستمزد پرداخت كنند. سنسور استفاده شده در برخي از دستگاه حضور و غياب از نوع نوري (Optical) و مدل suprema sfm3520 مي باشد. گاها ديده شده كه برخي افراد از ليزر موهاي زائد ناحيه بيكيني ترس دارند، به اين علت كه مبادا در آينده توانايي بارداري از آنها سلب شود!

 

اين استخراج اطلاعات با به كارگيري تركيبي از گزينش بهترين عكسهاي گرفته شده در دوربين هاي مخصوص پاناسونيك و تكنولوژي تشخيص چهره در نرم افزار سرور در سطح بالايي از دقت صورت مي گيرد. در حال حاضر در سيستم هاي درماني ايران از برندهاي آسياي شرقي ( چين و كره و…) تا برندهاي اروپايي (ايتاليايي) و نيز برندهاي امريكايي ليزر “الكساندرايت” موجود مي باشد. بدون شك زماني كه در مورد برترين برندهاي دستگاه حضور و غياب صحبت ميكنيم، بايد به برند نيتجن نيز اشاره كنيم كه يكي از محبوبترين و شناخته شده ترين برندهاي موجود در بازار ايران است. همچنين مي توانيد با استعلام از شركت پرتو درمان صميمي نمايندگي رسمي كمپاني كندلا آمريكا در ايران مطمئن شويد دستگاه كندلا آن مطب و يا كلينيك اصل هست و يا خير؟ استفاده از دمنوش گياه پنج انگشت مشكل پريود نشدن و قاعدگي نامنظم را نيز درمان ميكند. اما اين ليزر براي نواحي سبزه و گندمي بدن طراحي شده و مي توان اين نواحي را با توان بالا ليزر كرد.

علاوه بر اين، مزاياي دمنوش گياه پنج انگشت به دليل توانايي اين گياه براي متعادل كردن هورمونها در بدن است. اين نرم افزار علاوه بر كنترل عبور و مرور و تردد اشخاص، قابليت مديريت داده هاي حضور و غياب و امور مرخصي و مأموريت پرسنل را نيز دارد. علاوه بر اين، اين گياه خطر ابتلا به سرطان پروستاتِ ناشي از بالا بودن سطح هورمون تستوسترون را نيز كاهش ميدهد. دمنوش گياه پنج انگشت دمنوش ايدهآلي است براي زنان شيرده چرا كه افزايش توليد شير يكي از فوايد اين گياه است. چرا نمي توان پوست هاي برنزه به وسيله آفتاب يا سولاريوم را ليزر كرد؟ اما در اين بين، مدل هاي دستگاه حضور غياب تشخيص چهره امنيت بالاتري دارند و تمام صورت فرد را اسكن مي كنند تا از وجود خود شخص مطمئن شوند. اميدواريم اين مطلب براي علاقمندان اين زمينه، مفيد واقع شود. اگرچه هزينه­ استفاده از كارتها بسيار پايين بوده و كاهش شديد قيمتها در سالهاي اخير، حجم سرمايهگذاريهاي لازم براي خريد كارت را كم كرده است، مزيت اصلي حذف آن­ها­ كاهش حجم كارهاي مديريتي مي ­باشد.   
 • سيستم كنترل دسترسي كامل و آسان


 •  
 • پشتيباني از شبكه و USB


 •  
 • ارسال پيام كوتاه به اساتيد


 •  
 • آسياب چكشي مدرن


 •  
 • نام كاربري


 •  
 • سيستمي شدن فرآيند تردد كاركنان


 •  
 • بانك اطلاعاتي Paradox , SQLServer


 •  

 

 

در حقيقت ، فناوري تشخيص چهره توجه قابل توجهي را به خود جلب كرده است زيرا اين امكان را براي طيف گسترده اي از برنامه هاي مربوط به اجراي قانون و همچنين ساير شركت ها دارد. اين سنسور داراي CPU 400 MHz و حافظه 4MB مي باشد. دمنوش گياه پنج انگشت داراي خواص آنتياكسيداني است و ميتواند بدن را در مقابل آسيب راديكالهاي آزاد محافظت كند. اين دستگاه ها داراي سنسورهاي قوي و حساس به دود بوده و در هنگام آتش سوزي، يك دستور به قفل ارسال شده و درب باز مي ماند. استفاده از دمنوش اين گياه خطر ابتلا به سرطان پروستات را كاهش ميدهد. ۵. خواص گياه پنج انگشت - علائم يائسگي را كاهش ميدهد. عوامل خارجي يا داخلي زيادي وجود دارند كه ميتوانند شما را در معرض خطر ابتلا به سرطانهاي خاص قرار بدهند. امروزه با پيشرفت روز افزون تكنولوژي و مشكل زمان بر بودن دستگاه هاي قبلي، در اغلب سازمان ها از نرم افزار حضور و غياب تحت وب استفاده مي شود كه امكانات و مزاياي زيادي دارد. امكانات تهيه پشتيبان و بازيابي آن نيز در نرم افزار وجود دارد. اما حالا حدود ۱۹۰ هزار تومان قيمت دارد اين در حالي است كه نمونه فيك آن تقريبا بدون تغيير قيمت نسبت به سال قبل، چيزي در حدود ۳۰-۴۰ هزار تومان مي باشد. اين دستگاهها ميتوانند امنيت بيشتري براي كسب و كار و ساير كاركنان فراهم آورند، زيرا فقط كارمندان تأييد شده اجازه ورود به ادارات و ديگر مناطق امن را دارند.

اﻛﺴﻞ هوشمند ﺣﻘﻮﻕ و ﺩﺳﺘﻤﺰﺩ تمام امكانات يك سيستم حقوق و دستمزد را دارا مي باشد. مشاهده لحظه اي ورود و خروج كارمندان; امكانات جامع همراه با سادگي استفاده; قيمت مناسب و … امكان ثبت آسان ورود و خروج، تنها در نزديكي دستگاه دينگ … محاسبه ساعت كاري. با اين نرم افزار مي توان جمع حضور، اضافه كار، كسر كار، اضافه كار روز تعطيل، غيبت موجه يا غيرموجه، ماموريت و مرخصي را از تاريخ تا تاريخ براي هر شخص محاسبه و گزارشگيري كرد. از ديگر فوايد خريد دستگاه حضور غياب اين است كه ديگر نيازي نيست واحد حسابداري انتهاي هر ماه ساعت هايي كه به صورت دستي در كاغذ نوشته شده براي حقوق كارمندان محاسبه كنيد. اين امر ثابت ميكند كه گياه پنجانگشت در كاهش و كنترل حملات صرعي موثر است. دمنوش گياه دارويي پنجانگشت به كاهش حملات صرع كمك ميكند، و اين يكي از تواناييهاي فوقالعاده و خواص درماني شگفتانگيز اين گياه است.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 جهان گستر - JAHAN GOSTAR
نوشته شده در ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹
ساعت : ۱۰:۳۱:۱۰
نویسنده : كارآموز امنيت
نظرات (0)

به جرأت مي توان گفت كه دستگاه حضور و غياب و كنترل دسترسي G3 PLUS ساخت شركت ZKTECO يكي از قدرتمندترين دستگاه ها در ميان نمونه هاي مشابه است. دستگاه هاي كنترل تردد موجود در بازار با انواع تكنولوژي در حال به روز شدن هستند ، بنابر نوع نياز شركت يا سازمان متبوعمان مي توانيم از انواع دستگاههاي موجود در اين حوزه استفاده كنيم . گام هاي بسياري وجود دارد كه بايد براي باردار شدن خانم رخ دهد. اختراعي جالب براي بيدار شدن با بوي قهوه! براي دريافت هرگونه اطلاعات بيشتر در مورد محصولات توليدي ما مي توانيد با شماره هاي موجود هنين اكنون با ما در تماس باشيد. ما در اين مقاله سعي خواهيم كرد مقدمه اي از اين الگوريتم را با معرفي بخش هاي مختلف آن براي شما توضيح دهيم. در ادامهي اين مقاله با ما همراه باشيد تا اين دستگاه را به خوبي بشناسيد و با مزايا و معايب آن، به طور كامل، آشنا شويد. سپس يك فرايند نازك سازي كه باعث مي شود تا لبه ها به منحني هايي با عرض يك نقطه تبديل شوند بر روي تصوير باينري انجام مي دهند.در مرحله بعد ريزه ها از تصوير باينري نازك سازي شده، استخراج ميشوند. اين سنسورها وظيفه شناسايي فرد را با يك پارامتر يكتا (مثلا اثر انگشت يا شماره كارت پرسنلي) برعهده داشته و در ادامه انتقال اطلاعات فرد شناسايي شده به بخش پردازش و ذخيره اطلاعات به بخش دوم انجام مي شود.

 

در دستگاههاي بيومتريك، سرعت پردازش و سرعت شناسايي و ثبت تردد بسيار مهم مي باشد، مخصوصا در شركتهايي كه تعداد پرسنل زيادي در يك زمان ورود يا خروج ثبت مي كنند، بسيار نمود پيدا مي كند. اگر امتياز بيشتر يا برابر اين آستانه باشد، كاربر تأييد ميشود در غير اينصورت كاربر پذيرفته نميشود. اسكن اثر انگشت روشي نسبتاً ساده و بسيار مطمئن براي تأييد اعتبار است. اسكنر اثر انگشت را معمولا ورودي درب ادارات و شركت هاي مختلف نصب مي كنند تا كارمندان بتوانند در زمان كوتاهي اثر انگشت خود را اسكن كرده و ساعت ورود و خروج خود را ثبت كنند. لازم بذكر است پايانه فروش تنها با حسابهاي بانكي كه دقيقا به نام شركت باشد بايد مرتبط باشد. اگرچه اين كار براي انسان كار ساده اي به نظر ميرسد اما براي كامپيوتر ها هميشه با چالش همراه بوده.اين سختي مي تواند توسط تفاوت عكس ها در مقياس، محل، نقطه نظر، نور، انسداد و .. بوجود آيد. بيضه ها خارج از بدن مرد وجود دارد و به تنظيم دماي اسكروتال مي پردازند.

 

هـم­چنين در سيستم­ هاي بيومتريكي مي­توان روش هاي شناسايي را تنظيم كرد؛ مـثلاً مي­توان در يك نيروگاه هسته­اي سخت­گيرانه­ تر عمل كرده و در يك استخر كنترل كمتري اعمال نمود. ساير روش هاي باروري، مانند روش اي يو اي مي باشد كه در آن تخمك زن از بدن او خارج مي شود، با اسپرم بارور مي شود، و سپس به رحم بازگردانده مي شود. براي كساني كه مايل به جلوگيري از بارداري هستند، توصيه مي كنيم از دو روش ضد بارداري، يعني كاندوم و قرص هاي ضد بارداري استفاده كنند. در نتيجه براي هر يك از پرسنل ميتوان از يك يا هر دو قابليت استفاده كرد. اين ميليون ها تخمك نابالغ در فوليكول ها (كيست هاي كوچك و پر شده از مايع) قرار دارند كه در تخمدان هاي زن ذخيره مي شوند (دو ساختار بادام شكل در هر طرف رحم). زمان گذشت و براي رفع اين مشكلات از ويژگي هاي بيومتريك بدن انسان ها براي كنترل حضور و غياب آن ها استفاده شد. فرم هاي جايگزين تلقيح، كه در آن اسپرم، از همسر زن و يا اهدا كننده، با استفاده از يك سرنگ يا دستگاه ديگر به واژن زن يا رحم منتقل مي شود. اين گونه مدير در هر كجا و هر زمان از ورود و خروج كاركنان خود با خبر مي شود. همچنين ميتوان به ازاي هر پرسنل چند اثر انگشت تعريف كرد تا در زمان آسيب ديدگي يا خراش داشتن پوست انگشت ، بتوان با انگشت ديگري ثبت تردد انجام شود.. دستگاههاي تشخيص چهره به دليل عدم تماس مستقيم پرسنل با سخت افزار عمر طولاني دارند و كمتر دچار آسيب ديدگي ميشوند.   
 • محل اتصال آداپتور


 •  
 • مبتني بر Net framework 4.0


 •  
 • زنگ هشدار هوشمند


 •  
 • مدريت پيوندها


 •  
 • انتصاب گروهي از پرسنل به شيفت


 •  
 • قابليت برنامه ريزي دستگاه توسط صفحه كليد دستگاه


 •  
 • آساني استخراج و جايابي ويژگي هاي چهره


 •  

 

 

در ادامه و در مقالههاي منتشر شدهي بعدي با دستگاههاي حضور و غياب اثرانگشتي، دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره و دستگاه كنترل تردد عنبيه آشنا شديم. از ديگر مدلهاي دستگاههاي ثبت تردد ميتوان از گيتهاي كنترل پلاك خودرو يا گيتهاي پاركينگي، دستگاههاي حساس به مردمك چشم، گيت تردد انساني و .. نام برد كه اين مدلها، كم كاربردتر از دستگاههاي معرفي شده مي باشند. در مورد دوربين هاي آي پي داهوا بايد گفت كه از سيم كشي و اتصالات RJ45 بهره مي برد. اين دوربين قابليت عمق سنجي دارد. افزايش رزولوشن دوربين مدار بسته باعث مي شود تا تصاوير دوربين به اندازه اي كيفيت داشته باشد كه كاربر دوربين بتواند تصوير شخص جلوي دوربين را با كيفيت مناسب مشاهده نمايد. يكي از مهمترين ويژگيهاي هر نرم افزار حضور و غياب حرفه اي ، انعطاف در ارتباط با انواع دستگاههاي ثبت تردد، با هر مدل و هر برندي ست. سيستم حضور و غياب يا ساعت حضور و غياب دستگاهي است كه براي ثبت ورود و خروج كارمندان در … از عوامل تاثير گذار در قيمت نهايي دستگاه حضور و غياب مي باشند. چه كساني به اين سيستم نياز دارند؟ اين مدل از دستگاه، در مجموعههايي كه آلودگي محيطي بالايي دارند توصيه نميشود زيرا تماس مستقيم با سنسورهاي حساس به اثر انگشت و اثر گرد و غبار محيط بر اين سنسورها تاثير مخرب دارد.

:: موضوعات مرتبط:
:: برچسب‌ها: ،
 [ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ]